Přítel mě nemiluje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enynka89
Povídálka 11 příspěvků 11.03.18 19:14
Přítel mě nemiluje

Holky jdu pro radu
S přítelem máme za sebou úžasnej rok, bez hádek. Přítel plánuje společnou budoucnost.Za celej ten rok jsem o jeho citech nepochybovala, cítila jsem z něj jak je štastnej že se máme. V prosinci po krásně prožitých Vánocích jsem zjistila že sleduje a komentuje cizí holky na fb jak jim to sluší atd. Udeřila jsem na něj, že to vím. Znejistil a nevěděl co na to říct. Po chvilce přemýšlení z něj vypadlo, že to nic neznamená ale že mě má pouze rád(to že mě miluje říkal jen proto, že jsem to chtěla slyšet)Mluvil o zadních vrátkách, že mě nechce ublížit. Dala jsem mu možnost vztah ukončit, ale to odmít.
Dva měsíce jsem se s tím vyrovnávala a nedávno tohle téma znovu otevřela. Řekl, že mě má rád, nechce o mě přijít a je se mnou štatný. Jen tam není ta zamilovanost.Dala jsem mu znova možnost odejít, řekl že to tak bude lepší, že mě nechce dál ubližovat(celé dva měsíce na mě viděl jak jsem utrápená)Jenže druhý den přišel s kytkou a omluvou, že nevidí jediný důvod proč spolu nebýt. Že si uvědomil že už tu nejlepší našel, tedy mě.
Nevím jestli dál v tomto vztahu pokračovat, miluju ho ale co on?
Jen nechci dělat ze sebe blbku a čekat až přijde ta lepší a mě nechá.
Přítel je pozorný, plný něžností a zájmu aby mi bylo co nejlíp.
Jedna věc mě zaráží asi nejvíc…o přes­těhování k němu do bytu mluví pořád, ale proč chce abych se k němu nastěhovala když mě NEMILUJE???

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 11.03.18 19:18

Holka podle me nechce ze vztahu odchazet protoze by byl sam.Az si najde nekoho u koho ta zamilovanost bude tak te necha bez mrknuti oka. Jestli jste spolu rok tak zrejme u nej opadla zamilovanost a laska se nedostavilaNechci hadat ale prijde mi to tak.

stankaSR
Kecalka 450 příspěvků 11.03.18 19:21

Mám rovnaký názor, ty v podstate budeš len čakať kedy sa on zamiluje do inej a teba opustí. To nemá budúcnosť, hľadaj si niekoho s kým tá zamilovanosť prerastie aj do skutočnej lásky.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 11.03.18 19:21

Jste spolu jen rok, ta laska by mela byt na vrcholu.
Lepsi uz to bohuzel nebude. Z meho pohledu jsi pro nej jen prestupni stanice nez prijde ta, ktera pro nej bude milovana a top.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.03.18 19:27

Myslím si že neví co chce :roll: a ty mu budeš dělat partnerku do doby než přijde jiná.. :think: a jste spolu krátce a tam by ta zamilovanost měla ještě být..

Romilda
Kecalka 417 příspěvků 11.03.18 19:28

Takový vztah nemá budoucnost, skonči to zavčas, i když tě to bolí.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 11.03.18 19:33

Ja bych to jeste trochu upresnila. Obcas je to „jen“ mit rad daleko vic, nez blaznive milovat. A ciny jsou vice nez slova…Ale pak nechapu, proc ma tu potrebu ti to rikat a sverovat ti, ze si nechava otevrena zadni vratka.
Ta nasledna reakce mi prijde spise jako strach, ze by zatim mohl zustat sam.
Nejake lajkovani fotek vubec neresim, aby bylo jasno.

Malaga
Generální žvanilka 24721 příspěvků 11.03.18 19:33
@enynka89 píše:
Holky jdu pro radu
S přítelem máme za sebou úžasnej rok, bez hádek. Přítel plánuje společnou budoucnost.Za celej ten rok jsem o jeho citech nepochybovala, cítila jsem z něj jak je štastnej že se máme. V prosinci po krásně prožitých Vánocích jsem zjistila že sleduje a komentuje cizí holky na fb jak jim to sluší atd. Udeřila jsem na něj, že to vím. Znejistil a nevěděl co na to říct. Po chvilce přemýšlení z něj vypadlo, že to nic neznamená ale že mě má pouze rád(to že mě miluje říkal jen proto, že jsem to chtěla slyšet)Mluvil o zadních vrátkách, že mě nechce ublížit. Dala jsem mu možnost vztah ukončit, ale to odmít.
Dva měsíce jsem se s tím vyrovnávala a nedávno tohle téma znovu otevřela. Řekl, že mě má rád, nechce o mě přijít a je se mnou štatný. Jen tam není ta zamilovanost.Dala jsem mu znova možnost odejít, řekl že to tak bude lepší, že mě nechce dál ubližovat(celé dva měsíce na mě viděl jak jsem utrápená)Jenže druhý den přišel s kytkou a omluvou, že nevidí jediný důvod proč spolu nebýt. Že si uvědomil že už tu nejlepší našel, tedy mě.
Jen nechci dělat ze sebe blbku ačekat až přijde ta lepší a mě nechá.
Jedna věc mě zaráží asi nejvíc…o přes­těhování k němu do bytu mluví pořád, ale proč chce abych se k němu nastěhovala když mě NEMILUJE???

ono je celkem možné, že přijde, když ji tak aktivně hledá na FB… :think:

nostress
Extra třída :D 13473 příspěvků 11.03.18 19:39
@enynka89 píše:
Holky jdu pro radu

Po „úžasném“ roce vztahu najednou zjistí, že tě vlastně nemiluje. Děkuji pěkně. A to už chceš žít napořád s někým, kdo tě nemiluje, a momentálně po roce vztahu je ve fázi „mám tě rád“? :nevim: Mezi milovat a mít rád je velký rozdíl. S tím bych se já teda nespokojila.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.03.18 19:41
@enynka89 píše:
Holky jdu pro radu

já nevím, jak to myslí tvůj přítel ani co cítí, ale vidím jak se cítíš ty a vím, že ve vztahu je mimo jiné důležitý také pocit jistoty bezpečí a sounáležitosti.. bez těchto věcí bych se já osobně rozhodně nevdávala ani nestěhovala.. být jen přechodná stanice? a nebo spíš jít do budování vztahu s pocitem že jsem asi přechodná stanice? děkuji ne e…ženská by se měla mít ráda… tak si to nedělej

Tonick19
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 11.03.18 19:41
@vonajebohyne píše:
Jste spolu jen rok, ta laska by mela byt na vrcholu.
Lepsi uz to bohuzel nebude. Z meho pohledu jsi pro nej jen prestupni stanice nez prijde ta, ktera pro nej bude milovana a top.

Souhlasím!

enynka89
Povídálka 11 příspěvků 11.03.18 19:42

@vonajebohyne No právě, ty činy..Podle jeho chování by mě nikdy nenapadlo že mě nemiluje.Byla jsem hodně překvapená co z něj leze za věty.

Malaga
Generální žvanilka 24721 příspěvků 11.03.18 19:43

No myslím si, že pokud odejdeš, tak zjistí, že tě miluje…

Vašek12
Nováček 3 příspěvky 11.03.18 19:43

Ahoj, jako jediný chlap v této diskusi si myslím a je to můj názor, že tě bere jako momentální jistotu do té doby něž si najde nějakou jinou. A nic mu nebrání v tom, aby i nadále byl k Tobě pozorný a milý.

Vašek12
Nováček 3 příspěvky 11.03.18 19:45

Nebo zkusit odejít a pak poznáš jak hodně o Tebe stojí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Focení pro Playboy Evy Decastelo: Děti moje nahota nudila, kamínky šíleně bolely

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) patří mezi největší kosti českého... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >