Přítel je závislý na marihuaně

Anonymní
10.12.19 18:17

Přítel je závislý na marihuaně

Ahoj holky potřebuju poradit, jsme s přítelem 3 roky a máme miminko, přítel už v té době kdy jsme spolu začínali kouřil marihuanu, téměř každý den, v tu dobu mi to ani tak nevadilo, teď už mě to ale celkem štve, prostě bez toho nevydrží je to pořád dokola a když si nedá je na mě dost protivný. Samozřejmě jsme spolu o tom i mluvili ale tak nějak marně, už nevím co s tím, prosím poraďte mi. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

10.12.19 18:19

To je tak, kdyz si vyberes modry kolo a pak ti vadi, ze je modry :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21164
10.12.19 18:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky potřebuju poradit, jsme s přítelem 3 roky a máme miminko, přítel už v té době kdy jsme spolu začínali kouřil marihuanu, téměř každý den, v tu dobu mi to ani tak nevadilo, teď už mě to ale celkem štve, prostě bez toho nevydrží je to pořád dokola a když si nedá je na mě dost protivný. Samozřejmě jsme spolu o tom i mluvili ale tak nějak marně, už nevím co s tím, prosím poraďte mi. :roll:

Tak to máš asi teď dost smůlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 18:22

@Mika.ella1 jo vím že to byla blbost ale i tak mi tohle moc nepomůže

• Nahlásit
  • Citovat
2651
10.12.19 18:23

Máš smůlu. On dělá jen to co vždycky. Jak by se líbilo tobě, kdyby najednou na tebe začal útočit ať necháš něčeho co děláš celou dobu a nikdy mu to nevadilo. Taky by sis ťukala na čelo co mu hrabe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 18:25

Přítel taky hulil. Ale jak se narodil syn, tak jsem mu řekla, že už není malej kluk, že je taťka od rodiny. Od té doby nehulí. :woman_shrugging_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
13788
10.12.19 18:33

Nevím cos čekala, to je jako by sis začla s někým kdo je třeba vegetarián a po dítěti ti začlo vadit, že nejí maso :D ty sis ho vybrala i se zlozvykama, zvolilas ho za otce svého dítěte a teď se divis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7856
10.12.19 18:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky potřebuju poradit, jsme s přítelem 3 roky a máme miminko, přítel už v té době kdy jsme spolu začínali kouřil marihuanu, téměř každý den, v tu dobu mi to ani tak nevadilo, teď už mě to ale celkem štve, prostě bez toho nevydrží je to pořád dokola a když si nedá je na mě dost protivný. Samozřejmě jsme spolu o tom i mluvili ale tak nějak marně, už nevím co s tím, prosím poraďte mi. :roll:

Neuděláš s tím nic, to by musel chtít on sám. Vzhledem k tomu, že jsi o tom věděla, a dřív ti to nevadilo, tak máš docela smůlu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 18:36
@Anonymní píše:

A jak chces pomoct. On musi chtit sam :nevim: nedonutis ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7856
10.12.19 18:38
@Anonymní píše:

A když mu pohrozíš, že pokud s tím nepřestane, tak odejdeš? Hne to s ním, nebo mu to je jedno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 18:40

@arinecka bude to delat tajne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 18:41

Zakladatelko a kde shání materiál? Kolik vás to vyjde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 18:49
@arinecka píše:
A když mu pohrozíš, že pokud s tím nepřestane, tak odejdeš? Hne to s ním, nebo mu to je jedno?

Slíbil že od nového roku přestane ale moc tomu upřímně nevěřím opravdu vím že jsem udělala blbost a docela dost mě to teď mrzí

• Nahlásit
  • Citovat
7856
10.12.19 18:49

@Mika.ella1 To by ale stejně poznala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21164
10.12.19 18:52
@Anonymní píše:

Tak budou Vánoce, zkus napsat Ježíškovi, třeba on pomůže. Co čekáš za rady? Je to závislák, co ti nevadilo dřív teď už silou nepředěláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama