Přítel, jeho děti a ex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 00:33

Přítel, jeho děti a ex

Ahoj holky chci se zeptat na vas názor, našla jsem si přitele který má dvě děti z předchozího vztahu s ex jeho spolu byly asi 7,8 let podle toho co říkal, my jsme spolu 8 měsíců deti jsou staré 9, a 7 let. Teď k otázce

Přijde vám normální návštěvy u ex aby si sní dennodenně psal? Prý spolu mají pouze dobrý vztahy a ma rád me ale začínám si myslet, ze to nemá uzavřené od sebe jsou víc jak dva roky a než jsme se dali spolu dohromady my tak nikdo jiného než ji neměl, ona mě prý bere v pohodě a je jí to jedno pro mu to přeje, me zas on říká že ji bude proste respektovat protože je to matka jeho děti a pořád spolu něco prožili, ale prostě me nepřijde normální kafíčko a pokec když spolu nejsou a ještě k tomu jsou už děti velké docela, bere si je jednou za 14 dni nebo občas na hodinu po skole a pak ji je zase jde vracet ale pokaždé se tam zdrží minimálně dvě až tři hodiny… perla byla když vánoce slavili spolu prý aby o to nepřišli děti a ze to bylo naposled 25 byl semnou a pak je zas mel 27 u sebe i semnou, s ex si spolu píšou večer než jdou nebo jdeme spat ona když mu napíše jestli ji nemůže odvést někam on hned letí i když máme plány. Nerozumím tomu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6661
3.1.22 00:39

9 a 7 let jsou stále malé děti. Až budeš jednou rodič (nedoporučuji s tímto mužem), tak pochopíš i tu péči, když máte plány.

Vztahy s ex do značné míry vypovídají o tom, že nemohli být spolu, ale nemohou být ani bez sebe.

Jak dlouho hodláš ztrácet čas v tomhle pofiderním vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 00:41

@Trojlístek mam ho moc ráda i jeho děti, děláme hodně aktivity když jsou s námi, klape.nam to jen ta ex mi tam nějak nepasuje, ujistoval me ze to dělají pro děti aby se cítili ze je vše jak má být a necítili se špatně

• Citovat
  • Nahlásit
16753
3.1.22 00:46

Ona se rozesla s nim, ze jo…?

Kdyby kyvla, on se vrati. Tohle chces…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6661
3.1.22 00:49
@Anonymní píše:
@Trojlístek mam ho moc ráda i jeho děti, děláme hodně aktivity když jsou s námi, klape.nam to jen ta ex mi tam nějak nepasuje, ujistoval me ze to dělají pro děti aby se cítili ze je vše jak má být a necítili se špatně

Ale ono není vše, jak má být. Rozchod rodičů není příjemný, je otázka času, kdy to začne vřít. Zatím se neděje nic, poněvadž děti jsou stále dost malé s nestihly si uvědomit ten plný dopad.
Proč si myslíš, že před tebou žádnou neměl? :lol: Pravděpodobně to byly ženy, které věděly, že takhle tedy ne, znají svou hodnotu a vědí co to je chlap z druhé ruky, k tomu dvě děti a podivné vztahy s ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8654
3.1.22 05:04
@Anonymní píše:
@Trojlístek mam ho moc ráda i jeho děti, děláme hodně aktivity když jsou s námi, klape.nam to jen ta ex mi tam nějak nepasuje, ujistoval me ze to dělají pro děti aby se cítili ze je vše jak má být a necítili se špatně

Děti nejsou tak malé na to, aby se muselo hrát divadlo, že vše je jak má být…Ano, rozchod rodičů je pro děti těžký. Je dobře, když rodiče spolu vycházejí. Ale není potřeba hrát divadlo, že se nic neděje a maminka a tatínek se mají rádi.
Mělo by to být tak, že děti vychází s tebou, ty s nimi a rodiče se mezi sebou domlouvají na běžných věcech. A ne, že rodiče spolu tráví dost času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11878
3.1.22 06:11
@Anonymní píše:

To je problém každého chlapa z druhé ruky. Každý chlap s dětmi bude mít nějakou tu ex, se kterou si ty děti udělal. Nevím co čekáš. A že se o děti stará je snad jedině dobře ne? Nebo by jsi byla tak neuvěřitelně hloupá a naivní, že by sis udělala děti s někým, kdo by na ně úplně kašlal? Úplně stejně by dopadly pak ty vaše děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2290
3.1.22 06:50

Prosim te bud rada ze maj dobry vztahy, pocti si tady ty diskuze kdyz je exka silena, nestara se o deti, dela mu peklo, to by jsi mu prala vic? Myslis ze je od ni dva roky aby na ni na tajnaka porad myslel? Nedelej stihacku a hysterku nebo se mu zprotivis. Bud taky v pohode, at nejsi v porovnani s exkou zarlivej blazen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 06:51

Naopak já jsem ráda že se stará o děti jen mi vadí příliš ten kontakt s ex :nevim: :zed: a když mu řeknu že by to mohl omezit tak mi odpoví že nemůže protože spolu mají děti a musí sni vycházet dobre :roll: a vím že nikoho nemel neboť se přiznal že celou dobu udržoval kontakt sni co se týče sexu jen to prý pak už ona utla a nechtěla, jinak odešel on od nich první

• Citovat
  • Nahlásit
323
3.1.22 06:56

Jsem v obdobné situaci jako tvůj partner. Děti velké, ale rozvodová dohoda zněla Štědrý den spolu, od té doby nesnáším ŠD, ale na druhé straně… ačkoli vycházíme velmi dobře, telefon proběhne tak jednou za dva týdny, jinak si technické věci vyřešíme emailem a společné kafe nehrozí. Nemáme žádné problémy, neshody apod., ale nevidím sebemenší důvod pro to spolu chodit na kafe.
A celkově, jak to vidíš pak s dětmi? Bude je mít i u tebe? Co kdyby matka dětí onemocněla, budeš se o ně chtít starat byť je na přechodnou dobu? Ale je fakt, že toto můžeš nechat, „až to přijde“, akorát, pokud se ti ta myšlenka nelíbí, nevrhej se do tvorby společného dítěte s přítelem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6201
3.1.22 07:03

Já jsem na Tvé straně a to sama jsem rozvedená, s dítětem. Ale už dávno mám svůj život…ale nevím, proč bych s ex měla trávit čas, nepíšeme si, nevoláme, když to není důležité a netýká se to syna. Jeho život mě mimo to nezajímá, stejně jako jeho můj. Vlastně se divím, že někteří stále lpí na své minulosti. Postarat se o děti, s ex komunikace skrz děti a nashle :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
3.1.22 07:05

Už by byl bývalý přítel. Tohle bych vážně neměla zapotřebí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14482
3.1.22 07:19

Tohle mi přijde hodně divný, chová se jako zamilovaný, ale ne do tebe, ale do své ex.
Ta ho má hezky ochoceneho. Jses tam navíc, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4599
3.1.22 07:36
@Cenarius píše:
To je problém každého chlapa z druhé ruky. Každý chlap s dětmi bude mít nějakou tu ex, se kterou si ty děti udělal. Nevím co čekáš. A že se o děti stará je snad jedině dobře ne? Nebo by jsi byla tak neuvěřitelně hloupá a naivní, že by sis udělala děti s někým, kdo by na ně úplně kašlal? Úplně stejně by dopadly pak ty vaše děti.

Tak jasne, pro deti všechno, vcetne zprav na dobrou noc s maminkou? :think: každopadne, kamoska mela skvele vztahy s tatinkem, takze jezdili i spolu na dovcu, aby dite videlo, ze rodice jsou tu kvuli nemu. Bohuzel to moc nevychazelo, dite melo bordel v hlave a kazdou dovcu po jejim konci odstonalo, protoze ziskalo dojem, ze bude vse jako driv a nepochopilo, kdyz se tatka odporoucel k sobe domu. Tak to zrusili.

Kazdopadne, zakladatelko, tohle vrkani nevypada dobře, je mi lito :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
3.1.22 08:18

Mit korektni vztahy s ex a postarat se o deti je ok, mit to jako oni je divne/neni normalni. Ale ten nasledny sex mnohe vysvetluje…

Příspěvek upraven 03.01.22 v 16:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat