Přítel mamky - nezaujatý názor

Anonymní
30.11.18 16:55

Přítel mamky - nezaujaty nazor

Mame je 55let, našla si přítele, temer po 40 letech narazila na svou první pubertální lásku. Mama byla více jak 10 let sama, do něj se uplne zamilovala, hned si ho nastěhovala domu, on ve svých letech rozveden, dvě dospělé deti, se kterými se (nevím proc )nestykaji. Nemá auto, zije v pronájmu. Nemá žádnou svou nemovitost, byt, nic. Hadry značkové. Mámu nikam nepozve, nic nezaplatí. Pracoval dlouho na hpp, pak sel na pracák, ted pracuje pro jednu firmu (dela s oceli ) na zivnostak. Trvale bydliště má v byte u mámy. Mne jen zarazí, že chlap 55let nemá ani byt ani auto. Je to normální? Před nastěhováním k máme žil v pronájmu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8571
30.11.18 16:58

Tak auto asi nikdy nepotřeboval, co je na tom tak divného? Byt třeba měl a nechal ho ex, dětem......Podílí se na nákladech na bydlení, jídlo atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7000
30.11.18 16:59

No, zvláštní mi to sice přijde, zároveň jsou lidé, co z nějakého důvodu na byt neušetřili a auto třeba nepotřebovali. Co mi přijde zvláštnější je, že si ho mamka ihned nastěhovala domů. Nebo že se ten muž nestýká s vlastními dětmi, i když situace může být jakákoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2906
30.11.18 17:00

Je rozvedený, ne? Takže můj typ je ten, že měl obojí, a jaksi při rozvodu odešel s igelitkou - nebo byl odejit. Přítel mé mamky to měl podobně, před rozvodem ho manželka donutila přepsat barák na děti, aby se pak nemusely dělit s mojí mamkou (pokud by si ji třeba vzal…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
malone.v
30.11.18 17:04

Nepřijde mi na tom nic divného.

• Nahlásit
  • Citovat
398
30.11.18 17:07

Tak hlavně že pracuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15814
30.11.18 17:07

To nejde takhle hodnotit, na to o něm víme moc málo. Jsou lidé co hodně cestují a vlastní bydlení pro ně není vhodné, jsou lidé kteří auto opravdu nepotřebují nebo mají tu životní filozofii jinde, možná to všechno měl a přišel o to při rozvodu,… Záleží jaký je člověk, toho bych se držela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
30.11.18 17:08
:dance:
@Anonymní píše:
Mame je 55let, našla si přítele, temer po 40 letech narazila na svou první pubertální lásku. Mama byla více jak 10 let sama, do něj se uplne zamilovala, hned si ho nastěhovala domu, on ve svých letech rozveden, dvě dospělé deti, se kterými se (nevím proc )nestykaji. Nemá auto, zije v pronájmu. Nemá žádnou svou nemovitost, byt, nic. Hadry značkové. Mámu nikam nepozve, nic nezaplatí. Pracoval dlouho na hpp, pak sel na pracák, ted pracuje pro jednu firmu (dela s oceli ) na zivnostak. Trvale bydliště má v byte u mámy. Mne jen zarazí, že chlap 55let nemá ani byt ani auto. Je to normální? Před nastěhováním k máme žil v pronájmu.

Ano existují, podobní jsou tchán i švagr..

Byla bych v pozoru, být Tebou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
30.11.18 17:10
@Anonymní píše:

Nepíšeš například, jestli byt a auto nenechal bývalé manželce při rozvodu, pak bych chápala, že žil v pronájmu. Celkem nechápu o co jde. Přej mámě štěstí a radost a nežárli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7574
30.11.18 17:16

To nemáš radost, že je máma šťastná? Majetek není v životě to nejdůležitější. Ten člověk pracuje, tak to asi žádná socka nebude. Navíc si myslím, že je to mamky věc… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41356
30.11.18 17:22

Ahoj. Trošku mi to zavání využíváním tvé mámy. Je sice víc lidí bez auta - třeba i já po smrtelné autonehodě a přiznám se, že se na řízení necítím, ale svůj byt by ve svém věku měl mít. Teď jde o to, jestli je to z jeho strany opravdová láska… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
30.11.18 17:22

To, že nic nemá, je sice zvláštní, ale budiž.
Za alarmující považuji, že mámu nikam nepozve, nic nezaplatí. Podílí se tedy na nákladech za bydlení, jídlo, když se k ní nastěhoval, nebo ho máma živí? Pokud to nevíš, šetrné bych se zeptala. Aby si z ní neudělal hotel, nevytahal peníze a pak nefrnknul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
30.11.18 17:39

Pokud mamce prispiva a nevyuzivaj ji, tak co no. Je to jejich vec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9586
30.11.18 17:51
@Helileli píše:
To, že nic nemá, je sice zvláštní, ale budiž.
Za alarmující považuji, že mámu nikam nepozve, nic nezaplatí. Podílí se tedy na nákladech za bydlení, jídlo, když se k ní nastěhoval, nebo ho máma živí? Pokud to nevíš, šetrné bych se zeptala. Aby si z ní neudělal hotel, nevytahal peníze a pak nefrnknul.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
30.11.18 17:56

Že nemá nemovitost mi nepřijde nějak zvláštní, po rozvodu uz treba nedosahl na hypo nebo nemel dost financi na vlastni byt, auto třeba nepotreboval… asi bych ale zvědavá, z jakyho duvodu se člověk vůbec nestyka se svými vlastními dětmi. Jeste jsem nikdy neslysela, ze by se nekdo proste rozhodl, ze jen tak uz nechce byt v kontaktu se svymi detmi, tomu většinou něco velkyho předchází. Jestli se financne podíli na domacnosti a maká, tak cajk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama