Přítel mě nemiluje, ale čekáme miminko

Anonymní
28.11.19 23:59

Přítel mě nemiluje, ale čekáme miminko

Ahoj :)), ze všech stran slyším to samé, ale chtěla bych slyšet i názor z pohledu vás maminek nebo někoho se stejnou situací. S přítelem jsme spolu byli 4 roky. Po 3 letech jsme se začali snažit o miminko (teď vím že to dělal jen kvůli mě), ale během roku snažení to s námi šlo z kopce a přítel mi řekl ze už mě nemiluje a bude lepší když půjdeme od sebe. Úplně mě to sebralo, protože jsem byla ten typ holky co byla tak moc zamilovaná a fiksovaná na přítele. Začali jsme se hodně hádat z toho důvodu že já jsem se za 4 roky posunula ale on byl pořad ten 19 lety kluk kterého jsem poznala. Chtěl si ještě užívat života s kamarády a každý víkend chodit pít nebo si velkou partu tahal k nám domu kde se všichni opijeli a chovali se nevhodně (vyřvávali na balkoně a rušili sousedy a podobně) a mě to nebylo příjemné.
Po rozchodu jsem se dozvěděla ze jsem těhotná. Rozhodli jsme si to mimi nechat s tím ze já se vrátím zase domů a všechno bude jako dřív. Přítel mě ujišťoval ze to dítě ho změní a bude konečně ten zodpovedy muž kterého jsem si přála, ale já z nej cítím to ze mě nemiluje. Nedává mi sám od sebe pusu jako když byl zamilovaný, nesměje se semnou a nechce se mnou ani trávit čas někde venku jezdenim třeba na výlety. A já se strašně trápim, protože chci mít dítě s někým kdo mě miluje a dává mi to najevo. Všichni mi řekli ať jdu na potrat protože ho to nezmění a já stejně skončím s dítětem sama ale nedokážu se toho tvorecka jen tak vzdát a ani nechci byt s miminkem sama a přetahovat se o nej pak s přítelem. Mám tomu dat ještě čas a šanci? Bojím se ze je semnou jen protože ví ze ve mě roste něco co je i jeho a až se narodí bude se věnovat jen jemu a mě si doma ani nevšimne, nechci se pak cítit jen jako někdo kdo mu vychovává dítě a stará se o domácnost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.11.19 00:08

Dítě bych si nenechala, odešla od něj, začala nový život a příště si dobře rozmyslela, s kým si budu chtít pořídit dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
29.11.19 00:12

Já bych si teda miminko nechala ať by semnou přítel zůstal nebo ne. Být tebou tak bych mu dala šanci, odstěhovat se můžeš kdykoliv. Taky záleží jestli máš kam jít a jestli jsi zajištěná a nebo jestli ti pomůžou rodiče. Až se miminko narodí tak ti to změní veškeré priority

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
29.11.19 00:47

Obávám se, že se nezmění. Pokud je zvyklý popíjet s partou tak to bude vyžadovat i nadále a dítě ho bude bavit jen v začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12381
29.11.19 06:08

Kamaradka mela to stejny, byli spolu x let, rozesli se, ze to vyprchalo a zjistila, ze je tehotna. Resila to stejny.
Zkratim to - jsou spolu dalsich 18 let a maji dalsi dite.
Samozrejme to byl pro oba impuls aby se zmenili.
Ja nesouhlasim s tim, ze kdyz nekdo tesne po dvacitce pari s kamaradama, bude takovy uz cely zivot.
Dej tomu sanci. Tomu vztahu, priteli a samozrejme i miminku. Vzdyt jste ho planovali, jak muzes vubec uvazovat, ze ho das pryc? Pak jsi nezodpovedna a nevyzrala i ty!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 06:10

Tak odobna situace, jen ten priteluv „svobodny“ zivot je umirnenejsi, taky jsme o dost starsi. Pritel me nemiluje a neni si jisty. Ja teda bydlim u sebe a mela jsem se pristehovat.

Takze mimino samozrejme bude, rozesli jsme se a ted to mozna vypada, ze by se mohl podilet na vychove. Nevim, no. Uvidime. Jako partnera uz ho nechci, hodil me pres palubu v nejcitlivejsi dobe, jako otec ma sanci se předvést. Nutit ani prosit absolutne nebudu, jsme dospeli lidé. Na rozdil od nej, me vlak neujizdi, ja mam splneno -lasky, deti, budovani, majetek, on se zatim porad mota. Dite by ho mohlo ukotvit, pokud bude chtit. To jen tak k situaci.

K vam - jste dost mladí, zivot se vam ted zda uplne nekonecny. On se ted mozna utrhl z retezu, ze ma pocit, ze vsechno/zivot skonci a on uz si do smrti nic neuzije. Vim, jak chutna zrada a nezajem. Je to proste HROZNY :,(! Ale, ted jsi tu pro to mimino, ktere za nic nemuze a za chvili tu bude, absolutne bezbranné. Matka kvuli detem zvladne vsechno. Zkus se opravdu ted soustredit jenom na sebe - jist, spat, odpocivat, pripravovat se na mimino. Na nej ted kasli s projevama lasky a nehy. At ti vymaluje, priveze a smontuje postylku a dej mu vybrat, jestli diteti urci jmeno nebo prijmeni. Jo, kamose at domu laskave netaha, potrebujes mit klid! A pak pockej. Je dost pravdepodobny, ze naskoci po porodu. Kdyz ne, odejdes k vasim a budes mit klid. Opravdu. Mimino bude skvely a nejakej tatka se vzdycky najde, tim se TED netrap. Moc drzim palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37196
29.11.19 06:38

Začni žít nový život- teď jako samoživitelka. On se určitě nějaký ten zodpovědný chlap objeví a vezme i to tvé dítě za své. Držím palce. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14261
29.11.19 06:50

Ty opravdu věříš, že se tomu dítěti bude věnovat?? Až zjistí, co to obnáší, jdete od sebe, s tím počítej. Teď je jen na tobě, jestli chceš být na všechno sama a hlavně jestli to zvládneš. Pokud ne, šla bych na potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11571
29.11.19 06:56

Já bych mu šanci dala, je fakt, že v 23 mít kluk v dnešní době miminko, je hodně brzy, ale už se stalo
bud ho dítě změní, nebo bude chtít pařit dál, to teď nikdo neví, třeba se chytne a bude to fajn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 06:57
@kemeny13 píše:
Obávám se, že se nezmění. Pokud je zvyklý popíjet s partou tak to bude vyžadovat i nadále a dítě ho bude bavit jen v začátku.

Já si spíš myslím, že ze začátku ho miminko bavit nebude. Začne ho bavit, až trochu povyroste a bude mu kolem 1 roku, kdy ho začně dítě vnímat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 09:03

Nechtěla bych na svět přivést dítě, jehož rodiče se nemilují. Dnešní možnosti jsou různé (miniinterupce, pilulka). Počkala bych na toho, který mě bude milovat a bude se mnou chtít rodinu. Dítě nemá být záplata na rozbitý vztah, má se narodit do milující rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1262
29.11.19 09:32

Jestli jste měli problémy předtím, tak dítě to nespraví
Možná na chviličku, ale pak to bude ještě horší. Dítě je velký napor na vztah a jeste kdyz byl nefunkční už předtím a vypadá to že pořád je. Ráda bych ti napsala něco jinýho, ale bohužel zkušenosti z okolí. Šanci bych mu asi dala, ale nic extra bych od toho neocekavala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 09:41

Byla blbost dělat si dítě, když vám to neklapalo. Dítě není náplast. A těžko ho soudit za to, že si chce v 23 užívat :nevim: každý je na dítě zralý v jiném věku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7811
29.11.19 12:15

Tak šanci jsi tomu už dala, pokud si se vrátila domů a dítě si plánuješ nechat. Jak to dopadne nemůže vědět nikdo, ale budˇpřipravená i na tu variantu, že budeš s dítětem jednou sama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
812
29.11.19 18:57
@mrav píše:
Začni žít nový život- teď jako samoživitelka. On se určitě nějaký ten zodpovědný chlap objeví a vezme i to tvé dítě za své. Držím palce. :mavam:

Já teda samořejmě nevím, v jaké finanční situaci je slečna nebo její rodina, ale popravdě si sebe kolem dvacítky neumím představit, jak funguju jako matka samoživitelka. Když pominu, že jsem v tý době teda studovala, tak když se podívám na své vrstevnice, co v té době měly po SŠ a nastupovaly do prvních prací, tak si neumím představit, že by za ty nuzné začátečnické platy uživily sebe a dítě 8o.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama