Přítel má divnou úchylku

Anonymní
14.4.20 23:50

Přítel má divnou úchylku

Ahoj :mavam: jsem s novým přítelem krátce, spíš se poznáváme zatím.. náš první sex byl paráda 8)..no ale teď, po dvou mesicich, kdy už si věříme a sverujeme se vzájemně.. mi nesměle řekl jeslí mi může říct jeho intimní úchylku..No jasně, jestli se ti při tom něco líbí, řekni to, ať si to užíváme oba :palec: večer když jsme byli u něj, mi ukázal skříň kde měl dámské košile, dámské svetry, bluzky, no prostě dámské horní oblečení.. které si při tom rád obléká.. on si myslel že ho pošlu do určitých krajin asi..no v tu chvíli jsem řekla že každej jsme ňákej, a že kvůli něčemu takovému se nerozejdem přeci..pozdeji když přišlo na věc, oblékl se do nake polohalenky, vydržela jsem to, ale v tu ránu mi to bylo až nepříjemné :nevim: jinak je to krásnej i docela namakanej chlap, tohle by do něj určitě nikdo neřekl.. Jak jsem psala, jsme na začátku, mám určit hranice? říct že bych byla radši kdyby to na sobě neměl, ať si to obléká když se uspokojuje sám?.. nebo při tom zavřít oči a užít si i tak dokonalý sex? :think: :lol: píši sem asi proto, jestli někdo nemáte taky takovou jobovku, jak jste řešili? :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13026
15.4.20 00:14

Tvůj přítel chce, abys ho akceptovala takového, jaký je. Když to zvládneš, tak on nejspíš přijme i tebe, takovou jaká jsi…

Takže ideální varianta je zkusit si k jeho touze nezůstávat ve stereotypní roli mužného hezouna hledat cestu. Nech ho o tom mluvit a poslouchej ho - jen ho poslouchej a snaž se ho pochopit, nepoučuj, nesdělujs svůj názor.

A ještě mezi tím mrkni na internety, jak to s tou travestií je a že to je i pro heterosexuály.

Jinak - pokud ty máš pocit, že sex je dokonalý, tak on s tebou bez toho, aby si ho přijala i s troškou zábavnějších fantazií dokonalý sex nemá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
15.4.20 06:36

Asi by mi to taky přišlo dost divný, ale jsou daleko horší úchylky. Akceptovala bych to.
Ostatně kdo nějakou uchylku nemá, že? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.20 07:01

Toho beru! Věčně nemám co na sebe.

A k věci - buď ho přijmeš, nebo se rozejdete. Já sama bych nikdy nenašla odvahu partnerovi přiznat nějakou úchylku, právě z toho strachu, že mě odsoudí, opustí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6731
15.4.20 07:17

Pripomina mi to scenar jednoho filmu, kde uspesny bohaty muz mel rad prevlekani za zenu a casem pak i vrazdeni. Zaroven byl posedly cistotou :).
Kazdej hsme nejakej, pro me by to nebylo a k me smule ci stesti jsem nepoznal asi ani zenu, ktera by nejakou uchylku mela (vyjma zajmu o historii, inu, dcera kastelanky). Zalezi na tobe, jak takovy sex prozivas. A zda pritel pak zase ajceptuje tve potreby. Cizi ti nic nerekne o tvych pocitech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
15.4.20 08:45

Vim, ze je rozdil mezi transvestitou a transsexualem…ale mela bych obavu, jestli nahodou neni prave transsexual…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
15.4.20 09:06

Už to o něm víš a pokud ti nevadí, že to takto má, když se uspokojuje sám, pak to asi přijmeš i ve vašem vztahu. Dosud jsem neměla problém s ničím, s čím nějaký partner přišel, ale tohle bych pravděpodobně nezkousla. :roll: Přijde mi to zšenštilé, mně by to odpudilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
15.4.20 09:25

Ježiš směju se jen to čtu :D tohle bych asi nedala, ne že bych to odsuzovala, ale prostě by mi to nepřišlo přitažlivý.
Jestli to na Tebe vybalil takhle brzy, tak to pro něj bude dost důležité. Pobav se s ním o tom, můžou se s tím pojit ještě další věci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
15.4.20 10:34

@Kazimíra Olejovka To je smutné, že bys to nikomu neřekla. Takové opuštěné. Je to risk, ale já partnerovi řekla, a dobré..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
15.4.20 11:34

Jestli je ti s ním dobře a jinak je v pohodě, tak bych to zkousla, je zase fér, že se ti s tím svěřil, je vidět, že ti věří. Když mu to zakážeš, nebude se cítit pohodlně, jestli je to tobě nepříjemné, tak se dohodněte, že jednou s halenkou, jednou bez, ale jak říkám, pokud je to jinak fajn chlap, asi bych to neřešila, pokud by mě to vyloženě neodpuzovalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9725
15.4.20 13:47

Je to divny, ja nevim co bych delala. Asi bych koukala jako blazen. Ale asi si na to zvyknes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
16.4.20 18:43
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam: jsem s novým přítelem krátce, spíš se poznáváme zatím.. náš první sex byl paráda 8)..no ale teď, po dvou mesicich, kdy už si věříme a sverujeme se vzájemně.. mi nesměle řekl jeslí mi může říct jeho intimní úchylku..No jasně, jestli se ti při tom něco líbí, řekni to, ať si to užíváme oba :palec: večer když jsme byli u něj, mi ukázal skříň kde měl dámské košile, dámské svetry, bluzky, no prostě dámské horní oblečení.. které si při tom rád obléká.. on si myslel že ho pošlu do určitých krajin asi..no v tu chvíli jsem řekla že každej jsme ňákej, a že kvůli něčemu takovému se nerozejdem přeci..pozdeji když přišlo na věc, oblékl se do nake polohalenky, vydržela jsem to, ale v tu ránu mi to bylo až nepříjemné :nevim: jinak je to krásnej i docela namakanej chlap, tohle by do něj určitě nikdo neřekl.. Jak jsem psala, jsme na začátku, mám určit hranice? říct že bych byla radši kdyby to na sobě neměl, ať si to obléká když se uspokojuje sám?.. nebo při tom zavřít oči a užít si i tak dokonalý sex? :think: :lol: píši sem asi proto, jestli někdo nemáte taky takovou jobovku, jak jste řešili? :think: :D

Něco podobného jsem si prožila, přítel mi to ale celý vztah tajil a já na to přišla až podvodem. Nejdřív mi z toho bylo zle, pak jsem to byla ochotná akceptovat, ovšem on nedal, že o tom vím, jak moc se za to styděl. Následoval rozchod.
Tohle je ale jiný případ, zde oceňuji, že partner vyšel s pravdou ven a nelže. Pokud jsi s tím v pohodě a neosklivujes si to, super, však jeho volba takova záliba třeba není, prostě ji má.
Držím pěsti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama