Přítel jede na vodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 12:15
Přítel jede na vodu

Ahoj holky, přítel jede za týden na vodu s partou kámošů. Jsme spolu rok a jeste, než jsme oficiálně začali, tak mi parkrat vyprávěl, co se na té vodě děje. No, a já teď nevím, jestli mu to nemám zakázat. Jsem teď na horách s kamoskama a vracím se za týden, takže bych to navlekla tak, ze se neuvidíme a ať dá přednost mě. Akorat mám strach, že by na tu vodu odjel a jeste by se naštval. Jak to řešíte doma? Občas tady od některých čtu, že mají dost tvrdé postupy.

Přítel se občas chová jako velké dítě (je mu 30 let). Jinak, ale peníze vydělat umí, dbá o sebe a hlavně je ke mě strašně moc pozorný a myslím, že bude i dobry otec. Je to asi můj nejlepší dlouhodobý vztah v životě. Měla jsem tři. Každopádně si přítel zákláda na komunikaci a upřímnosti a bohužel furt říká, jak je super, že nejsem stíhačka atd..

Každopádně, když je s kumpány (jsou to lékaři, což ale nikdo nepozná), tak jsou jak urvaný ze řetězu. Dělají strašný bordel. Nic neničí, ale řvou jak paviáni a další věci, který tady nemohu ani psát. Vím, že jede na Vltavu, takže tam bude i plno ženských. Nemám asi moc strach, že mě podvede, ale vím určitě, že budou pokřikovat na holky ty svoje priteroublé hlášky z filmu a možná si s nějakou dá pár panáků, ale pak beztak zas půjde třeba běhat s holým zadek po kempu. :zed:

Jako fakt o nej mám strach. Nejradši bych mu to zatrhla, ale bojím se, že si to zatrhnout nenechá. A jeste se bude cítit dotčně. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 31.07.19 12:17

Nejsi stíhačka? Proč ti lže? :mrgreen:

Jana525
Kelišová 5867 příspěvků 31.07.19 12:18

8o
Vazne vam je uz tolik?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16219 příspěvků 31.07.19 12:19

Takže ty na dovolenou můžeš a on ne? :think:

lucenka
Hvězda diskuse 37715 příspěvků 31.07.19 12:19

Přečti si to po sobě ještě jednou. ty si v klidu jedeš bez něj s kámoškama. A jemu bys chtěla zakazovat výlet s partou kamarádů? 8o

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 31.07.19 12:20

Nemáš mu co zakazovat. A jak to řeším? Nijak - manžel je dospěly člověk, který se sám rozhoduje kam jede a kam ne. Stejně je to i naopak. U mne bys tvrdě narazila

Keyllah
Extra třída :D 13166 příspěvků 31.07.19 12:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, přítel jede za týden na vodu s partou kámošů. Jsme spolu rok a jeste, než jsme oficiálně začali, tak mi parkrat vyprávěl, co se na té vodě děje. No, a já teď nevím, jestli mu to nemám zakázat. Jsem teď na horách s kamoskama a vracím se za týden, takže bych to navlekla tak, ze se neuvidíme a ať dá přednost mě. Akorat mám strach, že by na tu vodu odjel a jeste by se naštval. Jak to řešíte doma? Občas tady od některých čtu, že mají dost tvrdé postupy.

Přítel se občas chová jako velké dítě (je mu 30 let). Jinak, ale peníze vydělat umí, dbá o sebe a hlavně je ke mě strašně moc pozorný a myslím, že bude i dobry otec. Je to asi můj nejlepší dlouhodobý vztah v životě. Měla jsem tři. Každopádně si přítel zákláda na komunikaci a upřímnosti a bohužel furt říká, jak je super, že nejsem stíhačka atd..

Každopádně, když je s kumpány (jsou to lékaři, což ale nikdo nepozná), tak jsou jak urvaný ze řetězu. Dělají strašný bordel. Nic neničí, ale řvou jak paviáni a další věci, který tady nemohu ani psát. Vím, že jede na Vltavu, takže tam bude i plno ženských. Nemám asi moc strach, že mě podvede, ale vím určitě, že budou pokřikovat na holky ty svoje priteroublé hlášky z filmu a možná si s nějakou dá pár panáků, ale pak beztak zas půjde třeba běhat s holým zadek po kempu. :zed:

Jako fakt o nej mám strach. Nejradši bych mu to zatrhla, ale bojím se, že si to zatrhnout nenechá. A jeste se bude cítit dotčně. :nevim:

takže ty s kámoška můžeš a jemu by jsi to „zakázala“? dej mu možnost si to po chlapsku užít, jinak ti prchne. Z nevěry strach nemáš, takže bude chlastat, čučet na ženský, mít blbý kecy, grgat a prdět? tak to ať dělá raději na té vodě a za tebou přijede hezky vybouřenej a spokojenej, že doma nemá žádnou stíhačku ;) zkus mu to zakázat a uvidíš, že mu kamarádi velice rychle vysvětlí, proč by se měl rozejít se žárlivou stíhačkou, která sama s kamarádkama jezdí, ale jemu to chce zakazovat…

kruel
Kecalka 492 příspěvků 31.07.19 12:20

A ty jsi jeho matka že mu chceš něco zatrhávat? 8o

Blankaspl
Kecalka 283 příspěvků 31.07.19 12:21

Takže ty jsi s kámoškama na horách, to je ok, ale on na vodu s kámošema nemůže… Ty tam nebudeš, tak proč řešíš, že bude kravit? Trochu tolerance z tvé strany by to chtělo… Začněte se chovat jako dospělí, když už je vám tolik. Tohle nechte puberťákům…

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 31.07.19 12:22

Přijde mi hloupé jet sama s holkama na hory a pak svému příteli zakázat vodu s kámošema :roll:

Pokud mu věříš, že tě podvede, tak buď ráda, že se vyřádí s kámoše jinde a s tebou se pak bude chovat normálně a nebude dělat ostudu :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 12:23

@Jana525 Ano. Přitom v práci se chová úplně normálně a doma taky. Vím, že si ho v práci navíc všichni chválí. Ten jeden navíc vede i nějaký výzkum nebo co. Oni se takto chovají uz od školy. Jsou to spolužáci. Ptala jsem se ho, proč se tak chová, když zas udělali nějaký pruser. A on říkal, že je to pokaždé uvolní. Že nemají vůbec žádné zábrany a strašně si odpočinou, než zas nastoupí do služby.

Filzefina
Kecalka 303 příspěvků 31.07.19 12:24

Zakazat??? On ale neni tvoje dite. Pokud si chces vztah udrzet, zapracuj na duvere a ani nepomyslej na to, ze budes nekomu neco zakazovat. 8o pritele si vaz a nevymyslej blbosti.

vedma007
Kecalka 430 příspěvků 31.07.19 12:25
@Anonymní píše:
No, a já teď nevím, jestli mu to nemám zakázat.

Jako fakt chceš dospělému chlapovi zakazovat vyrazit si s kamarády na vodu? 8o Tohle nepochopím. Tak tam bude vyřvávat, opije se a bude běhat s holym zadkem po kempu…no bóže :roll:
Já jsem s manželem už 12 let, od začátku jezdíme oba na akce i jen se svými kamarády. Já když vyrazím s holkama na víkend do sklípku, je to taky divočina ne že ne :mrgreen: a je mi jasný, že manželovi akce vypadají podobně. Ale věřím mu, že nikdy by neudělal nic, co už je za hranicí. Stejně tak nic takového nedělám já.
Dej mu trochu důvěry nebo se taky může stát, že ti vezmě kramle.

kruel
Kecalka 492 příspěvků 31.07.19 12:27
@Anonymní píše:
@Jana525 Ano. Přitom v práci se chová úplně normálně a doma taky. Vím, že si ho v práci navíc všichni chválí. Ten jeden navíc vede i nějaký výzkum nebo co. Oni se takto chovají uz od školy. Jsou to spolužáci. Ptala jsem se ho, proč se tak chová, když zas udělali nějaký pruser. A on říkal, že je to pokaždé uvolní. Že nemají vůbec žádné zábrany a strašně si odpočinou, než zas nastoupí do služby.

ty jo…nejlepší by bylo aby ses s ním rozešla…uděláš dobrý skutek, aby měl šanci si najít normální ženskou :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 12:27

Chápete doufám, že Vltava a maximálně tak drbárna na horách je něco jiného než dělají strašný ostudy na vodě. :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama