Reklama

Přítel lže a nepracuje - co s tím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 18:22
Přítel lže a nepracuje - co s tím

Ahoj, prosím poraďte mi.. s přítelem žiju 2 roky, 3 roky jsme spolu, za celou dobu vždy v práci vydržel tak 2 měsíce, pak byl měsíc doma, pak zase 2 měsíce a takhle dokola ( a to podotýkám má dluhy).. do poslední práce nastoupil ke konci ledna.. dnes jsem ale našla jeho výpověď kterou dal po 2 dnech nástupu do práce. Takže celý únor předstíral že chodil do práce, přitom do žádné práce nechodil a údajně vždy ráno odjel k jeho matce domů. máme i další partnerské problémy ale tohle mě zaskočilo a nevím jak se mám zachovat. Nejde mi do hlavy jak mi každé ráno mohl lhát že jde do práce a dala večer předstírat jak je strašně unavený, takže jsem ho ještě litovala.. :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10270 příspěvků 27.02.17 18:24

8o ty premyslis co delat? Nohy na ramena a utikat

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 27.02.17 18:25

Co je horšího, než mít doma nefakčenko?

Ketris
Echt Kelišová 9298 příspěvků 27.02.17 18:25

A jaky vidis smysl vaseho vztahu?
Uznej sama, ze takovy vztah je k nicemu a nikam nespeje..

zrcadlo
Kelišová 6627 příspěvků 27.02.17 18:28

Místo toho slzícího smajlíka na konci jsi mohla už dávno psát "bývalý přítel lhal a nepracoval, naštěstí už je to minulost :lol: ", je to jen na tobě.

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 27.02.17 18:29

Tohle je beztak troll :-) Co asi tak dotycna ocekavala, ze ji tu diskuterky napisou. Mas super chlapa, vem si ho a poridte si detatko :-)

PinkPanther
Kecalka 175 příspěvků 27.02.17 18:30

Co delat? Rychle se s pritelem rozloucit a pryc! S nikym kdo ma dluhy a odpor k praci Te nic pekneho neceka

PinkPanther
Kecalka 175 příspěvků 27.02.17 18:30
@lauraka píše:
Tohle je beztak troll :-) Co asi tak dotycna ocekavala, ze ji tu diskuterky napisou. Mas super chlapa, vem si ho a poridte si detatko :-)
:mrgreen:

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 27.02.17 18:35

Taky jsem jednoho takového měla… Do dnes se divím jak dlouho jsem s ním vydržela :D

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 27.02.17 18:35

Určitě ho dost miluješ, takže asi není příjemné si číst komentáře typu : nohy na ramena. Spíš mu jasně řekni, že tě může ztratit, pokud se svým životem něco neudělá :? No možná to změnit jde, ale musel by se fakt snažit, když to má v povaze :nevim: ale byla bych určitě taky naštvaná, nebo spíš zklamaná. :? Pokud s tím nic nebude chtít udělat, tak skutečně zvaž co pro tebe bude lepší noo :nevim:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 27.02.17 18:39

Vzbuď se prosím!!! O čem přemýšlíš, potřebuješ mýt na krku flákače a nezodpovědné individuum? Tohle jsi si vybrala? Zapomeň a kopni ho do někam, ale určitě!!!

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 27.02.17 18:39
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím poraďte mi.. s přítelem žiju 2 roky, 3 roky jsme spolu, za celou dobu vždy v práci vydržel tak 2 měsíce, pak byl měsíc doma, pak zase 2 měsíce a takhle dokola ( a to podotýkám má dluhy).. do poslední práce nastoupil ke konci ledna.. dnes jsem ale našla jeho výpověď kterou dal po 2 dnech nástupu do práce. Takže celý únor předstíral že chodil do práce, přitom do žádné práce nechodil a údajně vždy ráno odjel k jeho matce domů. máme i další partnerské problémy ale tohle mě zaskočilo a nevím jak se mám zachovat. Nejde mi do hlavy jak mi každé ráno mohl lhát že jde do práce a dala večer předstírat jak je strašně unavený, takže jsem ho ještě litovala.. :,(

a co chceš slyšet? Že spolu máte zůstat, že mu máš domluvit, že se to spraví?
Promiň, ale jsem hodně skeptická k nápravě líného a nezodpovědného lháře. Pokud s ním zůstaneš, budeš brzy hodně neštastná.

magdickakocicka
Kecalka 479 příspěvků 27.02.17 18:40
@lauraka píše:
Tohle je beztak troll :-) Co asi tak dotycna ocekavala, ze ji tu diskuterky napisou. Mas super chlapa, vem si ho a poridte si detatko :-)

Presne tak, mimino ho urcite zmeni :pankac:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 27.02.17 18:42

No, pokud si nehodlate role obratit s tim, ze ty jsi ochotna ho zivit (a platit jeho dluhy) a on bude delat muze v domacnosti, posleze bude doma s detma tak bych se hodne zamyslela zda tohle ma budoucnost.

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 27.02.17 18:43
@AnetVV píše:
Určitě ho dost miluješ, takže asi není příjemné si číst komentáře typu : nohy na ramena. Spíš mu jasně řekni, že tě může ztratit, pokud se svým životem něco neudělá :? No možná to změnit jde, ale musel by se fakt snažit, když to má v povaze :nevim: ale byla bych určitě taky naštvaná, nebo spíš zklamaná. :? Pokud s tím nic nebude chtít udělat, tak skutečně zvaž co pro tebe bude lepší noo :nevim:

A z velké lásky zaplatí jeho dluhy a budou spolu spokojeně až do smrti? Nejlepší je vzít nohy na ramena a pryč, ten jiný nebude.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama