Přítel mě bere jen na místa, kde už byl se svými bývalými...

Anonymní
19.1.21 00:14

Přítel mě bere jen na místa,kde už byl se svými bývalými...

Ahoj, přijde Vám normální, že mě přítel bere na místa kde už byl se svými bývalými milenkami? Ať už jsou to výlety, hotely, wellness… Jsme spolu už rok a půl a dnes mi to naservíroval, v podstatě způsobem, proč by mi to mělo vadit… Nevěděla jsem to a vadí mi to, že si prostě nedá ani tu práci, aby našel jiný hotel… Jiný wellness… Jen se prý mám vzpamatovat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3387
19.1.21 00:23

V tomhle jsou chlapi prostě méně sentimentální.
Chápu, proč ti to vadí. Ale tohle objektivně není nic proti ničemu.

Vymýšlej výlety sama. A pokud si myslíš, že spolu máte šanci do budoucna (nebo jsi taky jenom „milenka“?), tak se na takové věci neptej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 00:30

@MrsNorris Já se neptala… Jen jsem s ním už nechtěla jít na hory, když mi minulý týden nadšeně vyprávěl, že bývalá to dávala v pohodě a já nechodím tak často, jak by chtěl… Řekla jsem mu, že mi vadí, že si mě zařadil do svého standartu bývalých a že očekává že se budu chovat jako ony… Tak prý ať ho klidně zastřelím, že vše kde jsme byli a co jsme dělali tak už s někým jiným na těch místech měl…

• Citovat
  • Nahlásit
3387
19.1.21 00:32

Tak to je potom ten hlavní problém. Že tě srovnává s bývalýma a ještě tě o tom informuje. Ne stejnej hotel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 00:36

@MrsNorris prý mě miluje, ale v podstatě nedělá nic, aby to bylo jen naše… Ach joooo…Citim se hrozně…

• Citovat
  • Nahlásit
10088
19.1.21 00:43
@Anonymní píše:
@MrsNorris prý mě miluje, ale v podstatě nedělá nic, aby to bylo jen naše… Ach joooo…Citim se hrozně…

Ale vzdyt je uplne jedno, ze uz tam s nejakou byl.
Problem je spis ten, ze te s nimi furt srovnava, a tvuj problem je to, ze se v tom nimras s nim :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 00:52

Asi máte holky pravdu… Prošla jsem těžkým rozvodem a do tohohle chlápka jsem se strašně moc zamilovala… Nevěřila jsem že mě ještě něco takového může potkat… Věděla jsem, že ženy střídal… A ano, jsem jen milenka… Jen mě celou dobu utvrzoval, že to, co se nám děje je výjimečné a že takhle zamilovany byl naposledy na vysoké škole… Je o dost starší než já… A ja tomu uvěřila… A asi prožívám tkz spadnutí růžových brýlí…

• Citovat
  • Nahlásit
236
19.1.21 01:29

A hlavně si představuj, že ti to dělá s použitým zbožím po předešlých ženách…strašné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
19.1.21 01:38
@Anonymní píše:
Asi máte holky pravdu… Prošla jsem těžkým rozvodem a do tohohle chlápka jsem se strašně moc zamilovala… Nevěřila jsem že mě ještě něco takového může potkat… Věděla jsem, že ženy střídal… A ano, jsem jen milenka… Jen mě celou dobu utvrzoval, že to, co se nám děje je výjimečné a že takhle zamilovany byl naposledy na vysoké škole… Je o dost starší než já… A ja tomu uvěřila… A asi prožívám tkz spadnutí růžových brýlí…

Já chápu, že tě bral na místa, kde už byl, protože prostě věděl, že to za to stojí… asi vůbec neřešil s kým tam byl před tím, ale že je tam krásně, tys to nezažila a on tam chce být s tebou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 01:54

@Maartina7

Možná ano… Ale i tak mi to není příjemné… Dost mě to vzalo…

• Citovat
  • Nahlásit
1100
19.1.21 02:17
@Anonymní píše:
@Maartina7Možná ano… Ale i tak mi to není příjemné… Dost mě to vzalo…

Možná je to těžké kvůli tomu, jak to prezentoval… že jiná to ocenila, ale ty to vidíš jinak a jemu se to nelíbí… Myslím, že to od něj bylo zbytečný ( až hnusný)…
No a že pak ta diskuze vedla k tomu, že i jinde byl s jinýma, je spíše důsledek té prvotní výčitky…
Taky bych to asi těžko nesla… ale vnímáš to, že to myslel nějak podle nebo to prostě tak plácnul?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.1.21 02:45

No a co ked ta vzal na miesta kde uz bol? Ty si tiez zrejme bola s byvalym na hokeji, v supernarkete, v kine, v lese, na lyzovacke, na kupalisku a podobne. Teraz tam s novym priatelom nepojdes?

Zapamataj si: Kazdy mame pravo na svoju minulost!

Ak ti vadi porovnavanie s jeho ex, tak mu to povedz. Ste dost dlho spolu na to, aby ste dokazali komunikovat. V neposlednom rade bud rada, ze ta vobec niekde vezme. Ak ti vadi jeho porovnavanie, tak to ukonci a najdi si ineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
19.1.21 04:47
@Anonymní píše:
A ano, jsem jen milenka

Milenka neni ani partnerka a uz vubec ne manzelka.
Zda se mne, ze do toho vztahu interpretujes vic, nez v nem ve skutecnosti je.

@Anonymní píše:
Jen mě celou dobu utvrzoval, že to, co se nám děje je výjimečné a že takhle zamilovany byl naposledy na vysoké škole… Je o dost starší než já…

Inu, klasika, je mi lito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
19.1.21 05:13
@Anonymní píše:
Asi máte holky pravdu… Prošla jsem těžkým rozvodem a do tohohle chlápka jsem se strašně moc zamilovala… Nevěřila jsem že mě ještě něco takového může potkat… Věděla jsem, že ženy střídal… A ano, jsem jen milenka… Jen mě celou dobu utvrzoval, že to, co se nám děje je výjimečné a že takhle zamilovany byl naposledy na vysoké škole… Je o dost starší než já… A ja tomu uvěřila… A asi prožívám tkz spadnutí růžových brýlí…

Tohle je dobrý. Samo to roztahuje nohy a vlévá hormony lásky do žil.
Pokud jsi jen milenka, tak asi ví, že ta místa jsou dobrá schovka před těmi, kdo by to mohli prásknout zákonité partnerce. Má to vyzkoušené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
906
19.1.21 05:46

Můj manžel to taky dělá. Akorát mi to teda neříká a nesrovnává mě s ex. Zjistím to většinou náhodou, z nějaký starý fotky, co najdu doma, nebo nějaký kamarád zmíní mezi řečí, že tam byl a tak. Taky mi to ze začátku vadilo, ale prostě ty chlapi to mají jinak, bere to jako osvědčené místo, které samo o sobě nemůže za to, že tam byl s ex. :nevim: Nejezdíme taky jen na taková místa, manžel se nebrání poznávání jiných. Taky vím, že na začátku vztahu mě vzal do těch samých restaurací, jako všechny ženy, se kterými randil přede mnou a nedopadlo to :lol:. No a co, no, prostě tam dobře vaří a nebude přece hledat jiný podnik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat