Přítel mě napadl. Poprvé po 5ti letech.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 09:39
Přítel mě napadl. Poprvé po 5ti letech.

Dobré ráno, ještě se to nikdy za ty roky nestalo, ale přítel se vrátil domů opilý a nějak jsme se nedohodli a začal mě mlátit. Dostala jsem kopanec do hlavy, pak brutální facku do tváře. No a mám modřinu kolem oka, škrábanec na čele, krvavé ucho. Chci jít dnes na chiru. Zítra musím do práce, ale s tímhle tam nemůžu jít. Myslíte že mi vystaví neschopenku? Díky

Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 2784 příspěvků 02.06.19 09:45

Pokud se necítíš dobře, tak samozřejmě musíš jít marodit, napíše ti to obvoďák. Především ale řeš vztah, kam půjdeš apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 09:46

@Kfětoslava jsem 300 kilometru od domova. Obvodaka mam tam. Vztah uz je vyřešeny. Pritele vyhodili z prace a bude se stěhovat zpátky domu. Ja tady zůstávám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 09:47

@Kfětoslava zkusím to nejak vymyslet. Dekuju 8)

Kfětoslava
Závislačka 2784 příspěvků 02.06.19 09:48

Pak nevím, jak je to s neschopenkou, ale pokud žiješ tak daleko od domova, změnila bych lékaře. Drž se

Monchichik
Echt Kelišová 8769 příspěvků 02.06.19 09:51
@Anonymní píše:
@Kfětoslava zkusím to nejak vymyslet. Dekuju 8)

no tak jedině na pohotovost, ale jestli ti vystaví neschopenku, to nevím, ale nechala bych si aspoň vystavit papír o tom, jak si zbitá…řeknou ti, že máš jít zítra ke svému obvodnímu…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23361 příspěvků 02.06.19 10:00
@Anonymní píše:
@Kfětoslava jsem 300 kilometru od domova. Obvodaka mam tam. Vztah uz je vyřešeny. Pritele vyhodili z prace a bude se stěhovat zpátky domu. Ja tady zůstávám.

Na chíru zajdi hned, ať máš zprávu a s tou pak rovnou na policajty. Hned zítra si ve městě kde bydlíš zajdi k nějakému obvoďákovi a zaregistruj se u něj.

Ou
Echt Kelišová 7817 příspěvků 02.06.19 10:10

Ano, zajdi těď na pohotovost do nemocnice- stejně potřebuješ třeba rentgen hlavu, v pondělí si pak zkus najít nějakého praktického lékaře. Jinak neschopneka se dá vystavit tři dny zpětně, takže na to nalezení doktora máš do středy.

Zároveň máš možnost to oznámit na policii a nechat ho rovnou vykázat z bytu. A minimálně záznam na policii by měl mít až to udělá příště - ať už tobě, nebo nějaké jiné.

Dlouhá punčoška
Kecalka 140 příspěvků 02.06.19 17:09
@Anonymní píše:
Dobré ráno, ještě se to nikdy za ty roky nestalo, ale přítel se vrátil domů opilý a nějak jsme se nedohodli a začal mě mlátit. Dostala jsem kopanec do hlavy, pak brutální facku do tváře. No a mám modřinu kolem oka, škrábanec na čele, krvavé ucho. Chci jít dnes na chiru. Zítra musím do práce, ale s tímhle tam nemůžu jít. Myslíte že mi vystaví neschopenku? Díky

Ano, hned k doktorovi, pak policie a taky bych nechala vyměnit zámek do bytu.

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 02.06.19 23:05

V nemocnici si nechte vystavit papír, že vás napadl. Zastavte se na policajtech. Až se začne přítel (doufám, že už bývalý přítel - a že to tak i zůstane) vtírat zpátky, buďte neoblomná. Alkohol nikoho neomlouvá. Hlavně proto, že ten chlap bude mít depku (ať už ze ztráty práce či něčeho jiného) ještě hodněkrát za život. A hodněkrát se napije. Takže si to na vás i hodněkrát vybije. V tomhle případě platí, že nic jako druhá šance neexistuje. Jisté hranice se prostě nepřekračují. Nikdy a za žádných okolností.

Já osobně, pokud by mi v nemocnici neshledali žádný fyzický důvod zůstat doma (tj. byla bych jen pomlácená a rozbolavělá, ale jinak zdravá), bych do práce šla. Ale já jsem ten typ, co by se nestyděl za to, že ho někdo zbil. On monokl stejně bude vidět ještě nějakou dobu a těžko budu třeba měsíc na neschopence, aby mě s tím nikdo neviděl. A klidně bych řekla, že mě ten šmejd zmlátil, ale už jsem ho vyrazila. Nemyslím si, že je to něco, za co by se člověk měl stydět. Vždyť to není jeho vina… Ale asi ne každý to tak vnímá. Někomu to může být nepříjemné, že to ostatní uvidí…

Váš příspěvek
Reklama