Přítel je takový - jiný - mám obavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 23:23
Přítel je takový - jiný - mám obavy

Po rozvodu jsem si našla přítele, byl nějakou dobu sám. Děsí mě jeho návyky - pro mne možná podivné, ale třeba je to normální - na to jsem se chtěla zeptat, jestli třeba to někdo má taky tak.

Kafe nepije, čaj výjimečně, pivo vůbec (toto je dobře), pije jen bublinkovou vodu, občas kofolu a ráno vypije celý litr mléka (je mu teda skoro 50).

Jídlo - vpodstatě nesnídá, v práci sní místo oběda jen dvě či tři tabulky čokolády, k tomu třeba pomeranč. Pak odpoledne sní suchou půlku chleba, k tomu si krájí sýr. Večer zase chleba, nebo si zapeče vejce s brokolicí a to jí třeba tři dny. Nebo si koupí levnou mraženou pizzu.

Když jsme spolu a něco děláme, vynecháváme obědy, on prost není zvyklý, zase je to o čokoládě.

Oblečení - taky točí pár věcí, pere, nežehlí, stereotypy. Docela bordelář, v autě neskutečný binec.

Takový chytlavý televizní divák, pustí se televize jako kulisa a on jak závislý na ni kouká. Jak malé dítě si třeba jde sednout před ní, já vpodstatě v tu chvíli neexistuji.

To pozitivní - je pracant, dříč, sportuje, děláme řadu aktivit, není to typ, který by zahnul.

Děsí mě to stravování - snažím se vařit, je rád, ale stejně se mi zdá, že mu ten jeho styl vyhovuje.

Co je ještě ok a co už ne?

Reakce:
Evulina
Neúnavná pisatelka 15785 příspěvků 04.01.19 23:29
@Anonymní píše:
Po rozvodu jsem si našla přítele, byl nějakou dobu sám. Děsí mě jeho návyky - pro mne možná podivné, ale třeba je to normální - na to jsem se chtěla zeptat, jestli třeba to někdo má taky tak.

Kafe nepije, čaj výjimečně, pivo vůbec (toto je dobře), pije jen bublinkovou vodu, občas kofolu a ráno vypije celý litr mléka (je mu teda skoro 50).

Jídlo - vpodstatě nesnídá, v práci sní místo oběda jen dvě či tři tabulky čokolády, k tomu třeba pomeranč. Pak odpoledne sní suchou půlku chleba, k tomu si krájí sýr. Večer zase chleba, nebo si zapeče vejce s brokolicí a to jí třeba tři dny. Nebo si koupí levnou mraženou pizzu.

Když jsme spolu a něco děláme, vynecháváme obědy, on prost není zvyklý, zase je to o čokoládě.

Oblečení - taky točí pár věcí, pere, nežehlí, stereotypy. Docela bordelář, v autě neskutečný binec.

Takový chytlavý televizní divák, pustí se televize jako kulisa a on jak závislý na ni kouká. Jak malé dítě si třeba jde sednout před ní, já vpodstatě v tu chvíli neexistuji.

To pozitivní - je pracant, dříč, sportuje, děláme řadu aktivit, není to typ, který by zahnul.

Děsí mě to stravování - snažím se vařit, je rád, ale stejně se mi zdá, že mu ten jeho styl vyhovuje.

K vaření - dlouho vedl staromládenecký život, zvyknul si na tenhle styl, ale myslím, že časem rád navykne na tvé vaření
Binec - jako můj chlap, jako bys psala o mém
Televize - když žil sám, zabíjel tím asi čas a stal se postupně závislým. A ano, hádáš dobře, také je na tom stejně, jako můj muž. Ten si to zas přitáhnul z rodiny - televize běžela nonstop celé dny, i jako kulisa. Je to regulérní závislost a také nevím co s tím popravdě, páč tím trpím já i děti a děti už jsou taky závisláci.
Jinak i můj je jinak spolehlivý, pracovitý, hodný..

Stevia
Závislačka 3635 příspěvků 04.01.19 23:30

Klasika,udělal si svůj styl a těžko ho budeš v tomhle věku 'předělávat"
Mám kolegu,je cely život sam,teda asi nějaké vztahy mel,ale jeho svobodný mládenec,maka­vej,dříč,srdce na dlani..ale tím,jak se naučil byt sám tolik dospělých let,těžko byvse prispusoboval i kdyby 100× chtěl…

nostress
Extra třída :D 13994 příspěvků 04.01.19 23:31
@Anonymní píše:

Jeho styl stravování opravdu není standardní. Ale každý má něco. V padesáti už ho těžko předěláš, i když u toho jídla, pokud budeš vařit, by se snad mohl časem aspoň částečně přeorientovat. :think:

starýkmet
Stálice 98 příspěvků 05.01.19 00:02

S uvedeným jídelníčkem se pravděpodobně dožije 100 let v plném zdraví, síle a aktivitě. Pokud přejde na standardní způsob, zklátí ho civilizační neduhy a nemoci mnohem dřív.

markytka3
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 05.01.19 01:07

95% z toho delam i ja :-)))) a divna si rozhodne neprijdu. Ano, mozna jina, ale ne kazdy ma jidlo za stredobod sveta :-) takze za mne, ne, neprijde mi divny :-)

ad tv - nechat ji bezet jako kulisu a pri tom neco delat, mi prijde mnohem lepsi, nez si v 19 sednout s pivem k tv novinam a serialum a cely vecer u ni prodrepet… takove uklizeni u sexu ve meste je mnohem zazivnejsi nez v tiche mistnosti, to mi verte :-))))))

ad jidelnicek - mam obdobne stravovaci navyky, jen misto cokolady dlabu salamy a misto vody si vecer dam sampanske, a mohu rici, ze par let ani ryma a na na muj temer 45ti lety vek zdravi pohode (vaha normal 56 kg/167 cm) a k doktorce si chodim jen pro antiko :-)

mrav
Generální žvanilka 21582 příspěvků 05.01.19 10:02

A máš dítě? Na jednu stranu je to sice jeho věc, jak žije, ale na druhou stranu právě naše děti přebírají naše návyky. :mavam:

samá práce
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 05.01.19 10:23

To neřež, hlavně že dobře klátí. ;)

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 17185 příspěvků 05.01.19 10:46
@samá práce píše:

Ona nic neřeže. Asp.o nic takoveho nepsala. ;)
Ale vazne ,zakladatelko - musis si Ty sama rozhodnout,co a jak moc Ti vadi. I kdyz s tim stravovanim by zenska dokazala „hnout“,hlavne ty cokosky k obedu…to je neco teda.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 05.01.19 10:52

@Žirafa 69 pravda, to jsou ty nápovědy v telefonech. Pak, už to jeden nečte. Ale už to opravovat nebudu. Jsem stejně za hlupáka. :oops:

Venetia
Hvězda diskuse 38728 příspěvků 05.01.19 11:09
@Anonymní píše:

podle mně nic až tak divného , stravování je každého věc , aspon ti odpadne vyvařování ..to mi přijde o dost horší , TV ..každý nějak relaxuje ..někdo tak , jiný na PC , čtením knihy , hraním her . Oblečení pokud má čisté a normální tak taky v pohodě .

ontar
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 05.01.19 11:15

Je naprosto normální…řeší tvé úchylky? :nevim:

mehaaja
Kecalka 342 příspěvků 05.01.19 11:22

Jediné, co by mi vadilo je ta telka, zbytek bych asi neřešila… a obědy bych zavedla. Jinak ať si dělá co chce, pozitiva co jsi vypsala dole by mi za to stála…

GabinkaCh
Závislačka 3018 příspěvků 05.01.19 13:32
@samá práce píše:

Pako :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >