Přítel má pocit, že nemá dostatek volnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:07
Pritel ma pocit ze nema dostatek volnosti

Ahojky, chci asi jen nazor zda to je normalni nebo jestli to mate také. Takze k veci. Pritel ma pocit ze je prej jak uvazany u nohy(jakoze mu nedavam volnost). Podotykam, ze spolu nebydlime a jsme mladi. Jsme domluveni ze spolu byvame utery(az dojede z prace treba od 18hod) a vikend(patek po treninku od 21hod a nedeli odpo ma zápas) no takze k veci. Napriklad tento tyden jsme spolu nebyli v utery Protoze byl s klukama na zapase i pres to ze mi rekl ze dojede treba ve 20hodin-nedojel vubec) z patku na sobotu jsme spolu jen prestali a z nedele meli přesunuty zapas na nedeli na 10:00. Oka odjel rano a dojel asi o pul 1 behem 3min se najedl a oznamil mi ze jde s klukama probrat zapas do hospudky ze do hodiny bude doma(vedela jsem ze do hodiny ne ale co nadelam a rekla jsem oka bez bez problemu) dojde po hodine rychle rychle…ze si kamos potrebuje nekam zajet a ze musi ridit ze tam vsichni pili ze jen on ne. (Jeli do mesta ktere je 10min vzdálené) a teda po hodine z tama dojel a bylo 16:00 (od 8 do 16 jsem byla sama doma kdyz jsme byli domluveni ze skocime do kina nebo nekam nebo alespoň budeme spolu) ptala jsem se ho co tam delali…rekl mi ze nic…rikam tak normalne se ptam to je tajne? Nerekl mi to…rikam ok nerikej mi co delas hodinu nekde to je vlastne uplne normalni. A on hned: a to jako mas problem? Nemuzu ani nikam jet nebo jit jsem jak u nohy uvazany. ( u toho zvýšil hlas a byl neprijemny) Tak v ten moment jsem se zasekla a rikam prosim? Co jsem ti zakazala? S cim mas problem? Ty jsi 8 hodin pryc bezeme s klukama jsi za tento tyden asi 20hodin celkove a se svoji pritelkyni tak 4 h i s cestama. A toto se tahne uz tak mesic kdy potrebuje byt porad na fotbale nebo nekde aby nebyl se mnou(takovy mam z toho pocit) pritom doma mu i jako prekvapko upecu buchtu, nebo se obliknu vecer do neceho hezkeho a udelam mu prekvapko(i kdyz ho to stejne moc nezajima, ale to uz je jine tema zas) a snazim se jsem hodna, ale chci alespoň vedet kde je…nebo alespoň aby se mnou naplánoval treba kino kdyz jsme se o tom bavili kdyz s klukama umi planovat vecne nejaky fotbal nebo hospodu. Řeknete mi co s nim mam udelat. Momentalne je nastvany na me a sedi doma a neozyva se uz pul dne. Zkousela jsem uz i vyjit si s kamoskou treba na kafe v case kdy mame byt spolu aby si uvedomil jak to je neprijemne…trosku ho to nastve, ale nic to s jeho chovanim nedela. Prosim co mam s takovym chlapem delat? A ozve se vubec? Ja se ozývat nechci skrz to ze to delam skoro porad a hlavne momentalne za nic temer nemuzu. :? (Jo a myslim si ze milenku nema)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Vasektata
Nováček 6 příspěvků 07.09.19 23:27

Zkus nehrát žádnou hru na to, kdo komu zavolá. Očividně tohle mate jinak a myslím, ze se to nezmění. Řekni si, co bys dělala o tom víkendu bez nej a udělej to. Nečekejte na nej. Neozyvej se mu a jeď si svůj program. Zkus to opravdu bez výcitek. Proste na nej zkus na chvíli zapomenout. Jdi za kamarádkou nebo koukej na film. Měl b si tebe a tvého času. Štít stejne, jako při prvním rande.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:29

Nejdriv me zajima jak jste spolu dlouho? A ze jste mladi je co? To muze byt 17let ale taky 27. Ja vim, ze to asi nebudes chtít slyset a nemyslim to nejak zle nebo utocne, ale zda se mi ze az takový zajem o tebe nema. :? Byt tebou na něj prdim. Nemyslim rozchody, ale proste neozyvala bych se, delala si veci bez ohledu na nej a nepocitala s nim. Uvidíš jestli se zacne zajimat a ozývat. Chodi za tebou jen kdy se mu to hodi, to by se mi nelibilo.

Dája999
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 07.09.19 23:29
@Anonymní píše:
Ahojky, chci asi jen nazor zda to je normalni nebo jestli to mate také. Takze k veci. Pritel ma pocit ze je prej jak uvazany u nohy(jakoze mu nedavam volnost). Podotykam, ze spolu nebydlime a jsme mladi. Jsme domluveni ze spolu byvame utery(az dojede z prace treba od 18hod) a vikend(patek po treninku od 21hod a nedeli odpo ma zápas) no takze k veci. Napriklad tento tyden jsme spolu nebyli v utery Protoze byl s klukama na zapase i pres to ze mi rekl ze dojede treba ve 20hodin-nedojel vubec) z patku na sobotu jsme spolu jen prestali a z nedele meli přesunuty zapas na nedeli na 10:00. Oka odjel rano a dojel asi o pul 1 behem 3min se najedl a oznamil mi ze jde s klukama probrat zapas do hospudky ze do hodiny bude doma(vedela jsem ze do hodiny ne ale co nadelam a rekla jsem oka bez bez problemu) dojde po hodine rychle rychle…ze si kamos potrebuje nekam zajeta ze musi ridit ze tam vsichni pili ze jen on ne. (Jeli do mesta ktere je 10min vzdálené) a teda po hodine z tama dojel a bylo 16:00 (od 8 do 16 jsem byla sama doma kdyz jsme byli domluveni ze skocime do kina nebo nekam nebo alespoň budeme spolu) ptala jsem se ho co tam delali…rekl mi ze nic…rikam tak normalne se ptam to je tajne? Nerekl mi to…rikam ok nerikej mi co delas hodinu nekde to je vlastne uplne normalni. A on hned: a to jako mas problem? Nemuzu ani nikam jet nebo jit jsem jak u nohy uvazany. ( u toho zvýšil hlas a byl neprijemny) Tak v ten moment jsem se zasekla a rikam prosim? Co jsem ti zakazala? S cim mas problem? Ty jsi 8 hodin pryc bezeme s klukama jsi za tento tyden asi 20hodin celkove a se svoji pritelkyni tak 4 h i s cestama.A toto se tahne uz tak mesic kdy potrebuje byt porad na fotbale nebo nekde aby nebyl se mnou(takovy mam z toho pocit) pritom doma mu i jako prekvapko upecu buchtu, nebo se obliknu vecer do neceho hezkeho a udelam mu prekvapko(i kdyz ho to stejne moc nezajima, ale to uz je jine tema zas) a snazim se jsem hodna, ale chci alespoň vedet kde je...nebo alespoň aby se mnou naplánoval treba kino kdyz jsme se o tom bavili kdyz s klukama umi planovat vecne nejaky fotbal nebo hospodu. Řeknete mi co s nim mam udelat. Momentalne je nastvany na me a sedi doma a neozyva se uz pul dne. Zkousela jsem uz i vyjit si s kamoskou treba na kafe v case kdy mame byt spolu aby si uvedomil jak to je neprijemne…trosku ho to nastve, ale nic to s jeho chovanim nedela. Prosim co mam s takovym chlapem delat? A ozve se vubec? Ja se ozývat nechci skrz to ze to delam skoro porad a hlavne momentalne za nic temer nemuzu. :? (Jo a myslim si ze milenku nema)

Pusť si film „Až tak moc tě nežere“ - najdeš tam odpovědi na své otázky :kytka:
A moc ti přeji, abys jednou potkala někoho, kdo s tebou bude rád a bude vám spolu fajn, tenhle to, bohužel, není :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:30

Doplnim: jsme spolu rok a pul a je nam 22 a 24 let.

Venetia
Hvězda diskuse 45926 příspěvků 07.09.19 23:35

S takovým asi nic, ten potřebuje kamarády, na vztah ještě není zralý

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:39

Tak to spolu nejste az tak dlouho, aby se takhle choval, nezlob se, ale ze mate na sebe ani ne cele 4 dny v tydnu jo to je v pohode, proc ne, ale ty 3,4 dny by se ti mel věnovat si myslím. Ja jsem s muzem 7. rok a travime spolu casu víc, nez vy dva. Nemyslim jako tim ze spolu bydlíme, ale povidanim si, spolecnym vařením, koukanim na filmy, nakupama, prochazkama atd atd. Po roce a pul jsme spolu neco planovali skoro kazdy víkend. Kazdy mame i sve zajmy a sve přátele a akce samozrejme, ale tohle by mi ve vztahu nestacilo byt tebou. Milujes ho? Tak ze bys s nim třeba chtela mit děti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:43

Já ho miluju a hodne mi na nem zalezi. Deti bych s nim chtela mit a chtela bych tento vztah uz jako vazny dlouhodobý vztah…jenze on se posledni dobou chova jak dite co potrebuje sve kamarady a me to ubiji. Ja si aktivity snazim planovat mimo cas co mame byt spolu snazim se neco vymyslet aby jsme nelezeli doma on byl do nedavna taky takovy snazil se a věnoval mi pozornost…posledni dobou vubec…jenze ono je nejhorsi to, ze si mysli ze za vse muzu ja ze ho mam uvazaneho u nohy(pritom ja mu nic nezakazuju ale opravdu uz se nastvu kdyz me 8h necha samotnou a pak mi ani nerekne kde je…a toto on nechape

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:44

On by se mnou nejradsi trávil cas jen kdyz se mu zrovna zlibi a nejradsi by mi ani nerikal kde je a co dela

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:48

A jeste je schopny mi rict: co jako cekas uz jsme spolu pres rok(napriklad v tom vidani se, nebo ve fyzicke strance…ze mi napriklad nepochvali absolutne nic, nerekne ze se na me tesi…nebo v sexualni stránce..spime spolu 1-2× za tyden) protoze uz jsme spolu prece pres rok :D tohle mi prijde nejvíce úsměvné…rikam co bude az spolu budeme treba 5 let?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:50

Jak rikam, mne by to taky vadilo. :? Ale nemuzes ho nutit. Mluvila jsi s nim o tom? Proste bych mu jasne rekla, ze ti to takhle nevyhovuje, nestaci, ze si myslís ze aby ti venoval cele 3 dny v tydnu není tak moc a tak by sis to predstavovala. Ale ze nebudes vecne čekat, kdy jemu se zachce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:52
@Anonymní píše:
Jak rikam, mne by to taky vadilo. :? Ale nemuzes ho nutit. Mluvila jsi s nim o tom? Proste bych mu jasne rekla, ze ti to takhle nevyhovuje, nestaci, ze si myslís ze aby ti venoval cele 3 dny v tydnu není tak moc a tak by sis to predstavovala. Ale ze nebudes vecne čekat, kdy jemu se zachce.

Já jsem s ním několikrát mluvila…bud to skoncilo tim ze se snazil tyden a potom to spadlo do starých koleji a nebo mi rekl ze pokud mi na nem teda vsechno vadi tak at si najdu jineho

Vasektata
Nováček 6 příspěvků 08.09.19 00:01

Rozumím, ze chceš dlouhodobý vztah. Ale říkám si, ze na takového partnera bych se nemohl spolehnout a ze to není příjemný. A jako kluk dodávám, ze to je teda velká drzost říct holce po roce něco takového.

veria
Nadpozemská drbna 26246 příspěvků 08.09.19 00:17

Neblazni, jsi mlada, deti nemáš, pošli ho zpět do obehu. Kamarádi jsou mu očividně přednější a jestli má po roce takový kecy… když si s nim poridis dítě, tak na nej budeš věčně sama, což je dost náročný, budete se pořad hádat a stejně asi půjdete od sebe. Jenže už tady bude to dítě a bude vše mnohem složitější. Zvaž to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 00:19
@Anonymní píše:
Já jsem s ním několikrát mluvila…bud to skoncilo tim ze se snazil tyden a potom to spadlo do starých koleji a nebo mi rekl ze pokud mi na nem teda vsechno vadi tak at si najdu jineho

Tak sis asi sama odpovedela… Takovy vztah nema smysl. Stastna s nim nejsi a nebudes, jeslti rapidne nezmeni sve chování. Dala bych mu posledni sanci, dala bych mu moznost se jeste projevit, ze mu na tobe zalezi a nechce o tebe prijit a je schopny se zmenit. Ale nutit ho nemuzes a kdyz se nezacne snazit tak mu na tom prostě nezalezi. Nenech si srat na hlavu. Zaslouzis si nekoho kdo te bude rozmazlovat. A po roce teda nevim :lol: :lol: to jste dle meho spolu chvilicku… Mne je 27, jsme spolu od mych 20 a po roce nebo i dvou to bylo porad takova zamilovanost, randicka, casto sex atd… Ted kdyz uz mame decko je to trochu neco jineho.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama