Přítel má mladou milenku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 16:19
Pritel ma mladou milenku

Ahoj vsem, mam problem, zjistila jsem ze muj pritel, se kterym jsem 19 let ma 22 letou milenku (pritelovi je 47 let..) mam spolu 8 leteho chlapecka… vubec tomu nerozumim, chapu ze jsme spolu dlouho, ale s tak mladou? Jeste vypada tak na 17 let, je mensiho vzrustu, proste nevypada jako dospela zena, spis jako pubertacka… poznali se v praci.. pritel nevi ze to vim, dozvedela jsem se to od kamaradky ktera dela ve stejne firme..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 30.04.19 16:23

No čemu na tom nerozumíš? Tohle se bohužel děje pořád a dít bude, no…ve většině případů si najdou hodně mladou, holt si někteří musí dokazovat, že na to ještě mají…

Marakuja
Kecalka 257 příspěvků 30.04.19 16:24
@Anonymní píše:
Ahoj vsem, mam problem, zjistila jsem ze muj pritel, se kterym jsem 19 let ma 22 letou milenku (pritelovi je 47 let..) mam spolu 8 leteho chlapecka… vubec tomu nerozumim, chapu ze jsme spolu dlouho, ale s tak mladou? Jeste vypada tak na 17 let, je mensiho vzrustu, proste nevypada jako dospela zena, spis jako pubertacka… poznali se v praci.. pritel nevi ze to vim, dozvedela jsem se to od kamaradky ktera dela ve stejne firme..

Fajn kamarádka :potlesk:

Marakuja
Kecalka 257 příspěvků 30.04.19 16:24

Honí si ego.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 16:25

@chapu ze nevera se stat muze, ale ona vypada jak dite…vubec si je dva nedokazu predstavit…

Monchichik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 30.04.19 16:26

@Marakuja tak tohle je fakt těžký…co až by zjistila, že to kamarádka věděla a neřekla jí to…u kamarádky by si měla pravděpodobně vědět, jestli to chce slyšet nebo ne…já bych to třeba vědět chtěla…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 16:26

@Marakuja ja jsem za to rada..take bych ji to rekla..

drakulova.stara
Kecalka 109 příspěvků 30.04.19 16:27
@Marakuja píše:
Fajn kamarádka :potlesk:

Ironie?

Já bych teda byla jedině ráda, kdybych kámošce stála za to aby mi to řekla a né ze mě dělala blba jako ten chlap.

Monchichik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 30.04.19 16:27
@Anonymní píše: @chapu ze nevera se stat muze, ale ona vypada jak dite…vubec si je dva nedokazu predstavit…

tak třeba to tak ani není…nebo je kamarádka přistihla přímo při činu? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 16:27

@Marakuja myslite ze ho omrzi?…

Monchichik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 30.04.19 16:28
@Anonymní píše:
@Marakuja myslite ze ho omrzi?…

chceš čekat, až ho přestane bavit?

tininas
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 30.04.19 16:28
@Anonymní píše:

Ahoj.

Na to, že jsi zjistila takovou bombu, tak píšeš velmi racionálně.

Takže bych k problému taktéž přistupovala s chladnou hlavou. Promluv si o tom se svým přítelem - nejlíp v klidu a míru bez hysterie.

Markéta80
Hvězda diskuse 44035 příspěvků 30.04.19 16:29
@Anonymní píše: @chapu ze nevera se stat muze, ale ona vypada jak dite…vubec si je dva nedokazu predstavit…

tak se ho zeptej ;)

samá práce
Závislačka 2781 příspěvků 30.04.19 16:29

To je tak, když stárnete do šířky. Ty hubený jsou už jen mladý a to ještě jen některý. ;)

free333
Generální žvanilka 24503 příspěvků 30.04.19 16:30
@Anonymní píše:

A myslíš, že to je pravda? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama