Přítel je závislý na počítači

Anonymní
24.1.21 22:15

Přítel je závislý na počítači

Jsem s přítelem už nějaký ten rok, ale nedá se říct, že jsem ve vztahu spokojená. Problém je hlavně v tom, že od rána hraje s kamarády na počítači hry a mně nevěnuje skoro žádnou pozornost. Několikrát jsem mu říkala, že mi to vadí, ale nic moc s tím nedělá. Kvůli hrám někdy nejde ani spát a hraje až do dalšího dne. Myslím si, že určitě nejsem jediná, která tenhle problém ve vztahu řeší, skoro každý chlap hraje hry a přijde mi to normální, ale jen do určitě míry. Jednou chci založit rodinu, ale mám obavy, že se nic nezmění, že mi nebude pomáhat a bude pořád zalezlý za počítačem :( kolikrát je líný jít třeba i nakoupit, a když zrovna nehraje, tak spí.. Často přemýšlím, jestli v tomhle vztahu vůbec chci pokračovat, ale bojím se, že kdybych odešla, tak bych potom mohla litovat, jelikož vím, že někteří chlapi jsou mnohem horší, hlavně, co se týče třeba nevěry, v tomhle mu já věřím a vím, že mě miluje, za to já si nejsem úplně jistá, jestli to furt cítím stejně, na druhou stranu si nedokážu představit, že bych od něj odešla..
Vůbec nevím, co mám dělat :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
24.1.21 22:18

Kdyby tě miloval, tak bude poslouchat co mu říkáš a hraní by omezil na únosnou míru. Mě hraní taky nevadí, ale pro manžela jsem já vždy na prvním místě. Takže ne, s tímto chlapem bych rodinu nezakládala ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
24.1.21 22:19

Jak sama píšeš, řešila jsi to s ním, ale k ničemu se nemá. Šla bych od něj. Nechápu, že to máš zapotřebí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24224
24.1.21 22:20

Zavislost naPC je uplne stejna, jako na alkoholu ci automatech. Fakt chces vedle nekoho takoveho ztracet cas a delat mu bytovy doplnek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15455

Takže ty mu vaříš, pereš a uklízíš a ještě občas teda máte sex a on hraje na počítači.

Jako pro něj je to dost výhodné - a co z toho máš ty? Dovede tě alespoň k orgasmu?

Btw - jak to máte s penězi?

Protože čím déle budeš zůstávat v něčem takhle frustrujícím, tím hůř se ti pak bude hledat někdo další.

Příspěvek upraven 24.01.21 v 22:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60

Hodně by mohlo napovědět kolik vám je, jiný přístup k životu máme v 18 a jiný ve 30 :)

Být nešťastná s ním nebo bez něj asi vyjde na stejno… V druhém případě je větší šance, že se najde někdo s kým budeš šťastná. A pokud přímou konfrontaci potřeb nereflektuje pak mít s takovým partnerem rodinu je velké riziko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
24.1.21 22:29

Opravím tě, skoro každý chlap hraje :nevim: kde jsi na to přišla?
Pokud chceš založit rodinu, najdi si dospělého chlapa, ne nevyzraleho puberťáka, který má evidentně priority někde úplně jinde. Když nehraje, tak spí :roll: to mě podrž, co to je za vztah? Bič a pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
24.1.21 22:31

Tohle už je nejmíň pátá diskuse za poslední týden, která se týká toho, že chlap furt hraje. Sakra, ženský, kam na ty chlapy chodíte? To si neumíte najít normálního alkoholika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 22:32

@K-á-č-k-o Je mi 21 :) a tohle je můj úplně první přítel, takže nemám žadné srovnání, jen tak z vyprávění vím, jací dokážou chlapi být, a proto si říkám, že bych měla být vlastně ráda, že jsem s někým, kdo mě miluje, i když to má své chyby, na kterých se třeba časem zapracuje. Zvykla jsem si na nás a hodně se bojím ze vztahu odejít..nevím, jestli bych pak byla šťastná :(

• Citovat
  • Nahlásit
60
24.1.21 22:33
@Anonymní píše:
nevím, jestli bych pak byla šťastná :(

Ptáš se tady, takže asi šťastná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
24.1.21 22:34
@fera21 píše:
Tohle už je nejmíň pátá diskuse za poslední týden, která se týká toho, že chlap furt hraje. Sakra, ženský, kam na ty chlapy chodíte? To si neumíte najít normálního alkoholika?

Normální alkoholik co sedí u počítače pije pivko a hraje hry? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7448
24.1.21 22:39

Devce devce, davas se moc lacino. K cemu takova poukazka na chlapa? A ne, nezmeni se. Nizky sebevedomi je vyborna cesta k tomu zkazit si zivot s nejakym takovym ichtylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
24.1.21 22:40

Ja myslim, ze ho pekne nudis a proto radeji uprednostnuje pc hry pred tebou :D

Ne, ted vazne. Myslim, ze tahle zavislost je pro fungovani vztahu spatna jako jakakoli jina.
Podle me jsi hodne uslapnuta anebo mas nejake pokrivene mysleni. Proc bys mela vybirat mezi mit decka se zavislym pc paranem anebo nevernikem? :think:
Samozrejme pokud pusobis a chovas se zoufale, tak si pritahnes a najdes jen nevernika. Normalni a slusni chlapi o zoufalky nestoji, tak pozor na to. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
24.1.21 22:43

A co práce, tam taky nechodí? Divím se že jsi ho ještě neposlala do oběhu, co máš s chlapa který tě vyměnil za počítač. A kolik ti že se naivně domníváš že je to u chlapů běžné hrát celý dny na počítači. Běžné a hlavně normální je chlap který chodí do práce, zajímá se o svoji ženu, pomůže ji z nákupem a těžkou práci v domácnosti, věnuje se dětem, popřípadě se věnují společné aktivitě. Pochopitelně záleží na jeho pracovním vytížení. Ty nemáš doma rovnocenného partnera ale ještě asi velké dítě které má svoji hračku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 22:45

@mamule42 Přítel pracuje z domu, takže je na počítači opravdu pořád.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat