Přítel lajkuje holky

Anonymní
1.10.20 07:43

Přítel lajkuje holky

Možná hloupé téma, nicméně si myslím, že žijeme v době, kdy i tohle má nějaký sociální význam. Zkrátka po skoro dvou letech přítel začal rozdávat tzv. „Like“ jak divý. Jedná se o kamarádky. Některé mají profil nedostupný, takže k nim se nepodívám, ale třeba jedna konkrétní to je fakt skoro co fotka, to like. Nemám moc vysoké sebevědomí a říkám si, proč dává najevo jiné holce, že s mu líbí. Navíc mě třeba když napíše kamarád, tak má tendence mi říkat, jestli to nepřeháníme už s tou komunikací nebo, kdž mi někdo napsal pod fotku komentář, že mám třeba krásné oči, tak přítel tam komentovsl smajlíkem, co se mračí, že jakože co mi má co kd takhle chválit. Klidně napsal i komentář, ať si dá někdo odchod, že mám přítele (to se jednalo o neznámého člověka na Instagramu). Říkám si, co to má být. Když tedy vidí, jak je tohle nepříjemné, tak proč sám dělá to samé. Když se na mě někdo na ulici třeba otočí, tak se hned čílí, že aby tomu člověku nevypadly oči a tak. Ale přitom na těch sociálních sítích dělá v podstatě to samé. Také dává najevo zalíbení. Prosím, řekněte mi, že řeším blbosti, já už jsem z toho fakt nesvá. Ubližuje mi to. Nechci to s ním ale nějak řešit, protože na jednu stranu fakt vím, že to jsou kraviny.
Prosím o anonym nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27541
1.10.20 07:44

Zruš si instáč. Bude ti líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 07:50
@Russet píše:
Zruš si instáč. Bude ti líp.

Ano, nad tím hodně přemýšlím. Ale to bude jen zavírání očí před tím vším…

• Citovat
  • Nahlásit
843
1.10.20 07:53

No protože když dva dělají totéž, není to totéž. Je to typické pro chorobné žárlivce, protějšek nesmí nic, oni všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
1.10.20 08:05

Tak se ho na to zeptej. Buď oba, nebo nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11737
1.10.20 08:15

Najdi si vyspeleho jedince a tohle dite nechej zit jeho zivotem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.20 08:34
@Anonymní píše:
Možná hloupé téma, nicméně si myslím, že žijeme v době, kdy i tohle má nějaký sociální význam. Zkrátka po skoro dvou letech přítel začal rozdávat tzv. „Like“ jak divý. Jedná se o kamarádky. Některé mají profil nedostupný, takže k nim se nepodívám, ale třeba jedna konkrétní to je fakt skoro co fotka, to like. Nemám moc vysoké sebevědomí a říkám si, proč dává najevo jiné holce, že s mu líbí. Navíc mě třeba když napíše kamarád, tak má tendence mi říkat, jestli to nepřeháníme už s tou komunikací nebo, kdž mi někdo napsal pod fotku komentář, že mám třeba krásné oči, tak přítel tam komentovsl smajlíkem, co se mračí, že jakože co mi má co kd takhle chválit. Klidně napsal i komentář, ať si dá někdo odchod, že mám přítele (to se jednalo o neznámého člověka na Instagramu). Říkám si, co to má být. Když tedy vidí, jak je tohle nepříjemné, tak proč sám dělá to samé. Když se na mě někdo na ulici třeba otočí, tak se hned čílí, že aby tomu člověku nevypadly oči a tak. Ale přitom na těch sociálních sítích dělá v podstatě to samé. Také dává najevo zalíbení. Prosím, řekněte mi, že řeším blbosti, já už jsem z toho fakt nesvá. Ubližuje mi to. Nechci to s ním ale nějak řešit, protože na jednu stranu fakt vím, že to jsou kraviny.

Zrus tyhle nesmyslne site a budes mit klid a vice casu. Ztrata casu, otravuje to lidi a jeste te kazdy druhy smiruje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
1.10.20 08:39

Jak malý, oba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3595
1.10.20 08:44
@Anonymní píše:

Tohle je ve čtrnácti úplně normální. Buď oba dospějete, nebo si najdi teplouše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
1.10.20 08:45

Zdravím, kolik ti je prosim let? S mým jedním ex to tak taky začalo, zarlivy sice nebyl, ale skončilo to několikanásobným podvadenim na které sem vzdycky prisla a on dělal ze nic. Ale to jsme byli jeste v pubertě a byli spolu 5 let! Vykašli se na něho, chlapů je na světě dost a zkus se vykašlal na nejake sociální sítě, jen se budes trápit a furt do toho koukat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 09:16

V pubertě už nejsme. Oběma je přes 23 let. Já bych celé tohle neřešila, jenže u společných sledovsných to vidím, že. Nebo někoho, kdo dá hashtag, který sleduji. Ale zkrátka mi vadí to, že na mě nenechá „nit suchou“ a pak ve finále takto…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 09:29
@Zumpa píše:
Tohle je ve čtrnácti úplně normální. Buď oba dospějete, nebo si najdi teplouše.

Takže si mám od něj vesele nechat kálet na hlavu, kdy on může mít poznámky a připomínky, kdo mi píše a kdo mi co olajkíoval a kdo se na mě podíval, ale sám si může dělat přesně to, za co je naštvaný o ostatních? Aha, no…

• Citovat
  • Nahlásit
763
1.10.20 09:43

Jak píše @Julča001, on může všechno, ty nic. A lepší to pravděpodobně nebude. Má malý sebevědomí. Žárlivost je peklo.
A Instáč bych zrušila tak či tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 09:48
@OpportunityNox píše:
Jak píše @Julča001, on může všechno, ty nic. A lepší to pravděpodobně nebude. Má malý sebevědomí. Žárlivost je peklo.
A Instáč bych zrušila tak či tak.

Co mě třeba štve je i fakt, že on to podle mě vůbec takhle nevidí. Řekne si no co, tak jsem to olajkoval…
Malé sebevědomí? To mi právě u něj vůbec nepřijde. Spíš se jeví jako až namyšlený jedinec.

• Citovat
  • Nahlásit
763
1.10.20 09:51
@Anonymní píše:
Co mě třeba štve je i fakt, že on to podle mě vůbec takhle nevidí. Řekne si no co, tak jsem to olajkoval…
Malé sebevědomí? To mi právě u něj vůbec nepřijde. Spíš se jeví jako až namyšlený jedinec.

Klasická rovnice: Namyšlený jedinec = malé sebevědomí.
Btw nechápu, proč je někdo dobrovolně ve vztahu s někým, o kom je schopen říct, že je namyšlený. Pokud ho vnímáš jako namyšlenýho jedince, proč s ním jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama