Přítel má dlouhou historii žen

Anonymní
18.2.21 18:42

Pritel ma MEGA sbirku holek, s kterymi spal

Kopirovala jsem filmy na pritelovo externi disk, ktery mi on sam dal do ruky.
Priteli je 45, vim o nem, ze ma pestrou minulost, ale…
Byla tam slozka Girls. Rozklikla jsem a malem jsem vrhla na stul. Slozky asi s 40ti holkama. Iveta, Vendula, Petra 1, Petra 2, Petra 3… asi vsechna jmena v kalendari (delam si ted z toho srandu, ale verte mi, malem jsem spadla ze zidle a stale to rozdychavam).
Dnes sel do prace, tak jsem mela cas a tak nejak vse projela, vazne mi to nedalo a celou noc jsem nespala.
V kazde slozce nahate fotky, sex videa s nimi, jak mu kouri, proste VSE, i s jeho oblicejem.
Minimalne 3 z nich jeho kolegyne, byvale kolegyne, i jeho kamaradky, ktere znam.
No, nasla jsem tam i svou slozku, a hned po ni dalsi 2 (nechala jsem to seradit podle data). Minuly rok byla mesicni pauza a on stihl dalsi 2 slecny.

Ted vubec nevim, jak se k nemu mam chovat. Nic mi do toho neni, co bylo bylo, ale pripada mi ted jako uplne cizi clovek a to spolu skoro rok a pul bydlime. Hlavne ta moje slozka me tam trochu dodelala… pripadala jsem si na trochu hodnotnejsi urovni, nez dalsi v rade, co ma svoji slozku se jmenem.

Jinak je vse v pohode, chova se mile, sex klape, ma slusnou praci, stara se. Vlastne ja se s nim stale rozchazela, protoze jsem mela blbe tuseni (cizi vlasy v byte, v aute…). Ted zpetne vidim, ze opravnene. :(

Jak byste se zachovali? Ja vubec nevim. Asi to jeste potrebuji rozdychat. :zed: :zed: Spadly mi vsechny hracky do kanalu. :nevim:

Vkladam radeji anonymne. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
519
18.2.21 18:46

Rozchod. Bude to lépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
18.2.21 18:48

Jak se zachovat? Jsi další z mnoha v pořadí.
1. Buď to zkousneš
Nebo
2. Se rozejdeš.
Jiná možnost není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5857
18.2.21 18:49

Se jako ptáš, co máš dělat?? Ty kráso, tady už je možné všechno. On je hovado, co si dělá složku z videí… A pak to ji ještě ukáže? Jako já jsem borec? Kolik to je, proboha…
Ruce pryč a ještě se modli, aby se k tvým fotkám někdo nedostal.
Nejsem puritánka, ale do tohodle bych nalezla. Máš k sobě nějakou úctu?
Ty jsi ochotná být s někým, kdo sbírá holky jak borůvky?? :zed:
Holka sever se a rozluč se s ním, to bude jak se říká obecní obšoust. :mrgreen: a s tím tedy ztrácíč čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
18.2.21 18:50

To je vosel, tohle ses neměla dozvědět…
Tobě vadí ten počet, nebo existence složek?
Ty víš, že tebe fotil/natáčel při sexu, nebo to dělal na tajňačku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 18:51

No ukazal i neukazal. To bylo tak, ze vcera mi dal ten disk, at zkopiruji filmy na disk, abychom ho pripojili k televizi a mohli se vecer koukat na film. No a byla tam i tahle slozka mezi mnoha (asi si to neuvedomil), a ja to rozklikla a videla toto. Jeho blbost, no. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1071
18.2.21 18:51

MEGA sbírka a ono jich je jen 40? Já čekal aspoň tisíc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1889
18.2.21 18:52

To zalezi na tom, jestli jsi spokojena v tom vztahu. Minulost je minulost. Pak uz je to otazka duvery.
Ja pocitala s kolika muzi jsem spala. Skoncila jsem u cisla 54.
A nevypovida to nic o vztahu s mym partnerem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 18:54

Karamba2020: Se mnou udelal jen 2 nahate fotky pri sexu, muj oblicej tam nebyl (ja na tohle nikdy nebyla), takze tam toho moc nemel. Pouze me civilni fotky tak jako u vsech a pak 2 eroticke.
Z toho poctu samozrejme neskacu do stropu, ale jde mi o ty slozky a ze takto vubec uvazuje a ze to ma jako hobby. Pro me dost zvraceny. Zkusim se z toho nejak vyspat a zitra to zacnu resit. Jen nevim jak zacit, no.. :nevim: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
511
18.2.21 18:55
@Kutil Tom píše:
MEGA sbírka a ono jich je jen 40? Já čekal aspoň tisíc :D

No ale my nevíme, za jak dlouho těch 40 nasbíral.
Jestli od doby, co mu bylo dvacet, v tom případě ten počet za žádnou katastrofu nepovažuju, nebo za rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1071
18.2.21 18:58
@Karamba2020 píše:
No ale my nevíme, za jak dlouho těch 40 nasbíral.
Jestli od doby, co mu bylo dvacet, v tom případě ten počet za žádnou katastrofu nepovažuju, nebo za rok.

Pravda, jestli to byla roční záloha, tak 40×25 už slušnou řádku dalo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7370
18.2.21 19:00

Podobnou sbírku milenek měl Polívka tuším ve filmu Muži v naději? Že by takový koníček? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5435
18.2.21 19:00

Tak mám dost velkou sbírku…a co jako?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5292
18.2.21 19:05

Já bych to smazala. Jestli se frajer bude mít koule po tom shánět… A už bych se chystala na rozloučení. A s velkým kraválem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3162
18.2.21 19:05

Minimálně bych se smazla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu