Přítel má zámek na mobilu

Anonymní
1.2.20 16:43

Přítel má zámek na mobilu

Holky jak by jste si vysvětlili u přítele najednou zámek na otisk prstů na mobile. :think: je to asi tak tyden kdy se s novým telefonem chlubil a říkal, že má i zámek na otisk. Do mobilu si nechodíme. Celkem má náš vztah trhlinky, ale vycházíme spolu. Asi před rokem mi řekl, že už semnou nechce být. Tuhle krizi jsme nijak ustali, ale chodí si kdy chce kam chce. Už to neřeším, protože to nemá smysl zakazovat. Mám pocit, nijaky ten šestý smysl, že by se i spustil, ale asi by to mezi námi muselo úplně skripat. Jsme spolu 5let a máme dítě. Někdy je i sprostý, když se napije.(Vulgární k mé osobě).No a teď ten mobil.Sex není snad jen jednou za měsíc, ale to si vždycky vypije. Připadám si poté jako matrace, protože i když se normálně pak bavíme nedá mi pusu nic. Až třeba zase za ten měsíc. Už mě to vadí. Jak to vnímáte vy? Děkuji a raději anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7537
1.2.20 16:45

Důvod, proč s ním jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
502
1.2.20 16:46

Že je s tebou asi jen kvuli diteti. Nic víc pro neho ocividne neznamenáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 16:47

Do mobilu si nechodíte, tak proč tě tankuje jeho zamykání?
No si myslím, že máte daleko větší problémy než jen, že se mu nemůžeš podívat do telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10221
1.2.20 16:49

No a? Je to jeho mobil, tak at si ho ma zabezpeceny, jak chce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49111
1.2.20 16:49

Ten mobil je poslední co by mne vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6427
1.2.20 16:51

Já mám taky mobil na otisk prstu. Je to nejrychlejší možnost jak odemčít (aktivovat) telefon bez mačkání tlačítka :nevim: Jen přiložím a jsem tam. Nemám to kvůli tomu aby mi tam nikdo nelezl.

U vás je spousta problémů a telefon je to poslední co bych v téhle situaci řešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
1.2.20 16:54

Že tě při tomhle všem trápí zrovna zamknutý telefon..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2951
1.2.20 16:55

Kdo v dnesni dobe nema zamek na otisk pokud tim mobil disponuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18029

Jak píše Aletheia, taky to mám jen kvůli tomu, a by se to rychle odemklo. Když to chytím do ruky, rovnou odemykám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Aletheia píše:
Já mám taky mobil na otisk prstu. Je to nejrychlejší možnost jak odemčít (aktivovat) telefon bez mačkání tlačítka :nevim: Jen přiložím a jsem tam. Nemám to kvůli tomu aby mi tam nikdo nelezl.

Mám to stejně. Ale v takovém vztahu by to bylo to poslední, co bych řešila. Neumím si představit, že by mi manžel nedal měsíc asi pusu. I když se někdy pohádáme, tak ji dostanu každý den. :person_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
1.2.20 16:57
@Macik.S píše: Že tě při tomhle všem trápí zrovna zamknutý telefon..

Líp bych to nenapsala. Občas fakt přemýšlím, jaké priority některé ženy mají :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 16:57

Telefon si zamkne kdekdo, tam bych problém neviděla. Evidentně jsi mu ukradená, pochybuju, že by si zamykal telefon kvůli tomu, aby před tebou něco kryl, protože to vypadá, že by mu bylo jedno, kdyby měl bokovku a tys to zjistila. Mrzí mě, že jsi našla zrovna takového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
1.2.20 17:01

My máme s manželem oba zámek, ale právě kvůli diteti. Vime i navzájem heslo. Vás problém bude asi trošku větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
1.2.20 17:18

@JancaS84
S přítelem to máme stejně, já mám taky otisk prstu a mám tam svůj i jeho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama