Přítel mě dohání k šílenství

Anonymní
2.4.20 00:29

Přítel mě dohání k šílenství

Jsme spolu s přítelem necelé 4 roky a upřímně už to není co to bývalo.. nějaký ten cit tam ještě je, ale prostě to není láska. Máme spolu roční dcerku, pronajatý byt a kocoura.. a teď k věci :? Poslední půlrok je skoro všechno co udělám špatně, o malou se špatně starám (přitom se starám více než dobře), když není něco uklizené má kecy co jako dělám celý den, když chci něco udělat třeba večer před spaním (vyčistit kocourovi písek, nebo jinou blbost) hned je zle, že takhle pozdě večer něco dělám. Neustále jsem ta nejhorší, navíc mě podezírá z nevěry :zed: v životě bych nikoho nepodvedl a a on ví jakej k tomu mám odpor (on to jednou kdysi dávno udělal mě), naboural se mi i na Facebook a Messenger. Přijíždí mi neustále telefon a nedej bože aby tam našel nějakou konverzaci s kamarádem (myšleno chlap). Navíc dost často pil, teď už to omezil, ale furt prostě pije dost.. Už mi to leze krkem, vždycky ho v tu chvíli nesnáším. Mě a malé si skoro nevšímá, přijde z práce, dá sprchu, nají se a jde buď spát nebo kouká na tv, ani s tou malou si nepohraje. O víkendu třeba uvaří, uklidí, v tomhle je zase super. Já už s ním být nechci, ale nemůžu ho opustit. 1. nechci aby si něco udělal, nebo skončil někde pod mostem, užíral se alkoholem, nebo něco takového.
2. Nevím kam bych šla, jedině k mamce..
3. On by si nemohl dovolit tenhle byt
4. Nevím co by bylo s kocourem.. ti dva se moc k sobě nemají a já bych ho k mamce vzít nemohla skrz psy.
5. Platím měsíčně dost velkou splátku úvěru.
6. Nevím kam bych dala nábytek, který je z velké části můj a víceméně nový..

Pardon za takovou slohovku, ale potřebuju se z toho vypsat :,( co byste dělali vy na mém místě?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24967
2.4.20 00:31
@Anonymní píše:
Jsme spolu s přítelem necelé 4 roky a upřímně už to není co to bývalo.. nějaký ten cit tam ještě je, ale prostě to není láska. Máme spolu roční dcerku, pronajatý byt a kocoura.. a teď k věci :? Poslední půlrok je skoro všechno co udělám špatně, o malou se špatně starám (přitom se starám více než dobře), když není něco uklizené má kecy co jako dělám celý den, když chci něco udělat třeba večer před spaním (vyčistit kocourovi písek, nebo jinou blbost) hned je zle, že takhle pozdě večer něco dělám. Neustále jsem ta nejhorší, navíc mě podezírá z nevěry :zed: v životě bych nikoho nepodvedl a a on ví jakej k tomu mám odpor (on to jednou kdysi dávno udělal mě), naboural se mi i na Facebook a Messenger. Přijíždí mi neustále telefon a nedej bože aby tam našel nějakou konverzaci s kamarádem (myšleno chlap). Navíc dost často pil, teď už to omezil, ale furt prostě pije dost.. Už mi to leze krkem, vždycky ho v tu chvíli nesnáším. Mě a malé si skoro nevšímá, přijde z práce, dá sprchu, nají se a jde buď spát nebo kouká na tv, ani s tou malou si nepohraje. O víkendu třeba uvaří, uklidí, v tomhle je zase super. Já už s ním být nechci, ale nemůžu ho opustit. 1. nechci aby si něco udělal, nebo skončil někde pod mostem, užíral se alkoholem, nebo něco takového.
4. Nevím co by bylo s kocourem.. ti dva se moc k sobě nemají a já bych ho k mamce vzít nemohla skrz psy.
6. Nevím kam bych dala nábytek, který je z velké části můj a víceméně nový..Pardon za takovou slohovku, ale potřebuju se z toho vypsat :,( co byste dělali vy na mém místě?

Vyhodila bych jeho, když se mu „mamahotel“ nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 00:32

@Russet no tak já bych si ten byt sama nemohla už vůbec dovolit..

• Nahlásit
  • Citovat
24967
2.4.20 00:39
@Anonymní píše:
@Russet no tak já bych si ten byt sama nemohla už vůbec dovolit..

Tak to sis neměla dovolit mít s ním dítě a kocoura. Protože on nestál za nic už před dítětem. Holt ti nezbývá nic jiného, než to nějak přežít. Dva lidi si pořídí byt a v podstatě si ho ani jeden nemůže dovolit. Jste finančně gramotní? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 00:42

@Russet ano jsme, vyjdeme dohromady akorát :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
24967
2.4.20 00:44
@Anonymní píše:
@Russet ano jsme, vyjdeme dohromady akorát :zed:

Tak je vše v pořádku. Počkej, až se ti zas nabourá do Facebooku. Telefon zahoď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 00:52
@Anonymní píše:
6. Nevím kam bych dala nábytek, který je z velké části můj a víceméně nový..Pardon za takovou slohovku, ale potřebuju se z toho vypsat :,( co byste dělali vy na mém místě?

Co bych dělala? Předně bych se do takové situace nedostala, protože mám všech pět pohromadě. Chceš radu, ale zároveň píšeš, že vlastně nic nejde. Tak nechápu, co řešíš. A nejvíc směšný je argument číslo jedna, že máš obavu, aby si hlavně ten tvůj boban něco neudělal…tvoje priorita by měl být zdárný vývoj dítěte a nestresující prostředí. A ne jestli miláček neskončí s flaškou v ruce pod mostem. Vzpamatuj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24967
2.4.20 00:56
@Hraběnka Stradová píše:
Co bych dělala? Předně bych se do takové situace nedostala, protože mám všech pět pohromadě. Chceš radu, ale zároveň píšeš, že vlastně nic nejde. Tak nechápu, co řešíš. A nejvíc směšný je argument číslo jedna, že máš obavu, aby si hlavně ten tvůj boban něco neudělal…tvoje priorita by měl být zdárný vývoj dítěte a nestresující prostředí. A ne jestli miláček neskončí s flaškou v ruce pod mostem. Vzpamatuj se.

Boban si nic neudělá. Takový jájínek se má až moc rád. Radši své frustrace hodí na ženskou a terorizuje ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3186
2.4.20 05:25
@Anonymní píše:

Poslala bobana do obehu a nadtehovala se domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
2.4.20 07:40

Jestli se s ním nemůžeš rozejít, pak musíte leda zkusit vztah zachránit: komunikovat spolu o tom, co a proč vám vadí a nastavit si jasná pravidla fungování vztahu (např. v žádném případě si nelézt do soukromí - mobil, FB, atd.). Ale to musíte chtít oba a oba se musíte pokusit o jasnou a věcnou komunikaci bez podrazů. Pokud on nechce, ty sama nic nezmůžeš. Držím palce, ať se to podaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
2.4.20 07:43

Všechno se dá řešit, tak proč to něco neděláš? Nábytek rozprodej na bazaru, když je to nové, tak z toho nějaká koruna kápne. Kočku dej do útulku, nebo napiš inzerát a někdo si ji vezme. Sbal si věci a odstěhujte se k rodičům. Co je na tom tam těžkého? Ale mám pocit, že ty budeš jedna z těch, které si jen stěžují, ale vlastně s tím nic udělat nechtějí. Kdybys s tím totiž udělat něco chtěla, tak si nehledáš výmluvy a jsi dávno pryč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
2.4.20 07:49

Přestala jsem dál číst… u bodu dítě. Co sis navařila, to si sněz. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5418
2.4.20 07:52

Tak jednicku snad nemyslis vazne, dalsi body se daji resit. Kocicku nekde umisti, poptej se znamych, kamaradu, do utulku ji nedavej.
Nabytek vem k rodicum, treba by se jim obmena hodila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3166
2.4.20 08:02
@spinkánek píše:
Přestala jsem dál číst… u bodu dítě. Co sis navařila, to si sněz. :zed:
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
2.4.20 08:13

Dle toho, co píšeš a jak to píšeš, ses přišla jen vypsat, ale řešit to nějak extra nechceš. Pokud jsi přesvědčená, že s ním nechceš být, tak s ním zkrátka nebuď. Dle toho, co píšeš, bych šla asi k rodičům. Pokud tam máš vlastní pokoj, kocour může být klidně tam a holt ho budeš venčit na vodítku, znám pár takových, co to dělají. Nebo mu zkus dát inzerát, jestli si ho někdo nevezme…ono je většinou jednodušší najít nový domov pro kočku, než pro psa, tak aspoň, to že je kočka. Ale určitě bych se ho nezbavovala tím, že půjde do útulku a už vůbec se ho neopovažuj vyhodit někde venku (neříkám, že to uděláš, ale i takový lidi jsou a chci tím říct, že je pár možností, jak to řešit). Nábytek bych rozprodala a utržené peníze bych šetřila. Snažila bych se šetřit i u rodičů tak, abych zaplatila co nejdříve úvěr a byla schopná si najít malý byt, kde bych s dítětem byla. V budoucnu třeba i pomocí brigády, mamka dítě určitě pohlídá. Jakmile bych odešla, hned v ten den podej návrh na úpravu výživného k dítěti, trvá to několik měsíců, než se o tom rozhodne a může se stát, že ti chlap nebude dobrovolně na začátku nic platit. Co se týká bodu 1 a 3…přece nebudeš s někým z lítosti nebo strachu, aby si něco neudělal…pokud se s ním rozejdeš se vší slušnošností a nebudeš mu bránit vídat se s dítětem, tak prostě nebude mít důvod si něco udělat a pokud to i tak udělá, tak to není tvoje chyba, ale jeho chyba. Ale pokud kvůli tomu s ním zůstaneš, jako že on ti dává určitým způsobem najevo, že to může udělat, je to v podstatě citové vydírání a jeho manipulace s tebou…v pozdějším věku to odnese i tvé dítě, protože před ním se držet taky nebude. Pokud se slušně rozejdete, tak to zkrátka můžete vyřešit i tak, že dáte výpověď z bytu, stejně máte výpovědní dobu po kterou on bude hledat jiné bydlení, které si může dovolit, popř. taky půjde k rodičům, a po tu dobu to holt budete ještě zvládat společnými financemi. Pak byt předáte a půjdete si po svým. Jak bylo řečeno, mezitím prodáš určitě i ten nábytek a něco málo z toho budeš mít…Asi bych to zakončila tím, že kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama