Přítel má rád tvrdý sex

Anonymní
27.1.20 10:36

Přítel má rád tvrdý sex

Dobrý den,
mám choulostivý dotaz 8o.
S přítelem jsme asi 5 let a ze začátku jsme spolu spali a vše bylo v pořádku, ale teď začal chtít při sexu divné věci. Například chce mě věšet vzhůru nohama a používat sexuální pomůcky :(. Zkoušela jsem s ním o tom diskutovat, ale odpověděl mi, že se mi to určitě začne líbit.
Co mám dělat? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27.1.20 10:39

Jdi do toho Holka!!! VZdyt to jen zkusíš. Sexuální hračky nepoužíváte? Jak to. Já běžné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9839
27.1.20 10:40

Nenech se nutit delat veci, ktere ty sama delat nechces. To je cesta do pekel :cert: A to i za cenu rozchodu. Bohuzel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
27.1.20 10:40

Když se ti to nelíbí, vyměň přítele. Jako co ti poradit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8608
27.1.20 10:41

Souhlas, vyměnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22184
27.1.20 10:44
@Anonymní píše:
Dobrý den,
S přítelem jsme asi 5 let a ze začátku jsme spolu spali a vše bylo v pořádku, ale teď začal chtít při sexu divné věci. Například chce mě věšet vzhůru nohama a používat sexuální pomůcky :(. Zkoušela jsem s ním o tom diskutovat, ale odpověděl mi, že se mi to určitě začne líbit.
Co mám dělat? 8o

Jasně mu sděl, že nejsi netopýr. Pokud na tom bude trvat, asi se vaše cesty rozejdou. Nejspíš nejsi Anastázie ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 10:45

Já bych nebyl tak zbrklý s těma výměnama. Všechno se má zkusit a může to být príma legrace. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
22184
27.1.20 10:48
@Anonymní píše:
Já bych nebyl tak zbrklý s těma výměnama. Všechno se má zkusit a může to být príma legrace. :lol:

Proč anonymní? Třeba zakladatelka fakt nechce? Má na to nárok. Zkusit vše se opravdu nemusí. Jen co je milé oběma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11927
27.1.20 10:55

Já bych třeba zkusila, manžel taky tenkrát měl zvláštní nápady :lol: zkusili jsme, nevyhovovalo a i jsme se zasmali.
Někdo na to není. Já jsem pro všechnu „srandu“,ale taky mám skvělého manžela, který to pochopi, když nechci. Nutit bych se nenechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 10:55

Já bych zkusila ty pomůcky, na tom nic není, ale jen to, co se ti bude líbit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 10:58
@Russet píše:
Proč anonymní? Třeba zakladatelka fakt nechce? Má na to nárok. Zkusit vše se opravdu nemusí. Jen co je milé oběma.

To bylo myšleno ironicky. Spíš si myslím že se někdo hodně nudí (troll) protože takový dotaz snad nemůže nikdo myslet vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
22184
27.1.20 10:59
@Anonymní píše:
To bylo myšleno ironicky. Spíš si myslím že se někdo hodně nudí (troll) protože takový dotaz snad nemůže nikdo myslet vážně.

A co ty píšeš tak choulostivého, že musíš být anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
27.1.20 11:17

A mohla bys mi prosím říci, jaký mechanismus má být u toho věšení hlavou dolů? Docela bych se inspiroval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 11:19

Hele je divný, že by z „běžného“ sexu skočil rovnou do zavěšování…to už mi přijde jako hodně vysokej level (náročnej na šikovnost, zkušenost - aby se neublížilo, i na provedení jako takový). Kde k tomu přišel? (pět let to asi netajil) Ví vůbec co to obnáší, nebo má pocit, že v paneláku navrtá do stropu skobu, na tu tě pověsí za kotník na švihadle? :mrgreen:
Ale do pomůcek bych klidně šla :) základ je se domluvit, že jak to bude moc, tak přestane (bez debat) a že na to půjde pomalu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 11:34
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Co mám dělat? 8o

Pokud se ti jeho návrhy primo příčí, tak bys to ani neměla zkoušet. Jeho navnadis, bude to chtít častěji a ty na to budeš jen trpět. Měl by pochopit, ze co vzrusuje jeho nemusí nutně i tebe. Pokud se ti něco lehciho zda trochu přijatelného, zkusil bych to. Určitě se ale nenut.
Na oplatku bys mohla vytáhnout í ty nějakou svou představu, jestli mas, co bys chtěla zkusit :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama