Přítel má stále rasistické řeči.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.10.21 14:08

Přítel má stále rasistické řeči.

Znáte někoho, kdo má neustále plnou pusu jiných ras, národností, orientací atd. pořád na nich něco hledá? Mě to přijde ubohé a trapné, naštěstí to trvá jen pár minut, max. čtvrt hodiny, přijde domů a musí začít vykládat o hnědo, černo, žluto…Strká to do normálního hovoru, o jídle třeba, jestli černí to taky jí…apod.
Je to vysokoškolák a je to takový jeho „folklor“ každý den říkám, že mi to vadí, ale je mu to jedno. Kolikrát to poslouchají i děti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12064
29.10.21 14:11

Neznám. S takovým primitivem bych neztracela čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 14:21

Ex byl takovy…Me to vadilo, protoze ja rozdily mezi lidma nedelam a neposuzuji druhe podle barvi pleti, orientace atd.Ale hlavne casem se ukazalo, ze mel pritel v sobe celkove hodne nenavisti a zloby.Byl pak zly i na me, chorobne zarlil atd…Takze u me uz by to po me zkusenosti byl problem a ne maly…

• Citovat
  • Nahlásit
5089
29.10.21 14:21

Oplatila bych mu jeho medicínou a pravidelně bych mluvila o tom, jací jsou rasisté primitivní idi.oti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
29.10.21 14:22

Znám kupu takových… je otázka, jak moc ho máš ráda, pokud ano, tak bych nereagovala, nepovzbuzovala, nechala ho vymluvit. Čím víc ho budeš nabádat, ať si takové řeči nechá, tím spíš se naprdne a povede jich ještě víc, ideálně s dodatky, jestli nejsi „milovnice barevných“ a proč se jich tak zastáváš. S takovým člověkem nemá cenu se moc do diskusí pouštět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37143
29.10.21 14:23
@Anonymní píše:
Znáte někoho, kdo má neustále plnou pusu jiných ras, národností, orientací atd. pořád na nich něco hledá? Mě to přijde ubohé a trapné, naštěstí to trvá jen pár minut, max. čtvrt hodiny, přijde domů a musí začít vykládat o hnědo, černo, žluto…Strká to do normálního hovoru, o jídle třeba, jestli černí to taky jí…apod.
Je to vysokoškolák a je to takový jeho „folklor“ každý den říkám, že mi to vadí, ale je mu to jedno. Kolikrát to poslouchají i děti.

A kolik dětí sis s ním za tu dobu udělala? Nemůžeš říct, ať zmlkne? Že to denně poslouchat nechceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
29.10.21 14:27
@Anonymní píše:

Ne neznám, s takovými lidmi se nestýkám, vadí mi to. Hlavně většinou je to tak, že když to někdo dělá, má problémy sám se sebou. Jinak by přece neměl potřebu. Znám jednoho, co měl strašné homofobni narážky, rypal do homosexuálů pri každé příležitosti ani to nedávalo souvislost, no už se hrdě hlásí k nim :mrgreen:. A tak to bývá velmi často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
29.10.21 14:30

To mi neříkej, že jinak hodný, chytrý, milující muž s rozhledem ma jen takovou drobnou chybku, že je rasista a musí o tom neustále mluvit. Že si evidentně nevěří a musí si svoje sebevědomí stavět na srážení ostatních (on si vybral kohokoli odlišného, ale můžeš to být ty, děti nebo třeba společní známí či rodiče) je evidentní a řekla bych, že se to projevuje i jinde..
Nerozumím pak tomu, co tam dělají ty děti.. Jsou vaše společné? Před nimi to zakomplexovany i. iot nebyl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7829
29.10.21 14:31

Vždycky byl takový? Copak s těmi lidmi přijde každý den do styku a řeší s nimi nějaké problémy? To přece není možné, aby mu pořád někdo takhle ležel v žaludku. 8o Vážně nevím, jestli jde takový člověk umlčet, že tě to nezajímá, to už jsi určitě říkala. Můžeš ještě naštvaně zkusit, ať si to nechá pro sebe. Ale pochybuji, že by to bylo něco platné. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26457
29.10.21 14:32

Neznám, je mi jedno jakou má kdo barvu nebo orientaci a když má někdo takové kecy, tak mu to řeknu, že je mi to jedno jaký kdo je, záleží na jedinci a jeho chování, nezajima mě k jaké spadá menšině. S takovým člověkem bych se teda bavit nechtěla a už vůbec by mě nebavilo to denne poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5540
29.10.21 14:35

Jo jednou jsem s takovým chodila 3 měsíce. Dýl jsem to nevydržela. Se mínil zbláznit když jsem chtěla jít na film s Willem Smithem. No tak dostal kopačky ma.gor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
29.10.21 14:59

Já zase nesnáším protičeské a protibělošské rasistické kecy, heterofobní a antisemitské urážky. Takové tvory pakuji ze svého okolí ihned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 15:08
@PenelopaW píše:
Znám kupu takových… je otázka, jak moc ho máš ráda, pokud ano, tak bych nereagovala, nepovzbuzovala, nechala ho vymluvit. Čím víc ho budeš nabádat, ať si takové řeči nechá, tím spíš se naprdne a povede jich ještě víc, ideálně s dodatky, jestli nejsi „milovnice barevných“ a proč se jich tak zastáváš. S takovým člověkem nemá cenu se moc do diskusí pouštět…

„milovnice barevných“ to mi také říká, když se pustím do nějaké debaty.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 15:12

Ja se s takovym rozesla a po nem sem si nasla Slovaka s ukrajinskou narodnosti :).To kdyby byvaly vedel :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 15:12
@Svetluska55 píše:
To mi neříkej, že jinak hodný, chytrý, milující muž s rozhledem ma jen takovou drobnou chybku, že je rasista a musí o tom neustále mluvit. Že si evidentně nevěří a musí si svoje sebevědomí stavět na srážení ostatních (on si vybral kohokoli odlišného, ale můžeš to být ty, děti nebo třeba společní známí či rodiče) je evidentní a řekla bych, že se to projevuje i jinde..
Nerozumím pak tomu, co tam dělají ty děti.. Jsou vaše společné? Před nimi to zakomplexovany i. iot nebyl?

děti jsou naše. Na nás nic nemá. Zhoršilo se to s věkem a s coronavirem, tj. coronavirus způsobili žlutí a my si to vyžíráme.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat