Přítel mě chce jen pro sebe

Anonymní
10.12.19 07:33

Přítel mě chce jen pro sebe

Jsme spolu s přítelem dva roky a máme dvou měsíční mimi. Za celé těhotenství jsem byla jednou jedinkrát s kamarádkou v kině a po druhý jen tak venku, protože on chtěl své volno využít jinak, než se mnou. Když potřebuju nakoupit, nebo do města, tak jede se mnou a malou pohlídá moje máma (pokud jedeme jen na rychlo, když jedeme na dýl, bereme si ji sebou). Teď od porodu jsem byla venku dvakrát, poprvé s kamarádem, to jsem měla dceru sebou a po druhé s kamarádkou na pivku, to hlídal přítel (podotýkám, že to bylo poprvé, co jí hlídal sám a celou dobu co jsem byla pryč jsme si psali). Starat se umí, ví, co a jak, v tom není problém. Problém nastává tehdy, když zmíním, že bych si někdy zase někam vyrazila (je jedno jestli s kamarádkou zase na pivko, nebo s kamarádem na plk), to mi začne vyčítat, že furt někde lítám a že se o malou pořád starat sám nebude (nebo něco v tom smyslu). Řekl mi, že na každýho žárlí a že mě chce jen pro sebe. A vůbec nejradši by byl, kdybych se s nikým nebavila, nebyla s nikým v kontaktu a jen seděla doma na zadku. Chtěla bych občas někam vyrazit bez toho, aniž by mě před odchodem půl hodiny přemlouval, abych zůstala doma. Mrzí mě, že ho to trápí, že někam jdu, ale taky občas potřebuju vypustit, odpočinout si.. Co si o tom myslíte? Co by jste na mém místě dělaly vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13386
10.12.19 07:36

Kdyz jsem mela dvoumesicni mimino, mela jsem uplne jine starosti i radosti, nez chodit ven s kamarady :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 07:39

@cecetka Mě malá pořád spí, v podstatě se budí jen na jídlo, skoro o ní nevím. Mám hromadu volného času pro sebe :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
25657
10.12.19 07:41

Myslím si, že to miminko je moc malé aby jsi chodila večer pít. :nevim: kdyby jsi kojila tak se nehneš. Neříkám sedět jen doma, ale přijde mi trochu brzy lítat venku bez něj. S kamarádkami si můžeš pokecat i přes den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 07:43

Ale není to myšleno tak, že musím teď hned nutně někam lítat. Jde o to, co mi řekl a jak „vyváděl“, když jsem někam měla jít. Když jsem šla s kamarádem, chtěl, abych se do půl, max do třičtvrtě hodiny vrátila domů, já se vrátila do hodiny. A s kamarádkou jsem byla jen pár hodin, protože jsme se dlouho neviděly. Šla druhý den do práce, tak jsem jela já za ní, jinak by samozřejmě přijela ona ke mě.

• Citovat
  • Nahlásit
6486
10.12.19 07:44

S dvouměsíční miminem jsem teda taky nikde moc po večerech ven nechodila, protože sem kojila a byla na mě hodně závislá. Ale holka budeš to mít těžký, s takovým chlapem bych nebyla a myslím že to bude horší a horší. To vypadá docela na chorobnyho zarlivce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3165
10.12.19 07:44

S kámoškou bych se domluvila ať jde semnou kočárem když je manžel v práci a na kamaráda teda to by mě nepremlouval abych nikam nechodila rovnou by mi řekl, že nikam nejdu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12758
10.12.19 07:47

Je je cvok. Nevim proc bys nemohla nekam jednou za mesic jit, kdyz dite spi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 07:48
@Sofie92 píše:
S kámoškou bych se domluvila ať jde semnou kočárem když je manžel v práci a na kamaráda teda to by mě nepremlouval abych nikam nechodila rovnou by mi řekl, že nikam nejdu :lol:

Ona je taky přes den v práci a je tam i dýl, než přítel.

• Citovat
  • Nahlásit
25657
10.12.19 07:49
@Anonymní píše:
Ale není to myšleno tak, že musím teď hned nutně někam lítat. Jde o to, co mi řekl a jak „vyváděl“, když jsem někam měla jít. Když jsem šla s kamarádem, chtěl, abych se do půl, max do třičtvrtě hodiny vrátila domů, já se vrátila do hodiny. A s kamarádkou jsem byla jen pár hodin, protože jsme se dlouho neviděly. Šla druhý den do práce, tak jsem jela já za ní, jinak by samozřejmě přijela ona ke mě.

A zeptala ses ho co mu vadí? Kamarádi, nebo že máš být doma s dítětem? Vy jste se asi moc dlouho předtím neznali, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
10.12.19 07:49

Máš dvouměsíční mimino a jediné, co tě trápí, že nemůžeš na pivko :roll: Vem kočár a jděte se s kamarádkou třeba projít, u toho si můžete pokecat taky. Neřeknu, kdybys potřebovala volný čas na odpočinek, cvičení…ale na hospodu. To mi hlava fakt nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 07:50

@Šarlota4 Protože žárlí. A nechce, abych trávila čas s někým jiným, než s ním.

• Citovat
  • Nahlásit
25850
10.12.19 07:51

Nesebevědomej žárlivec (žárlení není nic jinýho),který tě ještě musí mít pod kontrolou, a když si potřebuješ logicky dát od dítka chvíli oddech :palec:,tak jak on „hlídá“? Je to JEHO dítě a on není najatá chůva, prostě s ním je on, je rodič stejně jako Ty, navíc když se postará a vše kolem něj zvládne, není potřeba x sms, když jsi pryč, ptž zas jde o kontrolu. Na to bacha!
A když někam hodláš jít, tak mu to pouze oznam, žádný ptaní (natož žadonění, ať jsi doma? On je malý děcko a „bojí“ se být sám či co?),on je rodič stejně jako Ty. Tečka.
A že Tě „mrzí, že jeho trápí“ 8o že někam jdeš? Co je to za nesmysl? Zas - snaha Tě kontrolovat. Holka, ohradit se, vymezit se -a včas! Jinak hrozí syndrom vařené žáby.
Koukám, že on to ještě klidně přizná, že žárlí na kdekoho a chce Tě jen pro sebe… :zed: tak to už je fakt varovný signál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6885
10.12.19 07:53

Otěhotněla jsi poměrně brzo, je možné, že sis tak trochu nestačila všimnout, že je to žárlivý psychouš :nevim: Ale když napíšeš, že chceš od dvouměsíčního dítěte vyrážet na pivní sedánky s kamarádem, tak to taky nezní moc dobře no… Jste do toho rodičovství asi spadli trochu po hlavě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
10.12.19 07:55

Jedna vec je, ze mimco je jeste maly… Ja se nikam nedostala rok :lol: ale duvod, proc se mu nelibi, ze nekam chodis, ten by mi vadil taky a to tak, ze bych s nim nebyla a nemela dite. Ja jsem ponaucena a kdyz jsem se seznamovala, davala jsem si na zarleni velkyho majzla, protoze jsem vedela, jak to dokaze kazit zivot. Takze to sis mela rozmyslet, nez si zakladala rodinu. Ted muzu maximalne poradit, aby ses nenechala uplne zadupat doma. Pevny nervy preju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat