Přítel má problém s tím, že se maluju

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jajka21
Nováček 8 příspěvků 08.02.18 15:27
Přítel má problém s tím, že se maluju

Ahoj, na první pohled možná problém k pousmání, ale už mi to začíná lézt na nervy :D. Nikdy jsem se nemalovala nějak výrazně, ba naopak používám pouze make-up, řasenku a lesk na pusu. Přítel měl vždy poznámky typu: ach Bože, zase se jdeš malovat…atd. V poslední době mu to ale vyloženě vadí a vždy mi říká, že nechápe, proč a pro koho to dělám…rozhodně se nemaluju, když jsme doma nebo tak…Normálně ve všední dny. Minule už jsem to nevydržela a zeptala jsem se, co mu na tom najednou tak vadí, řekl mi, že mu to vadí od jakživa, že má rád když mi jsou vidět pihy a jsem přirozená a ne, celá hnědá :roll:. Mám ale poslední dobou problém s akné, takže mám make-up rada pro svůj osobní lepší pocit…No pořád přemýšlím, jestli prostě jen nežárlí, ale nevím. Nemáte s tím někaterá prosím zkušeností, díky moc. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4412 příspěvků 08.02.18 15:30

@Jajka21 Přítel má problém sám se sebou.
Holka, jeď si v tomhle svoje. Nechci být škarohlíd, ale často takovýmhle ukrajováním svobod to začíná a mnohem horšími věcmi končí.
Normální chlap je rád, když má hezkou ženu, která se umí hezky obléct, nalíčit atd. Když jde má partnerka s někým jiným do divadla, tak mám vždycky radost, jak jí to sluší.

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 08.02.18 15:31

@Jajka21 mu řekni tak jak to je:) Že se malujes kvůli sobe, kvůli svému pocitu. Mam to tak taky, nemám ráda, když někam jedeme a nemam aspoň make-up :)

Konnny
Závislačka 2566 příspěvků 08.02.18 15:33

Nevím jestli máš správný odstín, když jsi pak celá hnědá?

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 08.02.18 15:34

Řasenka a lesk není moc (pro mě málo, já se maluju víc :-). Otázka ale je, kolik make-upu a jaký si dáváte, je fakt, že některé slečny vypadají s make-upem jako s maskou. Pokud to s tímto přeháníte, uberte.
Pokud jste namalovaná "akorát, zkuste mu vysvětlit, že to máte pro svůj lepší pocit, že se cítíte líp…měl by to pochopit, pokud je aspoň trochu rozumný.

A pokud se mu líbíte taková, jaká jste přirozeně, buďte ráda a doma se i nadále nemalujte.
Tak např. můj otec je pravý opak - ten by zas nutil každou babu se malovat i doma o víkendu, kdy nevytáhne paty z baráku :-D

rozand
Závislačka 3364 příspěvků 08.02.18 15:35

@Premek_Orac Můj muž je teda rád, když mi to sluší a líbím se mu, ale make-up taky rád nemá. Na žádné a nikdy. Prostě se mu nelíbí, že to mění obličej, který se mu sám o sobě líbí. Pokud má dotyčný rád zakladatelčiny pihy, tak ho celkem chápu.

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 08.02.18 15:36

To mě říká přítel taky :D prostě nemá rád namalované holky, říká, že se mu mnohem víc líbím bez těch věcí (používám jen korektor a řasenku). Oči mu prý nevadí, ale nechápe, proč mám potřebu dávat na sebe i korektor, nedejbože když si dám i makeup, to už mi říká, že za chvíli dopadnu jak ty šlapky venku a odmítá mě pohladit po tváři s tím, že nehodlá mít makeup na ruce :D :D Beru to s humorem, vím, že mě má radši nenamalovanou. Když nejsem namalovaná, dokonce mi častěji říká, že se mu líbím, že jsem krásná apod… když se namaluju, lichotky žádné neříká :D Nemyslím, že žárlí. Prostě tě jen miluje přirozenou a makeup je pro něj zbytečnost. Máš za to být ráda. :)

Helileli
Závislačka 3039 příspěvků 08.02.18 15:36

@Jajka21 no spousta holek v ČR opravdu nosí nevhodný odstín make-upu a vypadá to děsně :nevim: Dělala jsem jeden čas se zákazníky, denně desítky lidí metr ode mě a občas jsem měla sto chutí se zeptat, jestli jde dotyčná na karneval za dýni.
Pokud přítel nemá jinak problém, že si ven vezmeš třeba výstřih, krátkou sukni, že jdeš někam posedět bez něj, sáhla bych si do svědomí, zda ti ten makeup opravdu svědčí tak, jak jsi přesvědčená…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 08.02.18 15:38

Taky bych mu rekla, ze to delam pro sebe, pro svuj pocit ;) pokud mas problem s akne, tak to i chapu, ze to chces zamaskovat…ja teda pouzivam kdyz uz, tak spis korektor a pudr ;) pudr teda vzdy, prijde mi, ze mi to plet sjednoti, a rasenku taky vzdy, kdyz nekam jdu (na doma se nemaluju ;) ) a ja jeste pouzivam tuzku na oboci, ale to neni tak nutne pro me, ale libi se mi to ;)

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 08.02.18 15:39

Mimochodem - vůbec, ale vůbec to neberu jako omezování, že mi to zakazuje nebo podobně. Prostě se mu to nelíbí, já to chápu, jsem za to ráda. Jsem mnohem radši když vím, že mě můj přítel miluje bez toho všeho, než aby mi pokaždé, když někam půjdeme, říkal „uprav se, vypadáš blbě“. To bych si pak asi myslela, že se za mě stydí :D

Premek_Orac
Závislačka 4412 příspěvků 08.02.18 15:39

@rozand Tož pak ale je v pořádku, když doma chodí nenalíčená a když jde ven, tak se líčí. Má pihy jen pro manžela :-)

Dana V
Kecalka 468 příspěvků 08.02.18 15:40

Muj byvaly pritel taky nechtel, abych se malovala, pritom me sbalil namalovanou. Pak zase mel blby poznamky, proc si davam na vlasy tuzidlo a lak, pak zase byly mega sceny s tim, ze jsem si dala obcas cigaretu, podotykam, ze jsem zacala vic kourit az po seznamenim s nim (on pak prestal, pry kvuli me :mrgreen: ale jak jsme se rozesli, tak zase zacal). Nemel rad me kamaradky a vadilo mu spoustu dalsich veci :mrgreen: no diky bohu uz s nim davno nejsem. Takze on ti do toho nema co mluvit, delej to, co je tobe prijemne. Pro me to bylo pouceni do dalsiho vztahu a do takovych veci, jsem si mluvit nikdy nenechala. No a dopadlo to tak, ze ja jsem se svym manzelem uz 11 let, mame synka a psa a muj byvaly pritel je vicemene stale sam, proc asi?

Ms.Ragdoll
Závislačka 2661 příspěvků 08.02.18 15:41

Ja osobne jsem jeste nenarazila na chlapa, kterej by mi negativne okomentoval, slusnej a decentni makeup. Vetsina je rada, kdyz to te jeho sluší, a umi i pochvalit. Ale par mych kamarádek uz na par takovych, jako je tvuj pritel narazilo. Zacalo to recma, ze se moc lici, pak ze maji moc vyzivave tricko, potom zase, ze si nejak moc rozumi s xy a moc se na nej usmivaji… :roll: no proste porad neco. Souhlas s @Premek_Orac.

Delas to pro sebe a jestli se tak citis lip, neni duvod mu ustupovat. Predpokladam, ze ses licila i predtim, nez jste se seznamili, takze te uz takovou poznal. Podle popisu to ani nevypada na nejake prehaneni s makeupem z tve strany, nebo se licis nejak vic nez predtim? :think:

Příspěvek upraven 08.02.18 v 15:43

Terez001
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 08.02.18 15:41

@Helileli

Taky v ČR jsou ty odstíny makeupů dost omezené, je tu hodně malý výběr. Navíc většina makeupů na pleti oxiduje, a celé to zoranžoví :? CHce to nějaký lepší a dražší, ale ne každý má na makepu za 1500

GabinkaCh
Závislačka 2511 příspěvků 08.02.18 15:42

Proč bys měla být hnědá?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >