Přítel mě nechce nikdy odvézt autem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
1.7.22 23:50

přítel mě nechce nikdy odvézt autem

Ahojte, ráda bych věděla váš názor. S přítelem bydlíme spolu 3 měsíce. Přítel si koupil nové auto (celkem drahé, byla i hádka)

Problém je v tom, narovinu mi řekl, že on bude jezdit autem sám a abych nečekala, že s ním někdy pojedu, protože když jsme v autě dva, tak má vyšší spotřebu.
Nebo mi navrhl, že když mě někde odveze, tak se vždy zastaví cestou na benzínku a budu muset zaplatit plnou nádrž.
Podotýkám, nikdy jsem nečekala, aby mi kupoval a všechno platil on, mnohokrát ho já pozvu.

není to sobecké? nevím, co si o tom myslet. Chápu, má nové auto, ale abych s ním nemohla nikde jet?

Příspěvek upraven 02.07.22 v 18:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20798
1.7.22 23:53

To ma byt „vtip na patek“..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3563
1.7.22 23:56

Tohle přece nemůžeš myslet vážně, udělala bych z něj bývalého přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
1.7.22 23:59

Tak tohle nemůže být pravda :lol: tak jestli chce opici, musí mít na banány :D vyssi spotřeba když tě poveze :lol: to mi hlava nebere :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7626
2.7.22 00:02

Takovouhle story muze vymyslet fakt jen dement… to fakt vypada epipi tako stado tupounu, ze si nekdo da praci vymyslet takovouhle story a ceka, ze mu na to nekdo skoci?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3035
2.7.22 00:30

A Ty máš taky auto? To můžete jezdit na výlety za sebou, každý v tom svém..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57180
2.7.22 00:40

Jako diskuzí na téma škrt je tu milión, ale ono i trolit se musí umět, aby nebyl jeden odhalen už během prvního příspěvku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5548
2.7.22 03:17

Kolik je vám let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22190
2.7.22 04:21
@Anonymní píše:
Ahojte, ráda bych věděla váš názor. S přítelem jsme spolu 3 měsíce, pro mě je to první vážný vztah. Přítel si koupil nové auto (celkem drahé, ale je to jeho první auto, tak beru)

Problém je v tom, narovinu mi řekl, že on bude jezdit autem sám a abych nečekala, že s ním někdy pojedu, protože když jsme v autě dva, tak má vyšší spotřebu.
Nebo mi navrhl, že když mě někde odveze, tak se vždy zastaví cestou na benzínku a budu muset zaplatit plnou nádrž.
Podotýkám, nikdy jsem nečekala, aby mi kupoval a všechno platil on, mnohokrát ho já pozvu.

není to sobecké? nevím, co si o tom myslet. Chápu, má nové auto, ale abych s ním nemohla nikde jet?

Po 3 mesicich je to uz vazny vztah? Vzdyt se teprve otukavate :nevim:
Pokud spolu nezijete a netvorite spolecnou domacnost, tak je tobe prd po tom, jak drahe auto si koupil. On neni povinen te kamkoli vozit, ale kdyby te miloval, bude te vozit rad, aniz by po tobe chtel zaplatit plnou nadrz.
Zrejme vas vztah nepovazuje za vazny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22555
2.7.22 04:54

Tak pokud nejsi troll, tak jsi vazne tak hloupa, ze se musis na takovou kravinu ptat, jestli je to normalni? Samozrejme, ze normalni to neni a pritel je dement - nemá si kupovat drahe auto, kdyz nema na benzin, to si mel koupit mopeda…
Takze nekdo mi rict, ze pokud me sveze, tak mu zaplatim benzin, tak pojedu radeji busem nebo z pritele udelam bývalého…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13784
2.7.22 05:22

To je troll, takový dementi fakt nemůžou existovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
2.7.22 05:45
Navrhla bych mu že mu zaplatím půlku nákladů na benzín. Ale jela bych na půl veškeré vaše výdaje na společných akcích.
Ovšem mě by tenhle styl partnerství nevyhovoval. Jak by to bylo do budoucna? Ty na mateřské, on v zaměstnání plný plat a platila by jsi mu rodinné výlety protože ty, dítě autosedačka a kočárek to už je hodně zvýšená spotřeba… Takový muž podle mě není pro život, udělej si tu radost, pusť ho k vodě a najdi si lepšího, který se k tobě bude chovat jako k přítelkyni a bude si té vážit
@Anonymní píše:
Ahojte, ráda bych věděla váš názor. S přítelem jsme spolu 3 měsíce, pro mě je to první vážný vztah. Přítel si koupil nové auto (celkem drahé, ale je to jeho první auto, tak beru)

není to sobecké? nevím, co si o tom myslet. Chápu, má nové auto, ale abych s ním nemohla nikde jet?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1029
2.7.22 06:13

A vy jste s ním kvůli čemu? Až mu dojde palivo, abyste přiběhla a mohla tlačit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6967
2.7.22 06:46
@Anonymní píše:

Prosim??? To jako fakt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8338
2.7.22 07:03

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Utikej, utikej a utikej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek