Přítel - mám důvod byt uražená?

Anonymní
12.5.20 08:34

Pritel-mam důvod byt uražená???

Ahoj.
Možná budu za slepici, možná ne. Proto prosím o Vaše názory a pohledy. A prosím i o zachování anonymního příspěvku.

Včera jsme měli s přítelem domluvený výlet, ráno bylo jasné, že počasí tomu nepřeje. Měla jsem naplánovaný pohovor, po kterém jsem k němu měla přijet.
Což se stalo, cestou mi napsal, abych mu koupila cigarety, že už leze po zdi.
Jen co jsem přijela, tak si vytáhl krabičku, jednu si zapálil. Mezitím mi udělal čaj, a dál na talíř koláčky, které jsem donesla. A vykouřil další dvě. Bez komentáře.
Celé to bylo takové utahane, prostě jsme se noc nebavili, on se na mě díval jak měsíček - vyculeny.
Zkrátím to: odešla jsem. Protože koukat tam na sebe, mlčet. To není nic pro mě.
Až doma jsem mu napsala, že mohl říct narovinu, že mu šlo jen o ty blbý cigarety a já jsem prakticky jezdit nemusela, když chtěl být sám, a že jsem měla nějaký představy o dnešku. Jeho odpověď byla jen, ať přestanu, že neví proč rypu. Že jsem měla říct co chci.

Zamrzelo mě ještě víc, že nenapsal: promiň/chtěl jsem, abys tu byla.
Nic takového nenapsal.

Zeptala jsem se ho, zda můžu přijet? Prý dnes. A mám přijet s veselou náladou. A ještě padla otázka co to se mnou je??

Jenomže, ve mě se to celé vaří, do toho blbý měsíčky a urazenost. Nevím, co dělat?? Chovat??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.5.20 08:40

To je tou menstruaci :mrgreen: já to mám vždy, díky bohu to umím ovládat :mrgreen: každopádně v těchto dnech by mě dokázala vytočit naprosta maličkost, blbost,…když na to pak koukám s odstupem času tak nechápu, jak mě něco takového mohlo rozhodit :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
130
12.5.20 08:41

Ty ses naštvala, protože ti udělal čas a pohoštění a u toho se s tebou nevykecával jako kámoška? No tak přítel neměl náladu se třeba extra bavit, chtěl si fakt jen zakouřit a mít klid…a když viděl, že se na něj xichtíš, tak o to víc se s tebou bavit asi nechtěl. Tohle bych fakt zahodila úplně za hlavu…napsala bych mu, že dneska ráda přijedeš s dobrou náladou, avšak očekáváš, že ti to dobrou náladou také oplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
12.5.20 08:41

Takže jste si včera nic nevyříkali a dnes chceš řešení? Komunikace ve vztahu vypadá úplně jinak. A je ti dnes z toho smutno, nebo uražení přetrvává?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3842
12.5.20 08:42

To jsi se mohla dát taky do kouření a začít polykat. Takovýhle cavyky a navíc nějaký řeči okolo jsou k ničemu. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 08:44

Holky, když jsem s ním byla, tam jsem nedávala najevo. Jen jsem viděla, že prostě dneska to není ono - jinak on je mluvka.

Cestou domů mě to hodně mrzelo, brečela jsem, proto jsem mu i napsala. :( Nebyla jsem vytočena, byla jsem smutná.

A ano, bohužel, pozoruji po 30 a po vysazení Ha, že mám takové stavy. Přitom to byl už poslední den měsíčku :roll: 8o Nechápu to, nechápu se.

A ano, nevysvětlila jsem mu to, neodepsala jsem mu na zprávu.

• Nahlásit
  • Citovat
7
12.5.20 08:45

Podle mě prudis úplně zbytečně. Bavit ses mohla stejně tak ty. Pokud spolu jednou budete bydlet, a budeš předvádět toto, tak ho lituji. :roll:
Jako chápu hormony, ne vždy to člověku sedne. Ale toto je moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
12.5.20 08:50
@Anonymní píše:
Ahoj.
Možná budu za slepici, možná ne. Proto prosím o Vaše názory a pohledy. A prosím i o zachování anonymního příspěvku.

Včera jsme měli s přítelem domluvený výlet, ráno bylo jasné, že počasí tomu nepřeje. Měla jsem naplánovaný pohovor, po kterém jsem k němu měla přijet.
Což se stalo, cestou mi napsal, abych mu koupila cigarety, že už leze po zdi.
Jen co jsem přijela, tak si vytáhl krabičku, jednu si zapálil. Mezitím mi udělal čaj, a dál na talíř koláčky, které jsem donesla. A vykouřil další dvě. Bez komentáře.
Celé to bylo takové utahane, prostě jsme se noc nebavili, on se na mě díval jak měsíček - vyculeny.
Zkrátím to: odešla jsem. Protože koukat tam na sebe, mlčet. To není nic pro mě.
Až doma jsem mu napsala, že mohl říct narovinu, že mu šlo jen o ty blbý cigarety a já jsem prakticky jezdit nemusela, když chtěl být sám, a že jsem měla nějaký představy o dnešku. Jeho odpověď byla jen, ať přestanu, že neví proč rypu. Že jsem měla říct co chci.

Zamrzelo mě ještě víc, že nenapsal: promiň/chtěl jsem, abys tu byla.
Nic takového nenapsal.

Zeptala jsem se ho, zda můžu přijet? Prý dnes. A mám přijet s veselou náladou. A ještě padla otázka co to se mnou je??

Jenomže, ve mě se to celé vaří, do toho blbý měsíčky a urazenost. Nevím, co dělat?? Chovat??

Omluvit se? Chováš se jak hysterka.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2990
12.5.20 08:51

Je ti 30 a tohle řešíš? Tak jsi měla mluvit ty, zeptat se, proč mu není do řeči, mohli jste si pustit film nebo něco.. A neodepsat mu na zprávu.. No já nevím. Jak v patnácti letech.. Jeď k němu, řekni, že jsi měla měsíčky a jsi taková citlivá a co ti vadilo a smaznete to. Zbytečné dusno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 08:54

@ProfZav On byl divný už den předtím, na to mi řekl, že ho nic netrápí

Pokud si myslíte, že jsem se neptala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7
12.5.20 08:55

:lol: tosnad nemá cenu ani komentovat. Takhle řešíš problémy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3248
12.5.20 08:55

Tak tohle je mazec. Ja myslela, ze to píše někdo, komu je 15 let. Jako jestli brečíš kvuli tomu, že se s tebou přítel JEDNOU nebaví podle tvych predstav a děláš z toho problém, tak bych se dost obávala o tvoji budoucnost co se vztahů s chlapama týče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4049
12.5.20 09:05

Vždyť se nic nestalo, tak proč by se měl omlouvat? :mrgreen:

To nebude jen menstruací, jsi prostě tak nějak obecně víc urážlivá a vůbec celkově samonasírací, že?

Příspěvek upraven 12.05.20 v 09:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16849
12.5.20 09:06

Je to i tvoje chyba, to sis u nej sedla ke stolu a čekala že tě bude obsluhovat a bavit? Tak když si chci povidat, tak začnu sama ne? Myslíš že bys mlela a on na tebe jenom apaticky koukal? Navíc máš problém s komunikací, proč si mu něco neřekla rovnou a až zpětně mu psala zbaběle smsky z domova? Jak malé dítě no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2328
12.5.20 09:13

Jako svádět takové chování na menstruaci? 8o
To se vypíná mozek nebo co?
Nejde všechno svádět na hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek