Reklama

Přítel má zamilované fotky s jinou na facebooku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sajanuska
Kecalka 135 příspěvků 12.12.17 16:00
Přítel ma zamilované fotky s jinou na facebooku

Ahoj, zajímal by mě váš názor na situaci. S přítelem jsme spolu půl roku, teď jsme se stali přáteli na fcb, ja si prohlížela jeho stránku a všimla jsem si, že tam má několik fotek s bývalou přítelkyní. Fotky z nějakých oslav apod. nemyslím, mám na mysli fotky, kde se objímají, drží za ruku, fotky spolu v srdíčku…zkrátka ty zamilované. Poprosila jsem přítele, jestli by tyhle fotky smazal, nebo skryl, at nejsou aspoň veřejné, že me to mrzí, ze je tam má. On řekl, že nevidi důvod je mazat, jen proto, že mě tam vadí a nesmaže je. Zamrzel mě jeho přístup, řekla jsem mu to a on to nechápe. Co si o tom myslíte? Pro rýpalky - poprosila jsem ho hezky a nechci po něm, aby mazal fotky s bývalými, ale pouze aby smazal z fcb ty zamilované, kde si vyznávají lásku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 16:05

@sajanuska jestli nejsou s aktuálním datem, tak nevidim důvod je mazat.. taky bych kvůli novému nemazala fotky s ex.. je to moje minulost.. přijde mi, že řešíš kravinu..

nostress
Extra třída :D 13201 příspěvků 12.12.17 16:06
@sajanuska píše:
Ahoj, zajímal by mě váš názor na situaci. S přítelem jsme spolu půl roku, teď jsme se stali přáteli na fcb, ja si prohlížela jeho stránku a všimla jsem si, že tam má několik fotek s bývalou přítelkyní. Fotky z nějakých oslav apod. nemyslím, mám na mysli fotky, kde se objímají, drží za ruku, fotky spolu v srdíčku…zkrátka ty zamilované. Poprosila jsem přítele, jestli by tyhle fotky smazal, nebo skryl, at nejsou aspoň veřejné, že me to mrzí, ze je tam má. On řekl, že nevidi důvod je mazat, jen proto, že mě tam vadí a nesmaže je. Zamrzel mě jeho přístup, řekla jsem mu to a on to nechápe. Co si o tom myslíte? Pro rýpalky - poprosila jsem ho hezky a nechci po něm, aby mazal fotky s bývalými, ale pouze aby smazal z fcb ty zamilované, kde si vyznávají lásku.

A fotky s tebou v srdíčku tam má taky?

sajanuska
Kecalka 135 příspěvků 12.12.17 16:09

To ano, minulost to je, muze je mit nekde v pc a pokud bych ho nepoprosila, at je smaže, tak at je tam má. Ja spíš nechápu, že je na moji prosbu nedá pryč. Já to tak udělala. A není to vlastne jedina věc, nechtěl smazat ani svůj profil na seznamce, kdyz uz jsme spolu skoro bydleli a měl tam text, ze je sám a hledá pritelkyni. Nechtěl zmenit ani ten text.

Adelkadd
Kecalka 392 příspěvků 12.12.17 16:10

Mne by to take vadilo. Snazila bych se mu vysvetlit, proc mi to neni prijemne a jak se citim.

sajanuska
Kecalka 135 příspěvků 12.12.17 16:10

Ne, fotky se mnou tam nemá

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 16:11
@sajanuska píše:
To ano, minulost to je, muze je mit nekde v pc a pokud bych ho nepoprosila, at je smaže, tak at je tam má. Ja spíš nechápu, že je na moji prosbu nedá pryč. Já to tak udělala. A není to vlastne jedina věc, nechtěl smazat ani svůj profil na seznamce, kdyz uz jsme spolu skoro bydleli a měl tam text, ze je sám a hledá pritelkyni. Nechtěl zmenit ani ten text.

tak na něj kašli.. já bych profil na fb neupravovala na ničí žádost, je to můj profil, tečka.. co se týče seznamky, asi se mu nebude moc dát věřit :nevim:

Adelkadd
Kecalka 392 příspěvků 12.12.17 16:11

@sajanuska a byl na te seznamce aktivni?

sajanuska
Kecalka 135 příspěvků 12.12.17 16:12

@Adelkadd já mu to právě vysvětlovala, v klidu, po dobrém. Urazil se a ze to nechápe.

sajanuska
Kecalka 135 příspěvků 12.12.17 16:12

@Adelkadd ano,chodil tam

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 12.12.17 16:12

Proto FB nemáme, abychom nemuseli řešit kraviny :lol:. Jinak chlapům je toto jedno a některým ženám taky. Prostě tohle už šlo a už je to jinak. Určitě tam měl ten status, že se rozešli, tak to všichni ví :nevim:. Aspoň co si pamatuji tak to tak nějak funguje. Prostě tahle sociální síť je trapná propagace vlastních životů.

Halamka
Závislačka 3567 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 16:14

Urcite by mi vadilo, kdyby na primy navrh/zadost odmitl dat fotky do soukromi, zamknout je jen pro sebe. Urcite by se za minulymi vztahy mela delat cara, aby nepronikaly do pritomnych.
Schvalne jsem koukla na fotky pratel, kteri menili partnera a nikdo nema s byvalymi fotky a to je na fb v te dobe zverejnovali. Takze asi je normalni minulost zamknout.
Dala bych mu cas, jestli k tomu dospeje „sam“ a pokud ne, tak asi potrebuje dozrat a to je uz na tobe, jestli chces cekat. Mozna si necha na zdi i vase spolecne fotky, mozna je melancholicky sberatel… :nevim:

sajanuska
Kecalka 135 příspěvků 12.12.17 16:14

@Monalisasmile žádný status tam neměl, prostě jen fotky se svoji laskou a srdíčka…

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 12.12.17 16:15

Ja bych řekla ze ani tak nejde o to, co tam ma, ale ze neni ochoten se toho vzdát kvůli tobe. Je to ve finále blbina, ale pokud se můj partner nedokáže rozumně domluvit prave na takové maličkosti, aby byli oba ve vztahu spokojeni, hodne bych se zamyslela nad tim, zda takový vztah chci a zda chci partnera, který se neumí domluvit. Nehledě na to, ze to neco vypovídá o jeho charakteru a případném řešení velkých problémů.

Adelkadd
Kecalka 392 příspěvků 12.12.17 16:16

@sajanuska

No tak to neni moc dobre…Mela jsem to podobne s ex, vzdy jsem si to snazila nejak omluvit, proc a jak. A ano, ve vysledku se potvrdilo, ze byl s vernosti na stiru a nakonec se i nekym sesel a.. vysledek byl ten, ze proste porad hledal…nechaval si otevrene zadni vratka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >