Přítel mě nemiluje, co mám dělat, když je se mnou z lítosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emilie23
Nováček 8 příspěvků 13.03.19 07:23
Přítel mě nemiluje co mám dělat když je směnou kvůli lítosti?

Dobrý den, mám dotaz! Přítel mi řekl, že mě nemiluje. Cítila jsem od něj to už 2 týdny, že je něco jinak, ale on se mi nechtěl přiznat! Tak jsem se ho furt ptala a on furt mi tvrdil že ne že to není pravda atd.. Ale dneska, jsme se ho zeptala na rovinu, že to na nem vidím a on se mi přiznal. Par hodin jsme nemluvili a pak jsem mu řekla, že o něj nechci přít že ho miluju a chci o nej bojovat.. Na to mi on furt odpovídal, že ne že do toho už nechce.. Vím, že jsem neudělá dobře ale rozbrecela jsem se mu. A on řekl že to zkusíme.. Nevím co mám dělat? Jak se chovat a na co se připravit. Cítím se fakt hodně ublíženě, bolí mě to… A nechci zahodit 2 roky vztahu, obzvlášť když ho doopravdy miluju. A ještě k tomu, máme společný zaměstnání. Takže ho furt vídám a je to ještě těžší. :zed: :nevim: :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 13.03.19 07:27

Copak nevidíš, jak je to potupny? Připravila bych se na rozchod

Ou
Kelišová 6944 příspěvků 13.03.19 07:29

Začít se učit milovat sebe a najít někde nějakou sebeúctu. Tohle nebude fungovat a jen si ještě víc ublížíš.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19742 příspěvků 13.03.19 07:29

Zachovej alespoň důstojnost a nech ho jít. Lásku si nevybrečíš ani nevyvzdoruješ. Nemiluje tě, skončilo to. Jestli má začít litovat, že tě ztratil, nesmíš ho především k sobě připoutávat slzama a vydíráním. Naopak - ať jde a pak se uvidí, jestli mu chybíš nebo ne.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 10731 příspěvků 13.03.19 07:30

Že ty něco nechceš je sice hezký, ale nemůžeš ho nutit do něčeho, co sám necítí. Mmch já mám zkušenost, že když chlap přestane najednou milovat, tak je v tom jiná.

akavi
Kecalka 227 příspěvků 13.03.19 07:33

Pošli ho do oběhu. Jestli tě nemiluje, tak se holt nedá nic dělat. Dva roky nejsou taková doba, horší zahodit třeba dvacet let s někym, kdo za to nestojí.

Hobitka
Kelišová 5010 příspěvků 13.03.19 07:43

@Emilie23 Ex mi to same sdelil po 9 letech. Bylo mi 28. A vis co? Poslala jsem ho dal. Ty bys vazne chtela stravit zbytek zivota po boku nekoho, kdo Te nemiluje? Nejtezsi je se odhodlat.

Emilie23
Nováček 8 příspěvků 13.03.19 07:48
@Hobitka píše:
@Emilie23 Ex mi to same sdelil po 9 letech. Bylo mi 28. A vis co? Poslala jsem ho dal. Ty bys vazne chtela stravit zbytek zivota po boku nekoho, kdo Te nemiluje? Nejtezsi je se odhodlat.

No pro mě je nejhorší ho od sebe odpoutat.A když už bych u měla odstoupit tak pro mě to je strašně těžký ale chápu ze to takhle dal nejde.

Uživatel je onlinececetka
Echt Kelišová 8070 příspěvků 13.03.19 07:50

@Emilie23 Boli to, to chapeme vsechny. Pokud te ale prestal milovat a nechce s tebou uz byt, nema cenu „o neho bojovat“. Nic nevybojujes. On te opusti tak jako tak. Bud ted, nebo za mesic, nebo za rok.
Vybrec se a zacni se ucit zit bez neho :srdce:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 13.03.19 07:51

A jak o něj chceš bojovat? Čím víc se budeš snažit, tím víc se mu zprotivíš. Nemohla bych si vážit chlapa, který je se mnou jen z lítosti.

Uživatel je onlinececetka
Echt Kelišová 8070 příspěvků 13.03.19 07:53

@Emilie23 Stalo semi neco podobneho, jen naopak. Sama jsem se dostala do situace, ze jsem tehdy s pritelem uz nechtela byt. Mohl se stavet na hlavu, ale proste jsem uz nechtela.
Rozesli jsme se beze scen a ted, po 20 letech uz se tomu smejeme :)

Mauša5218
Povídálka 42 příspěvků 13.03.19 07:54

Ahoj! Holka na Tvém místě, bych nezahazovala svou hrdost… vypnula hruď, zvedla bradu a ukázala mu dveře, nebo je zavřela za sebou. Jedno je totiž jisté, chlap když vidí že nemáš svou důstojnost v životě si Tě nebude vážit, ba naopak zjistí, že si s Tebou může ,, točit" a to je tak jako tak konec rovnocenného vztahu. Neváží si Tě? Nemiluje Tě? Vykašlala bych se na něj! 2 roky nejsou půl života :think:

zoidberg
Extra třída :D 12744 příspěvků 13.03.19 07:56

Nejspíše má jinou. To by tak odpovídalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 07:58
...

Mě se přítel jednoho dne jen tak zeptal, co je to ta láska? Že by to chtěl vysvětlit.. Za ta léta jsem hodně snížila nároky na vztahy a lidi kolem :think:

alvapinka
Kelišová 5607 příspěvků 13.03.19 08:03

Nema to cenu. Odejdi stredem a hrde.
Prusvih je, pokud se budete dal vidat v praci, to ti situaci nezlehci.
Na druhou stranu bud rada, ze je k tobe uprimny a rekl ti to…
Takze hura do nove etapy zivota. Drzim pesti, ten tvuj pravy na tebe nekde ceka.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama