Přítel má menší výbavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 09:23
Pritel ma mensi vybavu

Ahoj vsem, mam skveleho pritele, hodneho, veselého, pracoviteho, vsimaveho. Zname se par týdnů. Hodne si telefonujem, písem. Vidame se. Je to hodně intenzivni. Do včera jsme se jen mazlili a bylo to super. Vcera bylo nase poprve a přijde mi, ze jej ma přítel mensiho. Muj ex byl asi lépe vybaven. Byli jsne spolu 12 let a kvuli sexu bych se s nin utcite nerozvedla. A teď nevim, jestli se to s pritelem jeste muze zlepšit. Mne se libi takove klasické polohy. Mozna jsem vice vybavena ja :P holky, muze to fungovat? Strasne nerada bych jen kvuli sexu hledala jiného. Prosím o vase zkusenosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20821 příspěvků 18.04.19 09:26

No a stal ten sex za něco? To je spíš podstatný než jakýho má..

pikola
Generální žvanilka 20821 příspěvků 18.04.19 09:27

No a stal ten sex za něco? To je spíš podstatný než jakýho má..

riccius
Kecalka 324 příspěvků 18.04.19 09:32

Tak na to si musíš odpovědět ty. Rozhodně nepočítej, že se mu zvětší. Jak se správně pikola zeptala - stál ten sex za něco? Udělal tě?

V každém případě je to o prioritách.
Určitě být na tvém místě vycházel z toho, že sex bude plus mínus stejný a potom:
Je sex/uspokojení větším pro tebe prioritní?
Ano je - rozejdi se s ním.
Ne není (jiná forma uspokojení je dostatečná) - dej tomu šanci.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 18.04.19 09:36
@Anonymní píše:
Ahoj vsem, mam skveleho pritele, hodneho, veselého, pracoviteho, vsimaveho. Zname se par týdnů. Hodne si telefonujem, písem. Vidame se. Je to hodně intenzivni. Do včera jsme se jen mazlili a bylo to super. Vcera bylo nase poprve a přijde mi, ze jej ma přítel mensiho. Muj ex byl asi lépe vybaven. Byli jsne spolu 12 let a kvuli sexu bych se s nin utcite nerozvedla. A teď nevim, jestli se to s pritelem jeste muze zlepšit. Mne se libi takove klasické polohy. Mozna jsem vice vybavena ja :P holky, muze to fungovat? Strasne nerada bych jen kvuli sexu hledala jiného. Prosím o vase zkusenosti.

Hlavně se modli, aby ten tvůj partner zcela náhodou nezabloudil sem a nepřečetl si tvůj duchaplný příspěvek. Myslím, že pokud je to opravdový chlap, věděl by hned, co udělat a nejen s velikostí.

LaPaloma
Závislačka 2758 příspěvků 18.04.19 09:58

Jestli neumí najít způsob, jak tě uspokojit kompletně, tak jdi od toho. Pravděpodobnost, že potkáš někoho, s kým to půjde v posteli ( i když třeba jinak už méně) je větší než že celoživotně vydržíš bez uspokojivého sexu.
Dala bych mu šanci, ale kdybych to vyhodnotila po 3 pokusech jako marné, tak je lepší změna než ho balamutit.

@smutny klaun2 Víš, on to problém je, když ho má chlap malýho. A je to nezměnitelný, takže k řešení to je. A když by po tom duchaplně věděl, že má zvednout kotvy, tak je to lepší, než když nebude dost duchaplný k uspokojení partnerky.

Uživatel je onlineAfrikana
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 18.04.19 09:59

Pro me treba sex dulezity je, takze velice dobre znam ten pocit, kdy mi v posteli spadne kamen ze srdce, ze dotycny je vybaven dostatecne. Nicmene z prvniho sexu bych finalni zavery nevyvozovala a videla bych dal, jestli se to zlepsi nebo ne. Kdyby to lepsi nebylo, chtelo by to s partnerem nejpozdeji v teto fazi zacit o veci diskutovat - ovsem argumetacne bych to nestavela uplne jako „mas ho mensiho, nestaci mi“, ale „je to s tebou skvele, ovsem jsem nejaka vetsi/sirsi/etc., co s tim provedeme?“ :mrgreen:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 42274 příspěvků 18.04.19 10:06
@Anonymní píše:
jestli jsi vnitřně vzrušivá ..asi ano ,podle toho co píšeš ,tak asi moc spokojená nebudeš .
Ale jiné kvality přítele to můžou překrýt …zaleží co je pro tebe důležitější .Čekat ,že vše dostaneš naservírováno v jednom kousku může být nekonečné :D
@smutny klaun2 píše:
Hlavně se modli, aby ten tvůj partner zcela náhodou nezabloudil sem a nepřečetl si tvůj duchaplný příspěvek. Myslím, že pokud je to opravdový chlap, věděl by hned, co udělat a nejen s velikostí.
A co jako …myslíš,že on o tom neví …jak je na tom?
@LaPaloma píše:
Jestli neumí najít způsob, jak tě uspokojit kompletně, tak jdi od toho. Pravděpodobnost, že potkáš někoho, s kým to půjde v posteli ( i když třeba jinak už méně) je větší než že celoživotně vydržíš bez uspokojivého sexu.
Dala bych mu šanci, ale kdybych to vyhodnotila po 3 pokusech jako marné, tak je lepší změna než ho balamutit.@smutny klaun2 Víš, on to problém je, když ho má chlap malýho. A je to nezměnitelný, takže k řešení to je. A když by po tom duchaplně věděl, že má zvednout kotvy, tak je to lepší, než když nebude dost duchaplný k uspokojení partnerky.

taky bych dala tři pokusy pokudjinak stojí za to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 10:20

@pikola prostě byla jsem trochu zklamaná

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 42274 příspěvků 18.04.19 10:24
@Anonymní píše:

hmm…první sex by měl rachot :D i když se později ukážou nedostatky…to nevypadá dobře

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 18.04.19 10:37
@Venetia píše:
hmm…první sex by měl rachot :D i když se později ukážou nedostatky…to nevypadá dobře

To může být hodně subjektivní, rachot to může být, až si to sedne a partner ví co a jak. Nemusí mít třeba ty zkušenosti.

riccius
Kecalka 324 příspěvků 18.04.19 10:41
@Venetia píše:
hmm…první sex by měl rachot :D i když se později ukážou nedostatky…to nevypadá dobře
@Anonymní píše:

Přikláním se k ostatním: Třikrát a dost. Nicméně dodám - nejvíc mě štvou ženy, které svoje uspokojení nechávají ve 100% na chlapovi. Když není úplný ignorant, nebo nezkušený, tak asi vidí, že té ženě k uspokojení něco chybí a přes veškerou jeho snahu se k tomu nepřibližují. Já se umím zeptat, ale věřím, že spousta chlapů se bude stydět.

Marakuja
Kecalka 247 příspěvků 18.04.19 10:44

Pokud ti velikost vadí už teď, časem ti to bude vadit ještě víc.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8456 příspěvků 18.04.19 10:45

Šanci tomu dej, třeba se sehrajete a nakonec tem uspokojí líp než tvůj předchozí partner. Hned bych to nezavrhovala.
@smutny klaun2 promiň, v ženským světě na velikosti záleží… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 10:57

Ex měl menší výbavu, zpočátku to bylo takové nijaké, ale časem jsme se sehráli tak dobře, že na něj vzpomínám jako na nejlepšího sexuálního partnera :) Ještě to nevzdávej.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama