Reklama

Přítel mě bere jako loutku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 08:30
Přítel mě bere jako loutku

Dobrý den, předem se omlouvám za anonymitu, ale musím, přejdu hned k věci. Jsme s přítelem krátce asi půl roku a tohle období by spíš mělo být plné lásky a zamilovanosti ne? Jenže u nás je to uplne naopak, tak před měsícem jsme se bavili o naší minulosti víc do hloubky, on měl asi 10 sexuálních partnerek(3vztahy) a já 1 vztah a 1 sexuálního partnera. Nikdy jsem nebyla ani nějak ujetá na párty a na to že musím zkusit všechno dokud jsem mladá (mně je 20 příteli 25). A příteli to příjde strašně málo, že se mu to nezdá, že jsem měla určitě víc kluků a když ne tak jsem určitě s moc klukama byla na rande, v kině a nebo jsem si aspon tak s milionem kluků podle něj psala a že mám určite v telefonu fotky tech kluku a divam se na ne. Ano neříkám, že jsem nebyla nikdy na rande a nikdy jsem si s klukem nepsala, ale to je snad normální pokud jste nezadané :D. No a poslední 2 týdny pořád má blbou náladu, kvůli jeho smyšleným myšlenkám. Jen se mě zeptá co budu dělat v úterý tak mu odpovím, že půjdu s kamarádkou na kafe a on hned: pujdes s klukem ze a buhvi co tam s nim budes delat. A já už toho mám dost a nevím co na to odpovídat. On že prej neví jestli to někdy překousne, že se možná rozejdeme. Nevím co má překousávat to spíš já :D. A mám jednoduše tyhle poslední týdny pocit, že mě má jen jako doplněk, ale ve finále jezdí za jinou. Totiž se domluvíme na víkend, že budeme spolu celý víkend a v pátek z něj začne padat, že chce jít s kámošem tam a tam a ve finále jsme spolu 1 den. Teď mi řekl co jsme spolu byli, že je na mě naštvaný(zase z tech jeho smyšlených myšlenek) jenže to byly 2 dny v kuse…já se snažila byla milá a vše…a on když jsem na něj sáhla mi řekl ať na něj nesahám, nechytli jsme se na ruce, nedali si pusu…připadala jsem si jak manželé po 30ti letech. A já jsem citlivější povaha a často tady z těch narážek brečím protože on toho nenechá on řekne jednu věc a v závěsu dalších deset a hustí to do mě. A on mě nwchá brecet. On nedojde a neomluví se, vždy jsem to udělala já. Dřív pořád plánoval kam pojedem a co budem dělat, měl chuť na sex vše. Teď…když neco nenaplánuju já tak se nic neděje k sexu ho tak nejak presvedcim ja. Dřív měl přítel holky co neuměly vařit, nepostaraly se a měly ho na kupování dárečků a nechaly se sebou mávat, ale já taková nejsem já jsem silná osobnost a nenechám si jen tak něco líbit, kvuli dareckum se vetsinou chytnem, protoze si me stejne nekoupi a umim varit a všechno kolem. Tak nevím jestli ho děsí to, že se mniu by to mohlo být moc vážné, a že si se mnou nedokáže poradit a nebo jestli si našel nějakou novou jako módní doplněk na dárečky…poraďte co mám dělat a omlouvám se za tak dlouhou zprávu 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:
 
Maui52
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 07.10.18 08:34

Kocicko, jestli jsi silná osobnost, tak kopni chorobneho žárlivce do zadele, protože jestli uz po pul roce zkouší byt naštvaný za kafe s kamarádkou a ma u toho hromadu kecu, tak ti s nim dobře nebude. Nech si poradit od starších a zkušenějších ;)

 
Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 07.10.18 08:36

Rychle od nej utikej. Je nesebevedomy a chorobne zarlivy. Znici te.

 
smudlinky
Závislačka 2520 příspěvků 360 inzerátů 07.10.18 08:38

taky bych byla pro utek, s zarlivcem to nema nikdo jednoduche

 
Ijen
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 07.10.18 08:39

Ztrata casu s takovym clovekem.

 
pannda
Kelišová 6502 příspěvků 32 inzerátů 07.10.18 08:43

Jestli máš mozek na správném místě, tak víš co dělat a nenecháš po sobě šlapat. Ten člověk není pro vážný vztah a v tak krátkém vztahu se nemůže takto chovat.

 
Detsa
Extra třída :D 10666 příspěvků 07.10.18 08:48

Ahoj, řekl bych, ze krom nepochopitelného zarleni na sklony i k citovemu vydírání a manipulaci. Fráze typu nevím jestli s tebou budu, nevím jestli to překousnu jsou velkým znakem. Zvlášť po tak krátké době spolu je to hrozny.
Za počet partnerů se nikomu nemusíš zodpovídat ani obhajovat. Každý má hranice uplne jinde a vyhovuje mu něco jiného. Mně tvůj počet přijde zcela normální.

No a finálem bych řekl, ze si zasloužís někoho daleko lepšího :kytka:. To chování a přístup uz po tak krátké době neříká nic dobrého. S tvou povahou najdeš urcite mnohem lepší kluky :kytka:

 
Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 07.10.18 08:57

Zarlivec, manipulator, slaboch, debil, pryc!!! Ještě nějaký dotazy? :kytka:

 
sandys55
Stálice 54 příspěvků 07.10.18 08:58

Být na tvém místě tak už balím kufry a padám, to žárlení se bude jen stupňovat. Najdi si normálního kluka co nebude šíleně žárlivý a nebude mít šílené myšlenky.

 
Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 07.10.18 09:04

Chorobný žárlivec, manipulátor a dost možná budoucí násilník. Našla bych si někoho lepšího, samozřejmě až po rozchodu.

 
lilith1
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 07.10.18 09:20
@Anonymní píše:
Dobrý den, předem se omlouvám za anonymitu, ale musím, přejdu hned k věci. Jsme s přítelem krátce asi půl roku a tohle období by spíš mělo být plné lásky a zamilovanosti ne? Jenže u nás je to uplne naopak, tak před měsícem jsme se bavili o naší minulosti víc do hloubky, on měl asi 10 sexuálních partnerek(3vztahy) a já 1 vztah a 1 sexuálního partnera. Nikdy jsem nebyla ani nějak ujetá na párty a na to že musím zkusit všechno dokud jsem mladá (mně je 20 příteli 25). A příteli to příjde strašně málo, že se mu to nezdá, že jsem měla určitě víc kluků a když ne tak jsem určitě s moc klukama byla na rande, v kině a nebo jsem si aspon tak s milionem kluků podle něj psala a že mám určite v telefonu fotky tech kluku a divam se na ne. Ano neříkám, že jsem nebyla nikdy na rande a nikdy jsem si s klukem nepsala, ale to je snad normální pokud jste nezadané :D. No a poslední 2 týdny pořád má blbou náladu, kvůli jeho smyšleným myšlenkám. Jen se mě zeptá co budu dělat v úterý tak mu odpovím, že půjdu s kamarádkou na kafe a on hned: pujdes s klukem ze a buhvi co tam s nim budes delat. A já už toho mám dost a nevím co na to odpovídat. On že prej neví jestli to někdy překousne, že se možná rozejdeme. Nevím co má překousávat to spíš já :D. A mám jednoduše tyhle poslední týdny pocit, že mě má jen jako doplněk, ale ve finále jezdí za jinou. Totiž se domluvíme na víkend, že budeme spolu celý víkend a v pátek z něj začne padat, že chce jít s kámošem tam a tam a ve finále jsme spolu 1 den. Teď mi řekl co jsme spolu byli, že je na mě naštvaný(zase z tech jeho smyšlených myšlenek) jenže to byly 2 dny v kuse…já se snažila byla milá a vše…a on když jsem na něj sáhla mi řekl ať na něj nesahám, nechytli jsme se na ruce, nedali si pusu…připadala jsem si jak manželé po 30ti letech. A já jsem citlivější povaha a často tady z těch narážek brečím protože on toho nenechá on řekne jednu věc a v závěsu dalších deset a hustí to do mě. A on mě nwchá brecet. On nedojde a neomluví se, vždy jsem to udělala já. Dřív pořád plánoval kam pojedem a co budem dělat, měl chuť na sex vše. Teď…když neco nenaplánuju já tak se nic neděje k sexu ho tak nejak presvedcim ja. Dřív měl přítel holky co neuměly vařit, nepostaraly se a měly ho na kupování dárečků a nechaly se sebou mávat, ale já taková nejsem já jsem silná osobnost a nenechám si jen tak něco líbit, kvuli dareckum se vetsinou chytnem, protoze si me stejne nekoupi a umim varit a všechno kolem. Tak nevím jestli ho děsí to, že se mniu by to mohlo být moc vážné, a že si se mnou nedokáže poradit a nebo jestli si našel nějakou novou jako módní doplněk na dárečky…poraďte co mám dělat a omlouvám se za tak dlouhou zprávu 8)

Promin, ale nepripadas mi jako silna osobnost, kdyz ze sebou nechavas tak mavat..ten kluk je nesebevedomy slaboch a jeste si myslim, ze ma nyni jinou.

 
Monchichik
Závislačka 4686 příspěvků 07.10.18 09:24

No tak jestli jsi připravená, že takhle vypadá tvoje budoucnost, tak do toho. Na tohle bych neměla nervy ani jeden den. Je to prostě žárlivec a ubožák, který s tebou nemluví, protože si spřádá v hlavě fantasmagorie. Proti tomu žádná obrana není a ani mu nemáš jak dokázat, že si věrná. Na to ti řekne, že zatím, ale určitě nad tím přemýšlíš a blabla. Nemáš zapotřebí nechat se omezovat někým takovým, to není láska. A i manželé po 30 letech se drží za ruce a dávají si pusu ;)

 
Levixka
Kecalka 286 příspěvků 07.10.18 09:38
@Anonymní píše:
Dobrý den, předem se omlouvám za anonymitu, ale musím, přejdu hned k věci. Jsme s přítelem krátce asi půl roku a tohle období by spíš mělo být plné lásky a zamilovanosti ne? Jenže u nás je to uplne naopak, tak před měsícem jsme se bavili o naší minulosti víc do hloubky, on měl asi 10 sexuálních partnerek(3vztahy) a já 1 vztah a 1 sexuálního partnera. Nikdy jsem nebyla ani nějak ujetá na párty a na to že musím zkusit všechno dokud jsem mladá (mně je 20 příteli 25). A příteli to příjde strašně málo, že se mu to nezdá, že jsem měla určitě víc kluků a když ne tak jsem určitě s moc klukama byla na rande, v kině a nebo jsem si aspon tak s milionem kluků podle něj psala a že mám určite v telefonu fotky tech kluku a divam se na ne. Ano neříkám, že jsem nebyla nikdy na rande a nikdy jsem si s klukem nepsala, ale to je snad normální pokud jste nezadané :D. No a poslední 2 týdny pořád má blbou náladu, kvůli jeho smyšleným myšlenkám. Jen se mě zeptá co budu dělat v úterý tak mu odpovím, že půjdu s kamarádkou na kafe a on hned: pujdes s klukem ze a buhvi co tam s nim budes delat. A já už toho mám dost a nevím co na to odpovídat. On že prej neví jestli to někdy překousne, že se možná rozejdeme. Nevím co má překousávat to spíš já :D. A mám jednoduše tyhle poslední týdny pocit, že mě má jen jako doplněk, ale ve finále jezdí za jinou. Totiž se domluvíme na víkend, že budeme spolu celý víkend a v pátek z něj začne padat, že chce jít s kámošem tam a tam a ve finále jsme spolu 1 den. Teď mi řekl co jsme spolu byli, že je na mě naštvaný(zase z tech jeho smyšlených myšlenek) jenže to byly 2 dny v kuse…já se snažila byla milá a vše…a on když jsem na něj sáhla mi řekl ať na něj nesahám, nechytli jsme se na ruce, nedali si pusu…připadala jsem si jak manželé po 30ti letech. A já jsem citlivější povaha a často tady z těch narážek brečím protože on toho nenechá on řekne jednu věc a v závěsu dalších deset a hustí to do mě. A on mě nwchá brecet. On nedojde a neomluví se, vždy jsem to udělala já. Dřív pořád plánoval kam pojedem a co budem dělat, měl chuť na sex vše. Teď…když neco nenaplánuju já tak se nic neděje k sexu ho tak nejak presvedcim ja. Dřív měl přítel holky co neuměly vařit, nepostaraly se a měly ho na kupování dárečků a nechaly se sebou mávat, ale já taková nejsem já jsem silná osobnost a nenechám si jen tak něco líbit, kvuli dareckum se vetsinou chytnem, protoze si me stejne nekoupi a umim varit a všechno kolem. Tak nevím jestli ho děsí to, že se mniu by to mohlo být moc vážné, a že si se mnou nedokáže poradit a nebo jestli si našel nějakou novou jako módní doplněk na dárečky…poraďte co mám dělat a omlouvám se za tak dlouhou zprávu 8)

Chápu, že nám se to bude lehko říkat.. Ale hnala bych ho svinskym krokem… Víš tohke se bude akorát stupňovat.. Si mladá holka, takže máš šanci si vybrat a vybrat si hocha co si bude právě tvé osobnosti vážit… :) Je mi jasné, že by váš rozchod prezentoval, že máš jiného.. Ale pěkně bych si hi vychutnala při rozchodu.. Nejsem pro praní starého prádla.. Ale takhle by sr k tobě neměl chovat, když nemá duvod… Adios a najdes určitě lepšího :)

 
balkanka
Kecalka 237 příspěvků 07.10.18 09:40

Budoucnost s nim bude jeste horsi, jeste jsem nepotkala vyleceneho zarlivce, spise naopak bylo to s nimi horsi a horsi, pokud takto nechces stravit zbytek zivota, coz si myslim ze nechces, tak bez od nej.

 
Markéta80
Hvězda diskuse 39642 příspěvků 07.10.18 10:27

Co je na něm tak úžasného že s ním jsi? On je blázen, co bude za rok, 2?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >