Přítel ke mně ztratil city

Anonymní
7.11.20 08:18

Pritel ke mne ztratil city

Byli jsme s přítelem spolu od května. Ze zacatku to bylo jako v pohádce, nosil mi květiny, platil večeře, zazila jsem s nim svoje poprvé, a vsechno bylo krásný. Sveroval se mi se svymi problemy, ktere nikdy nikoho nerekl a proste celkove jsme meli fakt krasnej vztah. Pritel byl fakt slusnak, nekouril, nepil, a byl strasne emocne zalozenej clovek. Ze zacatku o mne mel spis zajem on nez ja, a ja ho porad tak odmítala, az jsem se rozhodla ze mu dam sanci. Ted v říjnu mi rekl ze je mne ztratil city, ze v tom neni zadna jina, jen ze proste uz to nevidi jako driv. Brecel mi do telefonu ze ho to strasne mrzi. Byla jsem z toho samozrejme smutna, ale nechala jsem to byt. Jen mi prislo strasne divne jak by jen tak ztratil city. Pak asi za tyden jsme se potkali ve meste a prohodili par slov, slo videt ze je hodne nervozni a asi do hodiny mi zacal psat jakou udelal hroznou chybu ze ke nechal jit, ze jen polevila ta zacatecni laska. Samozrejme jsem z toho nebyla dvakrat nadsena a sla jsem s nim na schuzku si promluvit. Rekla jsem mu, ze mu dam sanci, ale musi si uvedomit co vlastne chce. Ta mi nasliboval ze uz me nikdy nenecha atd. Dala jsem mu tedy sanci, vse bylo opet krasne. Ale včera mi opet rekl ze ztratil uplne city, a ze si jen cely mesic nalhaval ze me miluje. To me samozřejmě nastvalo a napssala jsem mu dlouhou zprávu o tom jak me zklamal. Na tu mi ani neodpovedel, po tom vsem. Co si o tom myslite? Zajimal me vas nazor? Kamaradky si mysli ze jeste prileze, jen me mel porad jako samozřejmost a kdyz ted uvidi ze mi to je jedno tak se vrati, ale nevim :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17499
7.11.20 08:24

Máš pocit, že takhle se chová dospělej chlap? Tohle je spíš citově rozháraná patnáctiletá slečinka. Je to pozér pro kterýho je důležitější forma než obsah. Ty taky nezníš zrovna zamilovaně, tak proč to řešit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.20 08:24

Tohle nemáš asi zapotřebí ne? :think: jestli to dokážeš, tak si ho všude blokni a zapomeň na něj… Podle popisu je to taková hysterka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12118
7.11.20 08:26

Jestli přileze, nevím, ale už bych ho zpět nebrala, když 2× ztratil city, ztratí je i potřetí :nevim: Je zřejmě nevyzrálý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2875
7.11.20 08:27

Kašli na něj. Neví, co chce a bude tě s tím otravovat, dokud nebudeš úplně zničená. Tohle nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
7.11.20 08:30

Mate pravdu, opravdu tohle nemam zapotřebí. Zamilovana do nej sice jsem, ale to přece neznamena ze bych se z toho mela hroutit. Ono asi ani nema cenu kvuli nekomu takovymu ronit slzy. Za nic nemůžu, cele to bylo z jeho hlavy. Jen uplne nevim jak zapomenout, přece jen, jsme zazili krasny věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
7.11.20 08:32

...

Prosím tě už ho zpátky neber. K čemu by ti byl takový chlap?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28303
7.11.20 08:33

Asi už jsem zapomněla, jak se chovají sotva dospělí muži. Ale takovou plačku a nerozhodnou osobu bych nechala plavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
7.11.20 08:35

Dekuju moc za odpovědi❤ Ja se z toho urcite nejak dostanu, jen nejsem zvykla od muzu ja odmitnuti, tak je to pro me docela náročné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.20 08:36

Ztratil jsem kni cit leč jiná se nenašla tak to zkusím uhrát na lítost a snad mi veme zpět? Upřímně tohle nevidím jako dobrou budoucnost. Zanech ho svému duševnímu osudu a v klidu užívej normálního života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28303
7.11.20 08:38
@Ilonka1234 píše:
Dekuju moc za odpovědi❤ Ja se z toho urcite nejak dostanu, jen nejsem zvykla od muzu ja odmitnuti, tak je to pro me docela náročné :)

Tak jestli to s ním byli poprvé, tak moc zkušeností nemáš. Ber to jako první lásku, co prostě kolikrát dlouho nevydrží. Nač se hroutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
7.11.20 08:41

Títo emocionálne nestabilni ľudia sú vo vzťahu pohroma. Raz tak raz tak. Nakoniec sa zamilujú inde a potom sa zas vracajú. A teba to bude ničiť. Nikdy nevies kedy sa zas zamilujú inde, stále stres. Potom sa zas vrátia, a hore dole…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.20 08:42

@Russet přesně takový je život někdo odchází jiný přichází. V mládí teprve poznavas jak to ve světě chodí. Nic není růžové tak jako v romantickém filmu. Hlavní je být svá a dávat si pozor : když ptáčka lapají pěkně mu zpívají ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
7.11.20 08:43

@peter266 Mas pravdu :) A snad mam prece na vic nez na nekoho, kdo stale nevi co chce, tohle at si zkousi jinde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1320
7.11.20 08:46

Ty jo, obdivuju tvuj vyrovnany pristup! :palec:
Ja bych mu nepsala nic jinyho, ne jdi do p… :mrgreen:.takze vysledek stejny, ale ty jsi slusnejsi ;).kazdopadne vymazat, zpatky nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama