Přítel mě ignoruje? Co mám dělat?

9
10.4.21 19:45

Přítel mě ignoruje? Co mám dělat?

Ahoj holky,

omlouvám se předem, jsem muž (21), a potřebuji od vás poradit. Snad vám to nebude vadit. :nevim: Nikoho nemám, nemám se kam obrátit, jsem momentálně bez přátel, peněz a také možná bez přítele. :,( Žiju s partnerem(32) 2 roky, máme spolu pěkný vztah, miluju ho nadevše a rozkrájel bych se pro něj.
Každopádně, už dlouhou dobu řešíme pár problémů a je to začarovaný kruh. Partner hulí trávu a pije, chodí si po kamarádkách a je neustále pryč. Když jsem po něm chtěl, aby byl alespoň 2 dny se mnou, byl na mě zlý, že mu nedám prostor. Je to moc, když po partnerovi chci, aby si na mě udělal čas 2 dny v týdnu? Chybí mi.
Další věcí je, že nefunguje moc náš intimní život. Nedokáže za mnou přijít sám a já se pořád doprošuju. Trápí mě to. :(
Jelikož pracuji v Monetě na callcentru příchozí lince, lidi jsou tam v hovorech často zlí a já to hodně odnáším. Jsem cíťa. Včera se stalo to, že po několika hnusných hovorech to na mě dolehlo a partner mi napsal, jestli večer nepůjdeme ke kamarádce (zase chtěl pít a hulit), tak jsem se naštval a vybořil na něj všechno co mě na něm štve. :zed: Jelikož má homeoffice, po příchodu z práce jsme se minuli doma, odešel a už se 2 dny neozval. :,( Vím, že je u kamarádky a spí tam, neodpovídá na zprávy, nezvedá telefony, kamarádka nechce být prostředníkem, takže to nebude řešit. Chybí mi, mrzí mě to, bolí mě to.
Do toho jsem si vzal studentkou půjčku 30 tisíc aby jsme mohli v období korony zaplatit střechu nad hlavou. :nevim:
Nikoho nemám, trápím se sám doma, brečím už od včera.
Holky poraďte mi prosím. Co mám dělat?

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16356
10.4.21 19:53

To je pěkné, že je zcela gendrově nezávislé pravidlo, že když někdo začne o tom, jak má skvělý vztah a toho druhého neskutečně miluje, tak posléze popíše fakt hodně ošklivé věci, kterou si nechává líbit z důvodů naprosto mizerné sebeúcty.

Je mi moc líto -ale leješ opravdu velké množství energie a prachů do něčeho, co je nefunkční a patologický vztah. A cestou ven je začít pečovat o sebe samotného, srovnat se a opustit to co ti ubližuje.

Pokud je to něco čeho v tuhle chvíli nejsi úplně schopný a nevíš ke komu se obrátit o pomoc, tak možou cestou je psychoterapie.

pro začátek možná mrkni třeba do téhle knížky.

https://obchod.portal.cz/…isle-vztahy/

Příspěvek upraven 10.04.21 v 20:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
10.4.21 20:05

:srdce: přeji st si oba brzy promluvit, ať je lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2386
10.4.21 21:14

A jakou roli máš ve vašem vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
10.4.21 21:28
@Beckyttine5 píše:
A jakou roli máš ve vašem vztahu?

Dá se říct, že jako žena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
10.4.21 21:32

Pokud to neni teda fake…
Tak kde bere tvuj pritel na huleni, kdyz si beres ty pujcky??? Druha vec, pracujete a berete si pujcky? Proc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
10.4.21 21:43
@purplee píše:
Pokud to neni teda fake…
Tak kde bere tvuj pritel na huleni, kdyz si beres ty pujcky??? Druha vec, pracujete a berete si pujcky? Proc?

Takhle, já mu trávu nekupuju, on chodí právě za těma kamarádkama, to ony mu to dávají. Já jsem si vzal jednu půjčku a to studentskou. Bylo to na 3 nájmy, 30 tisíc, jinak by jsme byli na ulici. Proto jsem si to vzal. Gastro se zavřelo, on byl číšník a já mám možnost to splácet až po studiu při práci. Sám bych nás dva brigádou neutahl. On si neuměl najít práci, protože měl v trestním rejstříku nějaký záznam, který je už ukončený, ale čeká se na výmaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2386
10.4.21 22:04
@Diomena píše:
Dá se říct, že jako žena.

Je to poznat… Asi tě má na háku, moc na něj tlacis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.4.21 00:18
@Diomena píše:
Ahoj holky,

omlouvám se předem, jsem muž (21), a potřebuji od vás poradit. Snad vám to nebude vadit. :nevim: Nikoho nemám, nemám se kam obrátit, jsem momentálně bez přátel, peněz a také možná bez přítele. :,( Žiju s partnerem(32) 2 roky, máme spolu pěkný vztah, miluju ho nadevše a rozkrájel bych se pro něj.
Každopádně, už dlouhou dobu řešíme pár problémů a je to začarovaný kruh. Partner hulí trávu a pije, chodí si po kamarádkách a je neustále pryč. Když jsem po něm chtěl, aby byl alespoň 2 dny se mnou, byl na mě zlý, že mu nedám prostor. Je to moc, když po partnerovi chci, aby si na mě udělal čas 2 dny v týdnu? Chybí mi.
Další věcí je, že nefunguje moc náš intimní život. Nedokáže za mnou přijít sám a já se pořád doprošuju. Trápí mě to. :(
Jelikož pracuji v Monetě na callcentru příchozí lince, lidi jsou tam v hovorech často zlí a já to hodně odnáším. Jsem cíťa. Včera se stalo to, že po několika hnusných hovorech to na mě dolehlo a partner mi napsal, jestli večer nepůjdeme ke kamarádce (zase chtěl pít a hulit), tak jsem se naštval a vybořil na něj všechno co mě na něm štve. :zed: Jelikož má homeoffice, po příchodu z práce jsme se minuli doma, odešel a už se 2 dny neozval. :,( Vím, že je u kamarádky a spí tam, neodpovídá na zprávy, nezvedá telefony, kamarádka nechce být prostředníkem, takže to nebude řešit. Chybí mi, mrzí mě to, bolí mě to.
Do toho jsem si vzal studentkou půjčku 30 tisíc aby jsme mohli v období korony zaplatit střechu nad hlavou. :nevim:
Nikoho nemám, trápím se sám doma, brečím už od včera.
Holky poraďte mi prosím. Co mám dělat?

Děkuji :srdce:

Po té finanční stránce atd…ti asi neporadím, jelikož nechci říct něco čeho bych litovala.
Ale pokud hulí trávu a pije, tak si nemyslím že váš vztah má nějakou budoucnost..jsi mladý, je ti 21, máš celej život před sebou, myslím že takový vztah ti moc neprospěje, navíc jak si na konci psal, že pláčeš, chybí ti atd… Tvé slzy si nezaslouží. Podle mě jsi určitě moc fajn a zasloužíš si někoho lepšího, kdo ti dá lásku, péči a bude tě milovat. Chápu, že ho miluješ, ale někdy láska není vše..
Samozřejmě neznám celou situaci, takže do toho nemohu moc zasahovat, ale popřemýšlet o tom a urči si svoji hodnotu. Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1574
11.4.21 07:37

Hulí, pije, nechce s Tebou trávit čas, nezajímá ho jak se cítíš, sponzoruješ ho. Důvod proč s ním jsi? Já vidím jediný. Miluješ ho…to, ale prostě nestačí a žádný dlouhodobně fungující vztah na tom nevybudeješ i kdyby ses rozkrájel. Čím dříve se dokopeš k tomu to ukončit tím lépe pro Tebe. Ukončit to je jediný rozumný řešení i kdybys to 1000× nechtěl slyšet.
Potom se přestaň litovat, zapracuj na svém sebevědomí, najdi si nějaké normální přátele. Působíš jako fajn inteligentní kluk…ono to půjde :srdce:
Taky bych se na Tvém místě pokusila najít si jinou práci. Nechat na sebe štěkat po telefonu prostě není pro každého. Já bych to nevydržela ani den a to umím být pěkná držka když na to přijde :D.
Jo a ještě jedna věc…o" nevinnosti" kamarádství Tvého chlapa s holčinou u které je tzv. pečený, vařený, a několik dnů tam i přespává si teda taky myslím svoje :roll:.
Prober se prosím Tě pro takovýho hajz..ka je Tě opravdu škoda :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8136
11.4.21 08:05
@Diomena píše:
Takhle, já mu trávu nekupuju, on chodí právě za těma kamarádkama, to ony mu to dávají. Já jsem si vzal jednu půjčku a to studentskou. Bylo to na 3 nájmy, 30 tisíc, jinak by jsme byli na ulici. Proto jsem si to vzal. Gastro se zavřelo, on byl číšník a já mám možnost to splácet až po studiu při práci. Sám bych nás dva brigádou neutahl. On si neuměl najít práci, protože měl v trestním rejstříku nějaký záznam, který je už ukončený, ale čeká se na výmaz.

Chlapce, shrneme si to, ano?
Partner te praci prilis neda, pije, huli, sex vam nefunguje, dava prednost traveni casu s kamaradkami, nezajima ho jak se citis, nepodpori te a ma zaznam v rejstriku.
Vidis tam jakakoliv pozitiva ci stycny bod, na kterem by se dal vystavet pevny a hezky vztah?
Laska je krasna vec, ale sama o sobe vztah z dlouhodobeho hlediska neutahne. Zvlast, kdyz je do velke miry jednostranna. Investujes city, svuj cas a nakonec i finance do naprosto neperspektivni veci.

Příspěvek upraven 11.04.21 v 08:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18677
11.4.21 08:08
@ontarova.stara píše:
Chlapce, shrneme si to, ano?
Partner te praci prilis neda, pije, huli, sex vam nefunguje, dava prednost traveni casu s kamaradkami, nezajima ho jak se citis, nepodpori te a ma zaznam v rejstriku.
Vidis tam jakakoliv pozitiva nebo nejaky bod, na kterem by se dal vystavet pevny a hezky vztah?
Laska je krasna vec, ale sama o sobe vztah z dlouhodobeho hlediska neutahne. Zvlast, kdyz je do velke miry jednostranna. Investujes city, svuj cas a nakonec i finance do naprosto neperspektivni veci.

Já souhlasím, úplně zbytečné plýtvání prostředky i city. Zrovna jsem chtěla napsat to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
11.4.21 08:14

@Nikhs24 @ontarova.stara @Betty MacDonald Dobře holky, každopádně, jsem student. Nevím co teď dělat, jelikož už je to 3 den co se neozval a já nemám kam jít. Mamka má další 2 děti a stará se o ně, je v insolvenci a nechci ji zatěžovat, ani tam nemá místo. Nemám žádné kamarády, jsem už 3 dny úplně sám. Nevím kde seženu být pro studenta. Já jsem prostě úplně v háji. :,( Děkuju že mi pomáháte to překonat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2386
11.4.21 08:21

Jsi student, takže tví rodiče na Tebe stále mají vyživovací povinnost, jak mamka tak táta, měli by ti tedy každý měsíc nějaké peníze dávat, domluv si to s nimi..
Ohledně bydlení - podívej se na spolubydleni, dá se sehnat za pár tisíc měsíčně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8136
11.4.21 08:22
@Diomena píše:
@Nikhs24 @ontarova.stara @Betty MacDonald Dobře holky, každopádně, jsem student. Nevím co teď dělat, jelikož už je to 3 den co se neozval a já nemám kam jít. Mamka má další 2 děti a stará se o ně, je v insolvenci a nechci ji zatěžovat, ani tam nemá místo. Nemám žádné kamarády, jsem už 3 dny úplně sám. Nevím kde seženu být pro studenta. Já jsem prostě úplně v háji. :,( Děkuju že mi pomáháte to překonat.

Zatim zustan tam, kde jsi. Vzdyt je to i tvuj domov a spolecne platite naklady. A az se vrati, promluvte si. Bud zacne i on pracovat na vasem vztahu a nebude te sabotovat, nebo spolu muzete prozatim zustat jako spolubydlici a delit se o naklady. Je mi jasne, ze jednoduche to nebude, kdyz v tom jsou city, ale je to (alespon na cas) schudnejsi varianta, nez skoncit u mamy nebo nekde na ubytovne. A zacinala bych se poohlizet treba po volnem pokoji ve sdilenem bydleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat