Přítel má opar po líbání

Anonymní
23.2.21 17:28

Přítel má nátku po líbání

Jak jsem se s přítelem líbala dříve, ničemu to nevadilo, nátku neměl, ale minulý týden po líbání dostal nátku a po včerejším líbání zase, dříve nic neměl. Já nátku nikdy neměla a vůbec nevím, proč se mu to vždy dostaví po líbání nevíte někdo prosím? Minule a včera, dříve nic. Prosím vás, nevíte čím to tedy je? :zed: :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4050
23.2.21 17:29

Já jsem asi debil, ale vůbec nevím, co je nátka :lol: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 17:30

@Verurizeckova opar na rtu😟

• Citovat
  • Nahlásit
1513
23.2.21 17:31
@Verurizeckova píše:
Já jsem asi debil, ale vůbec nevím, co je nátka :lol: :nevim:

To jsme dvě?? :mrgreen: :mrgreen:
Není to myšleno jako nádcha?? Neboli slovensky rýma??? :nevim: Ale že by zakladatelka nikdy neměla rýmu??? :nevim: :nevim:

Edit: teď čtu doplňující příspěvek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 17:33

@werajsik je to opar. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1513
23.2.21 17:36

Nemusí to být nutně po líbání… Mě se do rána objeví (tedy cítím, že tam bude), aniž bych se líbala :nevim: :nevim: prostě infekce. :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
23.2.21 17:51

Asi má oslabenou imunitu. Vir oparu je v těle pořád a při oslabené imunitě se prostě udělá opar.
Ať doplní vitamíny. Líbáním to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7285
23.2.21 17:53
@Verurizeckova píše:

Ani já jsem doteď neslyšela tohle slovo, proto jsem koukla na diskusi, pak se dozvím, že se vlastně jedná o herpes :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
23.2.21 17:58

Taky to slyším poprvé.. :zed:
Asi už má z tebe kopřivku.. :nevim: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 18:02

@KeckaJ ono bych ja do něj musela rvát ovoce, zeleninu, on jí že zeleniny jen jabko a ještě neco a ze zeleniny jí též nějak 2 věci, naučila jsem ho jíst borůvky, veškeré ostatní zelenině a ovoci říká fuj, i když je už plnolety, tak to jíst nechce :zed: jaké vitamíny by mu mohly chybět, nevíte prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
437
23.2.21 18:20

U nás se slovo nátka používalo vcelku často. :lol:
Jinak má prostě oslabenou imunitu, chce to nějaký vitamín B. Já jsem v dospívání teda na opary trpěla šíleně. Brala jsem i lék herpesin, ale ten je myslím pouze na předpis. V dospívání mi pomohl, před rokem jsem ho měla hase a brutálně jsem se po něm osypala. Ono i teď, když se nosí ty roušky, tak opary jsou prostě častěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4401
23.2.21 18:24
@Verurizeckova píše:

Já taky ne a navíc jsem četla, že se mu po líbání vždy postaví místo dostaví :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
23.2.21 18:27
@Anonymní píše:
@KeckaJ ono bych ja do něj musela rvát ovoce, zeleninu, on jí že zeleniny jen jabko a ještě neco a ze zeleniny jí též nějak 2 věci, naučila jsem ho jíst borůvky, veškeré ostatní zelenině a ovoci říká fuj, i když je už plnolety, tak to jíst nechce :zed: jaké vitamíny by mu mohly chybět, nevíte prosím?

Tak vitamíny jsou i v tabletách. Vit. B, C, zinek. Nebo nějaký mulťák. Zeptala bych se v lékárně. Je i přímo doplněk stravy na posílení imunity. Manželovi to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62224
23.2.21 18:40

Mému se dělá snad pořád a rozhodně to nesouvisí s líbáním :mrgreen: jinak to slovo slyším poprvé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5631
23.2.21 18:45
@Anonymní píše:
@werajsik je to opar. :,(

me po precteni nadpisu se predstavilo ze se mu navaluje jako bliti :mrgreen: :mrgreen: no ja natku mam, kdyz se po nekom napiji ze sklenicky, kdo zrovna taky trpi na herpesy… neolizujes ho moc ve vetru? :mrgreen:… nádcha - to jsem oznaceni opar uz zaznamenala, nátka je pro mne nove, to jsem slysela ve smylu vetve na zemi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat