Přítel ještě nedorazil domů

36
25.11.18 09:46

Přítel ještě nedorazil domů

Ahoj, jsem nějak v rozpacích. Přijela jsem včera k příteli domů, říkal, že jde na víno s kámoškou (přítelkyně bratra). Když jsem přijela, už tam nebyl. Poslední sms jsme si psali v 8 večer. Snažila jsem se soustředit na práci a pak jsem nějak vytuhla, vzbudila jsem se ve 3 ráno, on nikde, nemohla jsem tedy usnout do 7 ráno. Pak se mi akorát zdály děsný sny, že přišel, ale byl zraněnej, apod. Bylo to strašně reálné. Teď jsem se vzbudila a on furt nikde, na sms „kde je?“ ve 3 ráno neodpověděl, v 7 jsem se ho ptala, jestli u někoho spí, taky nic. :zed: Nechtěla jsem dělat žádný vlny, třeba mu bratr s tou přítelkyní uspořádali oslavu narozenin (o které jsem nevěděla, což dost zamrzí). Narozky má zítra. A mohl teda u někoho přespat, ne jen u té kámošky. Ale teda očekávala bych, že by aspoň dal vědět, že přijde až druhý den. :cert: Hlavně jsem přijela do Prahy autem kvůli tomu, že jsme dnes měli jet na výlet. Zkusím mu zavolat třeba za hodinu, akorát bude mít podle mě vybitý mobil. Jak byste reagovali? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

18285
25.11.18 09:50

Ja bych se nejspis sebrala a odjela.Rozhodne bych mu nevolala a počkala, s cim prijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3748
25.11.18 09:53

@NikkouS1 Doufám, že bude v pořádku!
Na začátku vztahu měl i můj manžel tendence se neozývat (ale teda ne takhle do rána!), to jsem ho seřvala na dvě doby - ne, že kde byl a proč, ale že mě nedal vědět, že je ok. Takže se naučil, a od té doby mi hlásí, že se ještě zdrží, a kdy asi bude doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18582
25.11.18 09:53

tak zavolej bratrovi a tý jeho krásce pokud s nima není začala bych se bát jestli se něco nestalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10857
25.11.18 09:54

Těžko říct. Tohle mi chlap nikdy neudělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23733
25.11.18 09:55

Tak se asi ožral a spí. Ono jim to v tu chvíli, že mají někomu napsat moc nemyslí. Buď jeď domů, nebo na něj počkej a potom ale nepočítej s výletem, ale můžeš mu tak udělat polívku a koukat jak mu je blbě-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15350
25.11.18 09:55

A nemůžeš zavolat bratrovi jestli o nich neví? Jinak tě chápu, měla bych strach a zároveň bych byla vytočená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
25.11.18 09:56

Já mám takového manžela když to Joo přežene tak chytne toulavou obráží bar od baru a vrátí se třeba v poledne dřív jsem měla stejný problém jako ty nemohla jsem spát vystresovana zda neleží někde v škarpě nebo v nemocnici na policii na záchytce nebo jestli mě nepodvedl( no i kdyby jo co já bych udělala nic) pravda čím je starší tak už to nedělá tak často naposled je to už pár roků zpatky vyprdni se na to udělej si výlet sama a počkej s čím příjde třeba jen ztratil pojem o čase :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.18 09:56

Už zase? Jsem tu půl roku a podobné diskuse tu byly snad tři. Vše většinou trollové…

Nováček, který tady nikdy nediskutoval a nikoho tu nezná si založí kvůli tomuhle profil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
25.11.18 09:57

No to doufám, že je v pohodě. To se ještě musím věnovat práci dnes, včera den na prd a dnes taky. Doma jsem v podstatě i u něj. Jsem tu každý den takřka, ale tohle teda udělal prvně, většinou napsal, že už jede nebo jsme si aspoň průběžně psali. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18189
25.11.18 09:58
@Prof. Farnsworth píše:
Už zase? Jsem tu půl roku a podobné diskuse tu byly snad tři. Vše většinou trollové…Nováček, který tady nikdy nediskutoval a nikoho tu nezná si založí kvůli tomuhle profil?

Mně nevadí ty diskuze, stane se to. Ale docela mě vadí, že pak chybí konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3434
25.11.18 10:01
@Prof. Farnsworth píše:
Už zase? Jsem tu půl roku a podobné diskuse tu byly snad tři. Vše většinou trollové…Nováček, který tady nikdy nediskutoval a nikoho tu nezná si založí kvůli tomuhle profil?

Přesně tak. Chlap se nevrátil domů, takže co s tím? Založím si profil a zeptám se na webu. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.18 10:02
@vokishka píše:
Mně nevadí ty diskuze, stane se to. Ale docela mě vadí, že pak chybí konec.

Já netvrdím, že si ve všech někdo dělá z lidí srandu, ale není ti divné, že se někdo, kdo si tady s nikým nepsal, nediskutoval, nikoho tady nezná, založí profil kvůli tomuhle tématu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
25.11.18 10:03

@Prof. Farnsworth ano mám nový profil, baví mě to tu číst a tak. :D A zrovna se mi tohle přihodilo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.18 10:04
@Z.jev píše:
Přesně tak. Chlap se nevrátil domů, takže co s tím? Založím si profil a zeptám se na webu. :roll:

No jasně, proč to řešit s jeho rodinou, svými kamarádkami a blízkými, když to můžu řešit s cizími lidmi na webu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama