Přítel mamky - nezaujatý názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 16:55
Přítel mamky - nezaujaty nazor

Mame je 55let, našla si přítele, temer po 40 letech narazila na svou první pubertální lásku. Mama byla více jak 10 let sama, do něj se uplne zamilovala, hned si ho nastěhovala domu, on ve svých letech rozveden, dvě dospělé deti, se kterými se (nevím proc )nestykaji. Nemá auto, zije v pronájmu. Nemá žádnou svou nemovitost, byt, nic. Hadry značkové. Mámu nikam nepozve, nic nezaplatí. Pracoval dlouho na hpp, pak sel na pracák, ted pracuje pro jednu firmu (dela s oceli ) na zivnostak. Trvale bydliště má v byte u mámy. Mne jen zarazí, že chlap 55let nemá ani byt ani auto. Je to normální? Před nastěhováním k máme žil v pronájmu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5510 příspěvků 30.11.18 16:58

Tak auto asi nikdy nepotřeboval, co je na tom tak divného? Byt třeba měl a nechal ho ex, dětem......Podílí se na nákladech na bydlení, jídlo atd?

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 30.11.18 16:59

No, zvláštní mi to sice přijde, zároveň jsou lidé, co z nějakého důvodu na byt neušetřili a auto třeba nepotřebovali. Co mi přijde zvláštnější je, že si ho mamka ihned nastěhovala domů. Nebo že se ten muž nestýká s vlastními dětmi, i když situace může být jakákoliv.

Modesta
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 30.11.18 17:00

Je rozvedený, ne? Takže můj typ je ten, že měl obojí, a jaksi při rozvodu odešel s igelitkou - nebo byl odejit. Přítel mé mamky to měl podobně, před rozvodem ho manželka donutila přepsat barák na děti, aby se pak nemusely dělit s mojí mamkou (pokud by si ji třeba vzal…)

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 30.11.18 17:04

Nepřijde mi na tom nic divného.

maluvka
Kecalka 397 příspěvků 30.11.18 17:07

Tak hlavně že pracuje.

terien
Echt Kelišová 8999 příspěvků 30.11.18 17:07

To nejde takhle hodnotit, na to o něm víme moc málo. Jsou lidé co hodně cestují a vlastní bydlení pro ně není vhodné, jsou lidé kteří auto opravdu nepotřebují nebo mají tu životní filozofii jinde, možná to všechno měl a přišel o to při rozvodu,… Záleží jaký je člověk, toho bych se držela.

ivik21
Generální žvanilka 20436 příspěvků 30.11.18 17:08
:dance:
@Anonymní píše:
Mame je 55let, našla si přítele, temer po 40 letech narazila na svou první pubertální lásku. Mama byla více jak 10 let sama, do něj se uplne zamilovala, hned si ho nastěhovala domu, on ve svých letech rozveden, dvě dospělé deti, se kterými se (nevím proc )nestykaji. Nemá auto, zije v pronájmu. Nemá žádnou svou nemovitost, byt, nic. Hadry značkové. Mámu nikam nepozve, nic nezaplatí. Pracoval dlouho na hpp, pak sel na pracák, ted pracuje pro jednu firmu (dela s oceli ) na zivnostak. Trvale bydliště má v byte u mámy. Mne jen zarazí, že chlap 55let nemá ani byt ani auto. Je to normální? Před nastěhováním k máme žil v pronájmu.

Ano existují, podobní jsou tchán i švagr..

Byla bych v pozoru, být Tebou :hug:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23002 příspěvků 30.11.18 17:10
@Anonymní píše:

Nepíšeš například, jestli byt a auto nenechal bývalé manželce při rozvodu, pak bych chápala, že žil v pronájmu. Celkem nechápu o co jde. Přej mámě štěstí a radost a nežárli.

Aduš8
Závislačka 3036 příspěvků 30.11.18 17:16

To nemáš radost, že je máma šťastná? Majetek není v životě to nejdůležitější. Ten člověk pracuje, tak to asi žádná socka nebude. Navíc si myslím, že je to mamky věc… :nevim:

mrav
Generální žvanilka 21642 příspěvků 30.11.18 17:22

Ahoj. Trošku mi to zavání využíváním tvé mámy. Je sice víc lidí bez auta - třeba i já po smrtelné autonehodě a přiznám se, že se na řízení necítím, ale svůj byt by ve svém věku měl mít. Teď jde o to, jestli je to z jeho strany opravdová láska… :mavam:

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 30.11.18 17:22

To, že nic nemá, je sice zvláštní, ale budiž.
Za alarmující považuji, že mámu nikam nepozve, nic nezaplatí. Podílí se tedy na nákladech za bydlení, jídlo, když se k ní nastěhoval, nebo ho máma živí? Pokud to nevíš, šetrné bych se zeptala. Aby si z ní neudělal hotel, nevytahal peníze a pak nefrnknul.

Šarlota4
Extra třída :D 10299 příspěvků 30.11.18 17:39

Pokud mamce prispiva a nevyuzivaj ji, tak co no. Je to jejich vec.

ivašot.
Kelišová 6877 příspěvků 30.11.18 17:51
@Helileli píše:
To, že nic nemá, je sice zvláštní, ale budiž.
Za alarmující považuji, že mámu nikam nepozve, nic nezaplatí. Podílí se tedy na nákladech za bydlení, jídlo, když se k ní nastěhoval, nebo ho máma živí? Pokud to nevíš, šetrné bych se zeptala. Aby si z ní neudělal hotel, nevytahal peníze a pak nefrnknul.
:palec:
Kostroma
Kecalka 177 příspěvků 30.11.18 17:56

Že nemá nemovitost mi nepřijde nějak zvláštní, po rozvodu uz treba nedosahl na hypo nebo nemel dost financi na vlastni byt, auto třeba nepotreboval… asi bych ale zvědavá, z jakyho duvodu se člověk vůbec nestyka se svými vlastními dětmi. Jeste jsem nikdy neslysela, ze by se nekdo proste rozhodl, ze jen tak uz nechce byt v kontaktu se svymi detmi, tomu většinou něco velkyho předchází. Jestli se financne podíli na domacnosti a maká, tak cajk

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >