Reklama

Přítel mě bije i před dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jarni
Stálice 65 příspěvků 27.02.17 09:05
přítel mě bije i před dětmi

Máme špatný, nerovný vztah. Dá se říct, že neustále bojujeme o moc. Nejsme parťáci, spíše soupeři. Hádáme se velmi často. Problém je jeho ego. Včera jsme se hádali, křičel na mě a já krájela cibuli, tak jsem ho nechala, at se vyřve. Jenže mi řekl, že jsem pitomá, debil… stopla jsem ho a řekla mu, že právě promarnil svoji šanci mluvit a at se vrátí, až se bude chtít bavit na úrovni. Naštval se a začal mi nadávat. Poslala jsem ho pryč. Začal zuřit, at držím hubu, nebo mi zase natáhne. Nebyla jsem ticho a najednou jsem chytla takovou facku a odešel. Vyšla jsem za ním, naštvaná a ptala jsem se ho, kdo je. Ubalil mi další. V šoku jsem se ho ptala, kdo jsi, já tě takového neznám. Nadával, at vypadnu, že jsem píča, dal mi pěstí do hrudi, pořád nadával, at táhnu. at vypadnu, že si za to můžu sama, at se odstěhuju, atd.
Celé toto se odehrálo pře dětmi, máme syna 3.5 a dceru 1 rok. Nebylo to poprvé, co jsem od něj dostala. Je to pro něj způsob, jak nade mnou zvítězit. On je prostě chlap a tohle poslední možnost, jak to dokázat. Je to kretén.
To že mě vyhazuje, už jsem si zvykla. Oba víme, že nemám kam jít. Jednou jsem odešla i s dětmi, byli jsme měsíc pryč a pro mě to bylo psychické peklo. Peněz se mi nedostálo, syn nechodil do školky, takže jsem měla obě děti doma. Bydlíme na vesnici. Jediný, koho mám je stará babička, která spíše potřebuje péči, než aby pomohla.
Chci odejít, moc chci odejít. Nejsme zaostalí, socialně slabí. Přítel má vedoucí pozici, já měla taky uspěchy, než jsem šla na mateřskou. Do azyláku v životě nepůjdu. Přítel mi s klidným rozchodem nepomůže, naopak, je mstivý. Přítel děti miluje, chová se k nim velmi dobře, děti milují jeho a syn na tatínkovi visí. Je to celé komplikované. Nicméně, vím, co bych měla udělat, odejít. Jsem slaboch a pomalu dělám, žese nic neděje, at to nemusím řešit. Ale nemám sílu ani prostředky.
Prosím, podělte se o zkušenost

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 27.02.17 09:11

Jedina rada je sbalit sebe i deti a natrvalo odejít. Třeba i k te babičce, pokud ma pokojik navíc. Jsi doma na rd, tak ji i můžeš pomoct.

Elishka1
Závislačka 2577 příspěvků 27.02.17 09:11

Popravdě příjde mi lepší azylák než tohle

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 27.02.17 09:11

„Do azyláku v životě nepůjdeš“ - proč? Opravdu chceš, aby tvé děti vyrůstaly v tom, že tohle je normální rodinný model, normální chování otce k matce? Aby syn v budoucnu takhle zacházel se svou partnerkou, protože to viděl u tatínka, aby si dcera našla podobného hajzla a držela hubu a krok, protože maminka to taky tak dělala? Pochybuji o opravdovosti lásky k dětem od člověka, který ponižuje a mlátí jejich matku. Kdybys chtěla, opravdu tak moc chtěla odejít, odejdeš, klidně i do toho azyláku. Nedovolíš, aby tvé děti v tomhle vyrůstaly. Proč už jsi ho dávno nenahlásila na policii?

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 15589 příspěvků 27.02.17 09:16

Co chceš na to říct? Bud se necháš pomalu ničit, nebo si najdeš cestu, jak odejít. Řeči typu „přítel děti miluje a ony jeho a proto nemůžu odejít“ beru jako čistý alibismus.
Dcera má rok, za rok dva bude umístitelná v jeslích, školce. ty sama píšeš, že kvalifikaci máš. Našla bych si podnájem, nebo se domluvila s babičkou (i za cenu pomoci babičce, lepší než násilnický partner), partnerovy finanční závazky bych pořešila přes soud.
Hotovo, šmytec.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 27.02.17 09:17

Rychle se odstěhuj.. Zbal sebe děti a jdi pryč.
To už je lepší ten azylak než tohle ;)

Peťula1980
Stálice 77 příspěvků 27.02.17 09:18

Jestli na Vás vztáhl ruku jednou, bude v tom pokračovat dál. S tím se bohužel smiřte, je velká pravděpodobnost, že se to bude stupňovat…je to slaboch, který si honí EGO a dokazuje jaký je „chlap“,ale v tom opačném slovasmyslu. Ve Vaší situaci jsem nikdy nebyla a nechtěla bych být. Držím palce, ať se rozhodnete správně, co udělat. Za mě…odešla bych okamžitě :cert:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 27.02.17 09:19
@jarni píše:
Máme špatný, nerovný vztah. Dá se říct, že neustále bojujeme o moc. Nejsme parťáci, spíše soupeři. Hádáme se velmi často. Problém je jeho ego. Včera jsme se hádali, křičel na mě a já krájela cibuli, tak jsem ho nechala, at se vyřve. Jenže mi řekl, že jsem pitomá, debil… stopla jsem ho a řekla mu, že právě promarnil svoji šanci mluvit a at se vrátí, až se bude chtít bavit na úrovni. Naštval se a začal mi nadávat. Poslala jsem ho pryč. Začal zuřit, at držím hubu, nebo mi zase natáhne. Nebyla jsem ticho a najednou jsem chytla takovou facku a odešel. Vyšla jsem za ním, naštvaná a ptala jsem se ho, kdo je. Ubalil mi další. V šoku jsem se ho ptala, kdo jsi, já tě takového neznám. Nadával, at vypadnu, že jsem píča, dal mi pěstí do hrudi, pořád nadával, at táhnu. at vypadnu, že si za to můžu sama, at se odstěhuju, atd.
Celé toto se odehrálo pře dětmi, máme syna 3.5 a dceru 1 rok. Nebylo to poprvé, co jsem od něj dostala. Je to pro něj způsob, jak nade mnou zvítězit. On je prostě chlap a tohle poslední možnost, jak to dokázat. Je to kretén.
To že mě vyhazuje, už jsem si zvykla. Oba víme, že nemám kam jít. Jednou jsem odešla i s dětmi, byli jsme měsíc pryč a pro mě to bylo psychické peklo. Peněz se mi nedostálo, syn nechodil do školky, takže jsem měla obě děti doma. Bydlíme na vesnici. Jediný, koho mám je stará babička, která spíše potřebuje péči, než aby pomohla.
Chci odejít, moc chci odejít. Nejsme zaostalí, socialně slabí. Přítel má vedoucí pozici, já měla taky uspěchy, než jsem šla na mateřskou. Do azyláku v životě nepůjdu. Přítel mi s klidným rozchodem nepomůže, naopak, je mstivý. Přítel děti miluje, chová se k nim velmi dobře, děti milují jeho a syn na tatínkovi visí. Je to celé komplikované. Nicméně, vím, co bych měla udělat, odejít. Jsem slaboch a pomalu dělám, žese nic neděje, at to nemusím řešit. Ale nemám sílu ani prostředky.

Odejdi!!!

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 09:19

Nelituju tě, protože máš možnost odejít i když do azyláku… ale zamysli se co prožívají děti, ponesou si to obě do života a bude je to ovlivňovat už napořád

Uživatel je online123Soňa
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 27.02.17 09:19

Tak už kvůli dětem bys měla odejít. Do azyláku nebo k babičce, to je jedno. Daleko víc než azylákem dětem ublížíš, když je v tomto prostředí necháš žít. Buď silná a jednej. Nejde bohužel jen o tebe… On se nikdy nezmění, leda přitvrdí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 09:20

To je teda hruza, co popisujes. Prosim te hlavne, at to ty deti nevydi! Ach jo :( muj otec taky mámu mlatil pred nama. Byla to hruza a neseme si z toho dodnes nasledky. Vsechny deti si kousou nehty a nektere se pocuravaji. Nervy nanic. Chozeni po psychlogovi atd. Proc pises, ze nechces jit do azylaku? Vis vubec, jak to tam funguje? Maji to skvele zorganizovane, zaridi ti veskere socialni prispevky, domluvite se, jak dlouho tam budete, zatim ti tam zazadaji o prideleni bytu. Deti rozhodne nebudou stradat. Rozhodne si zjisti co a jak. Jedina vec, kterou mámě vycitam je prave to, ze nas nechala se na to divat kvuli tomu, aby nerozbila rodinu :zed: Des. Udelej to prosim co nejdriv :,(

Mama11
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 27.02.17 09:20

Musíš se přemoct a odejít. Kvůli dětem. Raději bych bydlela pod mostem než s tyranem. Vím, že se to snadno řekne, ale musíš pryč. Nebo čekáš až tě zmrzačí nebo zabije? Jeho agrese se bude stupňovat. A děti si zaslouží klidné dětství ne tohle, chudáčci malí.

Malaga
Generální žvanilka 24359 příspěvků 27.02.17 09:20
@jarni píše:

Chování přítele je nepřípustné…ale nechápu, tvůj postoj…to ti nezáleží na dětech? Víš ony by ty možnosti byly, ale to bys asi musela přestat být ten slaboch, jak píšeš.

MarieP
Závislačka 2996 příspěvků 27.02.17 09:23

@jarni, neblazni tohle není k žití, pokud jsi se rozhodla zničit sebe, fajn, ale proč tohle děláš dětem? To je raději dej do domova, tam jim bude lépe, než s otcem tyranem…a nevěřím, že je dobrý otec je jen otázkou času než sáhne na děti, třeba až tě budou polomrtvou křísit…prosím tě, něco s tím dělej, cokoli jen nedělej, že je to v pořádku…

Tefanek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 09:29

To, ze nechas bit sebe, je tvoje vec. Pro me nepochopitelne, ale dejme tomu. Divim se, ze nemas strach, ze jednou ublizi i detem. Kdyz dokaze triskat tebe, proc ne jednou je, kdyz budou mluvit pro nej nevhodne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama