Přítel je žárlivý a leze mi do telefonu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.5.22 20:50

Přítel je žárlivý a leze mi do telefonu

Jednou za čas mi můj přítel, se kterým jsem už rok vleze do mobilu, aby si mohl přečíst zprávy s každým chlapem co tam mám. Nedávno jsem si změnila heslo s tím, že jestli si někdy bude chtít přečíst moje zprávy, ať se zeptá a nezvyká si mi lézt do soukromí. Následoval řev, třísknutí do stolu a dokonce i natažená ruka se slovy, jestli mi má vrazit. To s tou nataženou rukou mi udělal poprvé. Automaticky v tom změněném heslu viděl nevěru. Já ale z čistého svědomí můžu říct, že mu nikde nezahýbám a ani jednou jsem ho nepodvedla. Deset minut po scéně s heslem se rozbrečel a omluvil se mi, že to tak nemyslel, a že ho to mrzí. Tohle chování je u něj normální, nejdřív vztek a pak pláč s omluvou :lol: Když jdu občas s nějakým mužem ven (samozřejmě mu to oznámím) a to nebývá moc často, tak mi jednou za čas třeba napíše zprávu, když mu ale neodepíši do pěti minut, tak mi ihned volá, do té doby, než mu to zvednu. Mám od něj třeba 5× zmeškaný hovor během deseti minut a k tomu deset další zpráv, že pokud mu to okamžitě nezvednu, tak je konec. To s těma hovorama a zprávama mi dělá poměrně často, i když jsem třeba doma. :zed: Prostě si myslí, že když mu to nezvedám, tak mu automaticky zahýbám. Už jsem se naučila si ten telefon všude s sebou brát a jednou za čas si ho zkontrolovat, aby nebylo zle. :nevim: Celkem mě to i otravuje, jsem introvert co jednou za čas potřebuje svůj klid bez lidí a sociálních sítí. Myslíte si, že je to jeho chování přehnané? Na otázku, proč se takto chová mi odpověděl, kvůli špatným zkušenostem z minulosti. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2656
7.5.22 20:54

Ano, js to přehnané. Uteč, dokud můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6208
7.5.22 20:54
@Anonymní píše:
Jednou za čas mi můj přítel, se kterým jsem už rok vleze do mobilu, aby si mohl přečíst zprávy s každým chlapem co tam mám. Nedávno jsem si změnila heslo s tím, že jestli si někdy bude chtít přečíst moje zprávy, ať se zeptá a nezvyká si mi lézt do soukromí. Následoval řev, třísknutí do stolu a dokonce i natažená ruka se slovy, jestli mi má vrazit. To s tou nataženou rukou mi udělal poprvé. Automaticky v tom změněném heslu viděl nevěru. Já ale z čistého svědomí můžu říct, že mu nikde nezahýbám a ani jednou jsem ho nepodvedla. Deset minut po scéně s heslem se rozbrečel a omluvil se mi, že to tak nemyslel, a že ho to mrzí. Tohle chování je u něj normální, nejdřív vztek a pak pláč s omluvou :lol:Když jdu občas s nějakým mužem ven (samozřejmě mu to oznámím) a to nebývá moc často, tak mi jednou za čas třeba napíše zprávu, když mu ale neodepíši do pěti minut, tak mi ihned volá, do té doby, než mu to zvednu. Mám od něj třeba 5× zmeškaný hovor během deseti minut a k tomu deset další zpráv, že pokud mu to okamžitě nezvednu, tak je konec. To s těma hovorama a zprávama mi dělá poměrně často, i když jsem třeba doma. :zed: Prostě si myslí, že když mu to nezvedám, tak mu automaticky zahýbám. Už jsem se naučila si ten telefon všude s sebou brát a jednou za čas si ho zkontrolovat, aby nebylo zle. :nevim: Celkem mě to i otravuje, jsem introvert co jednou za čas potřebuje svůj klid bez lidí a sociálních sítí. Myslíte si, že je to jeho chování přehnané? Na otázku, proč se takto chová mi odpověděl, kvůli špatným zkušenostem z minulosti. :roll:

No to je náramná legrace. :dance:
Jestli ti dělá dobře, drž se ho. Ale si do toho blázince proboha nepořizujte děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6208
7.5.22 20:55
@brisco píše:
No to je náramná legrace. :dance:
Jestli ti to dělá dobře, drž se ho. Ale si do toho blázince proboha nepořizujte děti.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.22 20:56

Moc nechápu, že vůbec bloumáš nad tím, že by to snad mělo být normální chování?? Absolutně ne :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
7.5.22 20:58

Z tohohle přítele by byl už expřítel. Ta vyhrůžka s nataženou rukou by byla konečná. Můj muž zná moje heslo a já jeho a nelezeme si tam, je to naše soukromí, které ctíme.

Příspěvek upraven 07.05.22 v 21:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9543
7.5.22 20:58

Stíhačka v mužském provedení
velký problém má sám se sebou, se svou hodnotou
tohle chování se obvykle stupňuje
takže bohužel - radím rozchod a hlavně ne dítě, je postižený
leda bys ho tak milovala a dala mu šanci na terapii, ale v 90% tě pošle do hájíčku, že to nepotřebuje
tak to zvaž, vím, o čem píšu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16481
7.5.22 21:00

Ano, jeho chování je extrémně přehnané. Tohle není chlap, který ti bude oporou, ale tyran…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2534
7.5.22 21:05

Je to de.bil a bude se to časem akorát zhoršovat. Až ti natáhne, může být pozdě..já bych s takovým člověkem nežila, nechodila, prostě co nejdál od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60569
7.5.22 21:09

To s nataženou rukou bylo poprvé
Pak bude facka poprvé, pak podruhé a tak dále
Holka, ukonči to, hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
7.5.22 21:20
@Anonymní píše: …
Následoval řev, třísknutí do stolu a dokonce i natažená ruka se slovy, jestli mi má vrazit. To s tou nataženou rukou mi udělal poprvé. …
Tohle chování je u něj normální, nejdřív vztek a pak pláč s omluvou

To je v pohodě. Až budete mít děti a bude nad tebou mít navrch, protože na něm budeš ekonomicky závislá, tak tě prostě občas propleskne, občas dostaneš pěstí, večer bude na tebe a děti řvát, občas propleskne i děti, zakáže vám stýkat se s ostatními lidmi. A pak si občas pobrečí, že on to tak nemyslí a že to všechno dělá jen proto, že tě má tak rád… Prostě normální vztah. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7626
7.5.22 21:22

Hele, ze ty jsi zakladala i tu diskusi, ze se chlap probouzi a hned je na tebe nastvany 🙈 nechce se mi verit, ze se tu behem chvile objevily dve takto ostre pastelky 😀 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7626
7.5.22 21:23
@AnoNe píše:
To je v pohodě. Až budete mít děti a bude nad tebou mít navrch, protože na něm budeš ekonomicky závislá, tak tě prostě občas propleskne, občas dostaneš pěstí, večer bude na tebe a děti řvát, občas propleskne i děti, zakáže vám stýkat se s ostatními lidmi. A pak si občas pobrečí, že on to tak nemyslí a že to všechno dělá jen proto, že tě má tak rád… Prostě normální vztah. :roll:

dobre Ty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.22 21:28

Nee, já diskuzi s žádným chlapem nasraným hned po ránu nezakládala :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
7626
7.5.22 21:30
@Anonymní píše: