Přítel jede na 4 dovolené beze mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 08:16
Přítel jede na 4 dovolené beze mě

Ahoj holky, potřebuji se spíš svěřit. Mám nového přítele asi 3 měsíce. Dost sportuje. Jde o to, že celé léto jezdí na různé sportovní dovolené beze mě. Vždy s partou kamarádů. A teď na týden i s kamarádkami. Nevím, co si o tom myslet a jsem i dost zklamaná. Ohledně dovolených s kamarádkami mám z dřívějška už dost špatně zkušenosti. A nepřipadá mi normální, že si někdo jede takhle na 4 dovolené na týden sportovat. Když jsem se ho ptala jestli jako nepočítal, že by mohl někoho potkat nebo jestli tak strašně rád jezdí jen sám tak mi odpověděl, že už X let je sám tak to ani nečekal. Jinak je nám kolem 30. Stále přemýšlím jestli vážně tak mysli jen na sebe a má to do budoucna vůbec smysl. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5576 příspěvků 17.08.19 08:19

Tak jestli to mel domluvene nezvte potkal, tak bych to tak nechal. Pristi rok by uz ale mel dovolene planovat v souladu s tebou.

terien
Extra třída :D 12399 příspěvků 17.08.19 08:30

Jestli je měl naplánované dřív, než tě poznal, tak je přece nezruší, co je na tom nenormálního :nevim: znáte se 3 měsíce

sonnys
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 17.08.19 08:31

No z hrdosti bych to nechala letos být a neřešila :andel: jestli už to měl domluvené tak je to v pohodě i když chápu, že tě to mrzí. No a pak bych sledovala jak to bude dál. Mně by se na dovolenou tehdy bez přítele nechtělo, ale mít to zaplacené tak nevím jestli bych to zrušila, ale asi bych tam přítele docpala byť třeba pod stan :oops: nebo jela s ním vedle.

Příspěvek upraven 17.08.19 v 08:35

Ou
Echt Kelišová 9013 příspěvků 17.08.19 08:32

Promiň ale čekat že kvůli čerstvé známosti zruší všechny svoje plány je trošku naivní a navíc by se něco takového dalo u dosplěých lidí číst docela dost dobře jako známka závislého vztahu.

A skutečně to nevypovídá nic moc o tom jak perspektivní je a nebo není váš vztah. Ale rozhodně to vypovídá o tom, že ty se urážíš kvůli tomu, že dotyčný nedělá to co si představuješ že by měl dělat a ještě si na něj chodíš stěžovat na internet. Je to asi lepší, než mu udělat scénu, že je sobí hnusec, ale vztahy jsou pevnější, pokud oba jsou schopni nahlížet situaci jak ze svého, tak z partnerova pohledu.

Halamka
Závislačka 4142 příspěvků 17.08.19 08:34

A zeptala jsi se ho, jestli bys nemohla taky?
Jinak souhlasím s tím, že tři měsíce je krátká doba. Také bych na jeho místě nic nerušila.

fera21
Kecalka 353 příspěvků 17.08.19 08:55

Aha, takže on měl celý léta sedět sám doma a nic nedělat, nikam nejezdit, s nikým se nebavit, protože „co kdybych náhodou někoho potkal“ :roll:

terien
Extra třída :D 12399 příspěvků 17.08.19 09:00
@fera21 píše:
Aha, takže on měl celý léta sedět sám doma a nic nedělat, nikam nejezdit, s nikým se nebavit, protože „co kdybych náhodou někoho potkal“ :roll:
:lol: :palec:
zoidberg
Extra třída :D 13524 příspěvků 17.08.19 09:03

Počkej po svatbě, to mu všechno zakážeš. Do té doby ho nech dýchat. :mrgreen:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 17.08.19 09:05

Souhlasim s ostatnimi. Je to nesmysl a zbytecne to resite. On to mel domluvene treba davno pred tim, nez vas poznal. Navic x let byl sam a zarizoval si dovolenou jen pro sebe. Nejde jen tak vykouzlit misto v aute/ v hotelu apod navic.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 17.08.19 09:05

To je snad normální, že si člověk plánuje dovolenou třeba s několikaměsíčním předstihem, ne? Přece musí žít, i když je sám… nebo má jen čekat a raději nic neplánovat, protože by mohl náhodou potkat někoho, komu by se jeho plány třeba nemusely líbit? Promiň, ale to je dost na hlavu :nevim:
Mimochodem, jak jsi na tom se sportem ty? Tebe by taková sportovní dovolená lákala? ;)

elza12
Kecalka 171 příspěvků 17.08.19 09:06

Tak jeď s ním? To nejde? Jestli to měl naplánováno dřív než jste se seznámili tak to naprosto chápu. Teď zbývá buď jet s ním a nebo pak vymyslet aspoň třeba společný víkend :palec:

ludmilaadamkova
Závislačka 3001 příspěvků 17.08.19 09:11

Tak ja mevim jak to mate.. ale ja vzdy mela sportovne nadane partnery a proste jsme jezdili s kamaradama spolu.. ale nevim jak jsi na tom ty.. pro me nebyl problem vyjet v Alpach do 2 kilometru na kole, spat pod Dachsteinem pod stanem u Berlina dat okruh 90 km na bruslich v zimě jezdit na lyze atd.. pokud byla nejaka aktivita kterou jsem nedala treba nikdy jsem nemela rada motorky tak jel partner sam absolutne jsem s tim nemela problem protoze sama jsem si nasla jiny plany. Treba jela na festak atd. Tohle si musis ujasnit. On neprestane sportovat a ani by to od tebe nebylo dobry kdybys ho v tom limitovala.

Příspěvek upraven 17.08.19 v 09:12

sonnys
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 17.08.19 09:12
@fera21 píše:
Aha, takže on měl celý léta sedět sám doma a nic nedělat, nikam nejezdit, s nikým se nebavit, protože „co kdybych náhodou někoho potkal“ :roll:

No asi je paní tak zamilovaná, že jí to tolik nemyslí nebo nenapravitelná romantička představující si film kdy on jakmile ji potká, zruší vše a bude zamilovaně pořád a jenom a jenom s ní… Snažili jsme se to napsat jenom jemněji.

fera21
Kecalka 353 příspěvků 17.08.19 09:12

A jako upřimně řečeno, je mi tisíckrát sympatyčtější holka, která klukovi nebrání v jeho zájmech a kamarádech a pustí ho (samozřejmě to platí i naopak). Jednak mu tím dává najevo, že mu věří a jednak i on pak nemá problém s tím jí dát přiměřenou volnost a důvěru. Takový satorie, co visí chlapovi za krkem a ječí na něj, že přišel domů o tři minuty pozdě a tak má určitě milenku, nekončívají dobře.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama