Přítel mě nařknul ze stalkingu

20.6.20 17:18

Přítel mě nařknul ze stalkeringu

Zdravím,

krátce o situaci: Příteli se teď nahromadily samé špatné věci (spojené většinou s rodinou a prací) a trochu se z toho zhroutil. Sedí teď sám doma zdeprimovaný a nechce si s nikým povídat, požádal mě, abych ho na chvíli nechala na pokoji. Já jsem jednou zažila něco podobného, takže jsem to pochopila a nezlobila se.

Chtěla jsem ho ale trochu podpořit, tak jsem mu napsala jeden dopis, do kterého jsem vložila osobní dáreček. Ten jsem mu brzo ráno vhodila do jeho schránky u bytu (bydlí sám, já zatím s rodičema) s nadějí, že to pro něj bude překvápko.

Dneska si teda toho dopisu všiml a měl z toho velkou radost, sám mi zavolal a poděkoval. Když jsem mu pak ale řekla, že jsem mu ho doručila osobně, tak mě nařknul ze stalkeringu a že už to nemám nikdy dělat. 8o Nakonec teda řekl, že se na mě nezlobí, ale že je to trochu děsivý, co jsem udělala.

Já teda nechápu, jak může tohle být stalkering? 8o Kde bydlí vím už dlouho, navíc jsem u něj dost krát přespávala. Přitom jsem to jenom vhodila do jeho schránky, nešla jsem ani ke schodům dál, celé to zabralo tak asi 2 minutky a byla jsem hned pryč. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4087
20.6.20 17:24

@kristina_sitina No, spis to vypada, ze nekoho ma a vylekal se, zes je mohla potkat spolu.

Stalkering to samozrejme neni a jeho reakce je velmi podezrela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55856
20.6.20 17:25

Přesně…bál se, aby ses tam nepotkala s jinou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
20.6.20 17:28

Velmi divná reakce, co za ní asi bude.. :nevim: zřejmě se mu nelíbilo, že si tam byla a zeptala bych se ho proč. Protože tohle je naprosto směšné obvinění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55856
20.6.20 17:30

@kristina_sitina jo a jak jinak by se do schránky dopis dostal?? Bez známky, to si myslel, že ho tam donesl poštovní holub?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3696
20.6.20 17:35

Myslím, že tak úplně sám nebydli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.20 17:37

Taky mi to evokuje, že se vyděsil, abys neviděla něco, cos vidět neměla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13311
20.6.20 17:41

Hele a ví on, že ho považuješ za přítele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
20.6.20 17:47

Když už tak stalking a jinak je to samozřejmně hloupost. Vidím, to podobně jako ostatní. Někoho tam měl a nechce aby se to opakovalo, že tam takhle budeš chodit a případně ho načapeš, tak dělá vlny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2395
20.6.20 17:47

Mám úplně stejný dojem jako ostatní..nechtěl, abys ho při něčem prisrihla a reaguje nepřiměřeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
20.6.20 17:49

Má tam jinou ženskou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2567
20.6.20 17:49

Bez na návštěvu jako překvápko, myslím že budete překvapeni všichni tři :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.20 17:52

… Nebo všichni čtyři… :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
20.6.20 18:00

Také mě hned napadlo, že nebyl doma sám :mrgreen:

• Nahlásit