Přítel mě nakazil sexuálně přenosnou nemocí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
138
6.7.22 14:46

Přítel mě nakazil sexuálně přenosnou nemocí

Ahoj, jdu sem pro radu protože nevím, jak mám řešit situaci.
Přítel mě nakazil sexuálně přenosnou nemocí - genitálním oparem. Nejdřív jsem nevěděla, že to je od něj, vlastně jsem ani nevěděla co to je, pak jsem se to ale od lékařky dozvěděla. Nikdy jsem na žádné opary ať už na rtech nebo tam dole netrpěla, poprvé se mi udělaly když měl asi partner zrovna výsev a bylo to fakt hodně nepříjemné, bolestivé, myslela jsem že se zblázním. No a když mi mastička od dr nezabírala tak jsem to probírala s ním a on mi řekl, že jeho ex na to poradili umývat si to silným černým čajem. Tak jsem mu vyčetla proč mi neřekl, že tím trpí a že zrovna něco má aktuálně. Řekl jen „ty myslíš, že to máš ode mě? Aha, neřekl jsem nic protože mi nedošlo že bych měl“
A to je vše. Spali jsme spolu bez ochrany, bohužel jsem byla tak naivní a myslela si, že je fakt zdravý.. sice beru antikoncepci ale už v životě s ním ani s nikým případně jiným spát bez kondomu nebudu ani nechci. Je mi zle z něj i ze sebe. Jsem naštvaná a nešťastná zároveň. Vím, že to není nijak život ohrožující, ale štve mě fakt, že se mi to vůbec neobtěžoval říct a pak řekl jen to co jsem už napsala výš..
Nevím co mám teď dělat.. úplně se mi zhnusil tím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8591
6.7.22 15:13

A ještě se diví, že ti měl něco říkat. :zed: Kromě mastičky, poučila tě lékařka, jestli lze opakovanému oparu předcházet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13687
6.7.22 15:17

Zanáší a nemoci přináší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599
6.7.22 15:18

Ten asi nebude úplně věrnej, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2743
6.7.22 15:20

Takže se vyspal s tou ex, nebo :(?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
6.7.22 15:25

Genitální opar je sice sexuálně přenosný, ale není pravda že byste to musela dostat a že vás podváděl. Můj manžel to měl taky a já jsem vůbec nic od něj nechytla. Měl to dokonce dvakrát kožní říkal, že to vůbec nemusí být, že spal s někým kdo to měl, ale může to být použitím ručníku někoho jiného, sednete si v sauně nebo někde na bazénu, na záchodové prkénko… musel to chodit vypalovat tekutým dusíkem. Spouštěčem prý taky může být stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
6.7.22 15:25
@Zeoli píše:
Takže se vyspal s tou ex, nebo :(?

Ne, spíš to od ní přitáhl a ani se mi to neobtěžoval říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
6.7.22 15:26

Už to má asi dlouho to vypadá, když to má i ex. Bud to má on od ni nebo ona od nej. Nemusí to znamenat, ze zakladatelku podvedl, je to proste opar a ten zůstává po nákaze v tele neaktivní a muže se po čase znovu aktivovat, asi jako opar na rtu. Takže se toho člověk nikdy zcela nezbaví bohužel :oops:

Říct to rozhodne měl, to je od nej dost podlé :zed: ale co teď s tím už :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
6.7.22 15:26
@Sazkarka píše:
Genitální opar je sice sexuálně přenosný, ale není pravda že byste to musela dostat a že vás podváděl. Můj manžel to měl taky a já jsem vůbec nic od něj nechytla. Měl to dokonce dvakrát kožní říkal, že to vůbec nemusí být, že spal s někým kdo to měl, ale může to být použitím ručníku někoho jiného, sednete si v sauně nebo někde na bazénu, na záchodové prkénko… musel to chodit vypalovat tekutým dusíkem. Spouštěčem prý taky může být stres.

No já jsem si skoro jistá, že to mám od něj, po tom co mi přiznal, že tím trpěla i jeho ex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
6.7.22 15:28
@Semtex píše:
Už to má asi dlouho to vypadá, když to má i ex. Bud to má on od ni nebo ona od nej. Nemusí to znamenat, ze zakladatelku podvedl, je to proste opar a ten zůstává po nákaze v tele neaktivní a muže se po čase znovu aktivovat, asi jako opar na rtu. Takže se toho člověk nikdy zcela nezbaví bohužel :oops:Říct to rozhodne měl, to je od nej dost podlé :zed: ale co teď s tím už :nevim:

No vynadala jsem mu a řekla jsem že jsem na něj fakt naštvaná, ale teď se mnou vůbec nekomunikuje, takže vůbec vlastně nevím jeho postoj k tomu.. jak kdyby mu to bylo úplně jedno.. jsme spolu přes rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
6.7.22 15:31
@Petule030 píše:
A ještě se diví, že ti měl něco říkat. :zed: Kromě mastičky, poučila tě lékařka, jestli lze opakovanému oparu předcházet?

Opakovanému oparu nevím jak předcházet, bylo mi jen řečeno, že se na to berou tablety a jsou na to masti. Nějaké tipy tedy?
Jím b-komplex, celkove se snazim posilovat imunitu, nestresovat se (i kdyz to je tezke) atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
6.7.22 15:37

Hele my to s manželem jednou měli a přeneslo se to z jeho pusy při oralnim sexu ke mě a následně k němu týden jsme oba mazali mastickou ja měla příznaky bolelo to jako :zed: on měl akorát trochu natekleho bimbase, od té doby si akorát dáváme pozor a když má proste opar na puse tak těch par dni nemáme sex… a teď upřímně je to chlap a možná ho ani nenapadlo ze by to na tebe mohl přenést… přelecila bych sebe i jeho normálně bych si o tom promluvila jestli mu to vůbec došlo ze by to na tebe mohl přenést a hotovo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24828
6.7.22 15:37
@sluneckova píše:
No vynadala jsem mu a řekla jsem že jsem na něj fakt naštvaná, ale teď se mnou vůbec nekomunikuje, takže vůbec vlastně nevím jeho postoj k tomu.. jak kdyby mu to bylo úplně jedno.. jsme spolu přes rok

Tak aby ses mu snad omluvila, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
6.7.22 15:38
@sluneckova píše:
No vynadala jsem mu a řekla jsem že jsem na něj fakt naštvaná, ale teď se mnou vůbec nekomunikuje, takže vůbec vlastně nevím jeho postoj k tomu.. jak kdyby mu to bylo úplně jedno.. jsme spolu přes rok

No, to je smutné. Jako já takhle chytla od mého prvního kluka opar na puse, genitální opar asi bude fungovat stejně, takže možná i umim tak nějak pochopit, ze to neřešil :think: lze to chytnout i ve fázi, když ten opar není přítomen a není rozjetý na tele. Tak jsem to chytla já, samozřejmě jsme si nedávali pusu, když opar měl, ale přesto :nevim: Jenže ten genitální mi přijde takovy více stigmatizujici a to je na to to blby :?

Jinak prevence - vitaminy a no stress. Mne se to vracelo nejčastěji zpočátku, pak už jsem se celkem naučila a naposledy před čtyřmi lety byla epizoda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
6.7.22 15:44
@Sazkarka píše:
Genitální opar je sice sexuálně přenosný, ale není pravda že byste to musela dostat a že vás podváděl. Můj manžel to měl taky a já jsem vůbec nic od něj nechytla. Měl to dokonce dvakrát kožní říkal, že to vůbec nemusí být, že spal s někým kdo to měl, ale může to být použitím ručníku někoho jiného, sednete si v sauně nebo někde na bazénu, na záchodové prkénko… musel to chodit vypalovat tekutým dusíkem. Spouštěčem prý taky může být stres.

Opar tekutym dusikem?? Neslo spise o genitalni bradavice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat