Přítel má šílené výkyvy nálad, kouří trávu

Anonymní
28.8.20 14:18

Přítel má šílené výkyvy nálad, kouří trávu

Dobrý den. Prosím o názor, jestli si myslíte, jestli ještě můžeme normálně žít. Přítel je pracovitý, myslím, že můžu říct, že nás miluje, čekáme dítě. Má dny, kdy je strašně fajn. Bohužel má i dny, kdy se chová jako blázen. Vyčítá mi, nebo prvnímu synovi úplný nesmysly, syna i ponižuje. Denně vyhulí tak 2 skla trávy, někdy myslím, že i víc. Jenže do toho pije pivo, jsou dny, kdy žádný pivo si nedá, ale jsou dny, kdy jich dá i 8 dvanáctek, pak třeba 2 dny nic, pak zase. Že by někdy vydržel týden bez piva a huleni, to jsem nezažila. Situace se mi už na začátku vztahu nelíbila, ale umí být i velice fajn, tak jsem to tolerovala pak už, bohužel se to jeho chování stupňuje, je super, milý, hodný a za hodinu se promění v úplného hajzla, skarede o nás mluví, druhý den dělá, že to nebylo a zas je fajn :( Nevím, jak z toho ven, vím, že je to moc špatně, protože nikdy nevím, co čekat. Chci jít i k psychologovi, on ne, že prý je to normální. Jenže já chci chlapa, který je vyrovnaný a ne, že má takové prudké výkyvy. Nechci být za semetriku, ale už jsem si i říkala, že mu dám ultimátum, buď rodina, nebo pivo a huleni. Jenže nevím, jestli je to správný krok. Jak by jste to řešily vy? Děkuji za každou radu. Prosím o zachování anonymu, nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3725
28.8.20 14:25

No hele, můj manžel si sem tam taky zahulí, dá si pivo a rozhodně se z něj nestává tyran. Samozřejmě na někoho to tak působit může, to neříkám. Spíš bych řekla, že má prostě takovou povahu. No co chceš dělat jiného než odejít… když jemu je to jedno a na tvoje názory kašle. Pravděpodobně tedy nebude tak hodny a milý jak si ho maluješ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
28.8.20 14:25
@Anonymní píše:
Dobrý den. Prosím o názor, jestli si myslíte, jestli ještě můžeme normálně žít. Přítel je pracovitý, myslím, že můžu říct, že nás miluje, čekáme dítě. Má dny, kdy je strašně fajn. Bohužel má i dny, kdy se chová jako blázen. Vyčítá mi, nebo prvnímu synovi úplný nesmysly, syna i ponižuje. Denně vyhulí tak 2 skla trávy, někdy myslím, že i víc. Jenže do toho pije pivo, jsou dny, kdy žádný pivo si nedá, ale jsou dny, kdy jich dá i 8 dvanáctek, pak třeba 2 dny nic, pak zase. Že by někdy vydržel týden bez piva a huleni, to jsem nezažila. Situace se mi už na začátku vztahu nelíbila, ale umí být i velice fajn, tak jsem to tolerovala pak už, bohužel se to jeho chování stupňuje, je super, milý, hodný a za hodinu se promění v úplného hajzla, skarede o nás mluví, druhý den dělá, že to nebylo a zas je fajn :( Nevím, jak z toho ven, vím, že je to moc špatně, protože nikdy nevím, co čekat. Chci jít i k psychologovi, on ne, že prý je to normální. Jenže já chci chlapa, který je vyrovnaný a ne, že má takové prudké výkyvy. Nechci být za semetriku, ale už jsem si i říkala, že mu dám ultimátum, buď rodina, nebo pivo a huleni. Jenže nevím, jestli je to správný krok. Jak by jste to řešily vy? Děkuji za každou radu. Prosím o zachování anonymu, nebo smazat.

Ahoj zakladatelko.

Když mi bylo patnáct, chodila jsem s podobným, dozvídala jsem se průběžně o všech jeho alkoho a jointových libůstkách. Vzhledem k tomu, že už tehdy jsem nebyla žádná hippie, dostal na výběr a vybral si. Nakonec jsme spolu pojídali zmrzlinové dorty a koukali na Poštu pro tebe. Oba jsme přibrali, přeneslo to náš vztah do úplně nové roviny. :srdce:

Rada zní. Vymez hranice, specifikuj požadavek. Jen mě děsí ta jeho cholerická agrese, to jsem nezažila ani u příkladu výše, ohrožuješ sebe i dítě. Jednej rychle. Máš případně nějaké útočiště?

Tak hlavu vzhůru a hodně štěstí a vůle! Nikdy není pozdě, jen někdy je k tomu zapotřebí více sil.

Příspěvek upraven 28.08.20 v 14:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23102
28.8.20 14:26

Řešila bych to tak, že bych s ním nebudovala vztah natož pořizovala dítě. Jelikož na tohle řešení je u tebe pozdě, tak ti můžu jenom pogratulovat ke skvělému výběru tatínka pro tvé děti a dětem přát, aby je tatínek alkáč a vyhulenec příliš psychicky nezdeptal a dětství pro ně nebylo peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
28.8.20 14:26

Není trochu pozdě řešit ultimáta, když sis s ním pořídila druhé dítě? Pokud se nezměnil kvůli prvnímu dítěti druhé to nezachrání. Odejdi od něj, když ne kvůli sobě tak kvůli dětem. Přece nechceš aby tvoje děti vyrůstali v takové psycho domácnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15873
28.8.20 14:27

Co dodat, no… evidentně skvělý chlap a parťák do nepohody :zed:

Na dotaz „jestli můžeme ještě normálně žít“ nemohu odpovědět, protože moje hranice normálnosti je zjevně úplně jinde než Tvoje a „normálně“ jste nikdy nežili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51950
28.8.20 14:29

Tak když sis s ním pořídila dítě tak Tě asi vyhovuje ne? Já bych s takovým nebyla :jazyk:. Z popisu na něm nevidím nic super :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18350
28.8.20 14:45
@Anonymní píše:

Tak na co se ptáš? :think: to že hulí, je agresivní a ponižuje tebe i syna přece pro tebe není tak závažný, aby jsi si s ním nepořídila dítě, takže v čem je problém? ultimata jsou zbytečný, stejně by jsi od něj neodešla, protože vás MILUJE! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32258
28.8.20 14:47
@Keyllah píše:
Tak na co se ptáš? :think: to že hulí, je agresivní a ponižuje tebe i syna přece pro tebe není tak závažný, aby jsi si s ním nepořídila dítě, takže v čem je problém? ultimata jsou zbytečný, stejně by jsi od něj neodešla, protože vás MILUJE! :roll:

další milka, co zakládá na toto téma diskusi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3632
28.8.20 14:49

Je to tvoje volba, že žiješ s fetkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
28.8.20 14:51

Tak to sis fakt vybrala perspektivního partnera, no… Ponižuje prvního syna, tak si s ním pořídím mimino. Logika jak koleno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32258
28.8.20 14:53
@Blankaspl píše:
Tak to sis fakt vybrala perspektivního partnera, no… Ponižuje prvního syna, tak si s ním pořídím mimino. Logika jak koleno…

blbka, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16724
28.8.20 14:56

Fakt nechápu 8o. Chlap je fetka a chlastá. Ponižuje tebe i prvního syna a ty si s ním pořídíš dítě??. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13596
28.8.20 15:04

Nechápu co ti vadí, byl takový od začátku, navic ted že čekáte spolu druhé, tak bych řekla že všechno cajk, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
28.8.20 15:10
@Anonymní píše:

První syn je jeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama