Přítel mě nechce orálně uspokojit

20.6.15 13:57

Přítel mě nechce orálně uspokojit

Můj přítel mě nechce orálně uspokojit, zatím co já mu to dělám stále a ráda, jelikož ho miluji a udělala bych pro něj cokoliv. Nebojím se toho, že by mě nemiloval. Když jsem se ho zeptala, jestli by mi to neudělal, tak buď řekl, že smrdím nebo při tom moc zvlhnu, až skoro teču… Smrdím… Nechci nic říkat, ale to on určitě víc než já a velmi často. Vždyť já se myji každý den, zatím co on tak 2× do týdne… Jenže když mu něco takového řeknu, tak to nebere vážně… Nedivím se, že strašně moc teču, jelikož mě to hrozně vzrušuje, ani by nemusel jezdit přímo k ní, stačí mi to bohatě i na stehna, ale to netrvá ani minutu a už je ve mně, jelikož vidí, jak jsem mokrá a už si myslí, že už to dál nepotřebuji. Někdy mám chuť, když mu to dělám já, přestat a prostě mu to nedělat. Cítím se jako otrok. Po každé, když jdeme do postele, tak mě táhne hlavu k jeho rozkroku a taky mě to někdy zrovna nevoní… Jak udělat to abych nebyla, tak vlhká jestli to vůbec jde? Nutit ho to nemá cenu, i když já tomu od něho podléhám… Chtěla bych, aby mi taky aspoň trochu oplácel to, co mu dělám já… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58
20.6.15 14:00

2× do týdne? To jako vážně? :| 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.15 14:01

Huraaaa prazdniny za dvermi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.15 14:01

No bohužel a když chci po něm, aby se šel osprchovat, tak to je vždycky: Až zítra.., nebo později a pak nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1576
20.6.15 14:02

Sorry, že jsem off topis, ale to se sprchuje vážně jen dvakrát týdně? To ti nevadí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1576
20.6.15 14:03

S takovým prasetem bych nemohla být. Jednou denně je minimum!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caramelkaa
20.6.15 14:03
@Ondrášovka.N píše:
Huraaaa prazdniny za dvermi :D
:potlesk: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
1224
20.6.15 14:04
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
20.6.15 14:04

Fuj smradlavyho jo??? To je teda hnus :poblion:
My se teda před každým sexem myjem!! Bejt Tebou přítele bych hnala do sprchy a kdyby nechtěl - nic by nebylo…
S tím, že jsi hodně vlhká asi nic nenaděláš no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.15 14:05
@Anonymní píše:
Sorry, že jsem off topis, ale to se sprchuje vážně jen dvakrát týdně? To ti nevadí?
@Anonymní píše:
S takovým prasetem bych nemohla být. Jednou denně je minimum!

Velice citlive informace na anonym :) takovedle diskuse fakt zboznuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22066
20.6.15 14:07

@Nuninka21
Najdi si lepšího chlapa, který Ti to bude rád dělat a bude se sprchovat dvakrát denně :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81749
20.6.15 14:08

@Nuninka21 to mu ho vy…,i když se myje jen 2×týdně? fuj :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20900
20.6.15 14:10

@free333 Myslím, že zakladatelka je ráda, že má vůbec někoho a je jí celkem fuk, že je se nemyje, nebo že jí řekne, že smrdí. Hrdost žádná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.15 14:13

@Nuninka21
to máš i s tvarohem za ráfkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
20.6.15 14:15

No myjte se poradne oba dva. :think: Fakt je ten, ze z nekterych holek to fakt dost tahne a jiny pekne voni… nevim radsi si pores tu intimni hygienu, jestli nemas kvasinky, nebo zkus nejaky intimni gely, nebo nevim holky ti poradi asi lip…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama