Přítel ma menší potřebu sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laura215
Stálice 55 příspěvků 17.01.18 17:27
Přítel ma menší potřebu sexu

Zdravím holky. O co jde, jsem napsala uz v nadpisu. Pritelovi proste stačí sex mnohem mene, nez me. Chtela bych vedet, zda ma někdo podobnou zkušenost. Dost me to trápí, téměř vždycky musim začínat ja. Hodnekrat jsme spolu uz o tom mluvili. Rikal mi, ze proste nemá tak častou potřebu, ze to tak měl vždycky i v minulých vztazích. Mne mrzi, ze nikdy nezačne on, ale on mi rika, ze ho to proste nenapadne. Ten je rad, kdyz začnu ja, ale samotného ho to nenapadne. Přitom sex samotný s nim je skvělý a myslim, ze si ho užívá i on. Jenze to pak dopadá tak, ze lezime v posteli, ja čekám, zda konečné začne, protoze uz mam casto blok abych porad začínala, a nakonec si jen hodiny povidame a jdeme spat. Pritom treba pusy, objimani, hlazeni… to dela porad. Ale sex proste ne. Je nám obema pod 30, sme spolu rok a půl, je pro ve všech ostatních směrech dokonalý a přesně takovy, jakého jsem si kdy vysnila… ale tohle me proste mrzi, a nevim, co s tim. Chybí mi takové to, ze chlap po me touží, ma na me chut. Ja bych mohla klidně každý den, ale kdybych to nechala jen na něm, tak ani nevim, jak casto bychom spolu spali. Takhle mame tedy sex tak 2-3× týdne, ale musim zacit ja. Přitom z jeho chování se zda, ze se mu pak ten samotný sex také moc líbí, ale proste hrozné me mrzi, ze z nej nikdy necítím tu touhu po me. Ma někdo podobnou zkušenost? Jak jste to řešili?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 17.01.18 17:29

2 az trikrat tydne je hodne. Ja mela podobny problem ale od ty doby co po nem sex nevyzaduju a nemluvim o tom to chce casteji, chlap potrebuje mit pocit ze lovi

Borůvka1990
Kelišová 5372 příspěvků 17.01.18 17:37

2krát až třikrát týdně mi moc častý nepřijde, když jste spolu jenom rok a půl. Ovšem to roli nehraje. Podstatný je, že on nemá takovou potřebu. Prostě je takový, jaký je. S tím nic neuděláš ani Ty, ani on. Buď se s tím smiř, nebo ho přenech jiné a najdi si někoho, kdo bude víc při chuti. Nic jinýho Ti nezbyde. Možná se s ním zkus domluvit na jiných praktikách, zda by Ti,,nevypomohl".

Tichošlápek
Echt Kelišová 9175 příspěvků 17.01.18 17:41

Mam doma :mrgreen: nezmění se - takže bud se s tím smiř a dal začínej sama nebo smolík a hledej jinde ;)

Detsa
Echt Kelišová 8603 příspěvků 17.01.18 18:04

@Laura215 Základ je komunikace. Řekni mu, jak to cítíš v tomhle ohledu :nevim:. Ale každý je jiný a on má prostě měnší potřebu. Je otázka, jestli se s tím smíříš, nebo ne. Ale nutit ho k větším výkonům není moc dobrý.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 18:05

@Laura215 napíši ti to z opačného pohledu, proto prosím o anonym. U nás jsem já ten s menší touhou po sexu a musím říci, že je to opravdu velmi otravné, když partner po mě neustále chce sex, když nemám chuť tváří se znechuceně, po chvíli otraveně. Takže pokud opravdu to máte takto rozdílné jak píšeš, nezmění se to. Buď změníš přístup a budeš holt začínat vždy ty, nebo budeš mít vždy toto rozladění a pokud budeš na přítele stále naléhat, můžeš mu ten sex znechutit ještě více a může mít ještě menší potřebu.

ALLURE7
Kecalka 251 příspěvků 17.01.18 18:08

Tohle se bohužel nemění, každý člověk to má nějak dáno. Malé odchylky a vylepšení možné jsou, ale žádnou hitparádu nečekej. Buď se s tím smiř a ber to tak, že to časem bude ještě horší anebo, pokud bez častýho sexu a pocitu, že tě ten druhý chce a má na tebe chuť nedokážeš být, utíkej.

Tohle je opravdu dáno, je to v temperamentu člověka.

Markéta80
Hvězda diskuse 38785 příspěvků 17.01.18 18:09

@Laura215 a pokud si neřekneš tak přijde sám nebo by sex nebyl měsíc :lol:. No rozhodně se to nezlepší spíš se to bude horšit a jednou na 2-3 budeš vzpomínat jak to bylo často :mrgreen:

Ketris
Echt Kelišová 9252 příspěvků 17.01.18 18:17

Pokud je takovy, tak ho fakt nezmenis.. Bud se s timto smiris a nebo odejdi :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 18:29

Taky to tak máme :) jen 2-3× týdne mi take nepřijde málo :) u nás je sex tak 2-4× do měsíce :) nic se na tom nezmění, ale třeba ja se časem přizpůsobila :)

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 17.01.18 18:29

Asi ho nezměníš, ale pokud můžeš, vem si z toho to pozitivní - když se ti do toho fakt chtít nebude, nemusíš se nijak přemáhat, to taky bývá leckdy nepříjemné. Pokud tě vyloženě neodmítá nebo se netváří, že bys ho obtěžovala, není to tak špatné ho prostě svést a užívat si, kdy chceš ty. Jak jsem četla v jedný knížce - naplňovat své potřeby je hlavně naším údělem, ostatní ti můžou pomoci, ale je to hlavně na tobě.

U nás to takhle vypadalo ze začátku vztahu, ale ukázalo se, že se přítel prostě styděl, držel se zpátky. Teď někdy začne on, někdy já.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 18:40

@Laura215 Mám doma, bohužel, nezmění se to, naopak může být ještě hůř, až spolu budete déle. Přítel sex k životu téměř nepotřebuje, měl to tak i v předchozích vztazích. Ve všech ostatních ohledech je fantastický. Lhát nebudu, je to frustrující a občas jsem z toho fakt nešťastná. Máme krásný vztah a miluji ho nade vše, ale popravdě, kdybych tehdy věděla, že partner je schopen tak jednou měsíčně a někdy ani to ne… :? Pochopitelně anonym.

Verun83
Echt Kelišová 8443 příspěvků 33 inzerátů 18.01.18 14:38

Nj, budes se s tim muset smirit a nekdy si vystacit sama.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7662 příspěvků 18.01.18 15:08

Jsi tím chtěním pro něj nepřitažlivá

Adamcav
Povídálka 14 příspěvků 18.01.18 16:02

2-3 týdne me přijde docela dost. To sme neměli ani v tom nejlepším období :D. Teď tak 2× za měsíc a to musím dolizat a ‚otravovat‘… Taky máme oba pod 30.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama