Přítel mě nevzrušuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 08:06
Přítel mě nevzrušuje

Ahoj, potrebuju se svěřit a hledám možná trochu radu. Jsem s přítelem od svých 17ti let, ted je mi 22. Je to dost dlouho. Ja pracuju, přítel porad studuje. Ale tak nejak uz se počítá, ze spolu budeme bydlet, kdy budeme mit děti… ja přítele miluju, ale problem je ten, že uz nemam radost ze sexu. Myslela jsem, ze je to tím, kdyz jsme spolu dva roky bydleli a zabehla to do stereotypu, což potká asi všechny partnery. Ale ted jsme každý ve svém městě, myslela jsem, ze to odloučení probudí náboj a budeme se na sebe těšit. Což ano, tesime, i ty intimnosti mi chybí, ale kdyz uz prijedu, tak to stejne není takové, jaké bych si přála, i kdyz se oba snažíme. Chybí mi ta vášeň, ta nedockavost, kdyz po někom toužíte a chcete aby se vas konečně dotknul :andel: připadám si moc mladá na to, uz to nikdy s jedním člověkem nezazit. Ale zase ho miluju a on mě, je na me hodný, nikdy by mi neublížil, nehadame se a nechci zahodit fungující vztah. Nejake tipy, jak to zase trochu “osvěžit” nebo se mam proste smířit s tím ze dalších 40 let života pro me bude sex povinnosti? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8742 příspěvků 26.06.19 08:13

KOMUNIKACE? :think: Mluvte o tom, o představách, touhách, fantazii :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 08:18

@Kotatko03 Ale to děláme, ne ze bych to jen dusila v sobě. Problem je, ze me vzrušují scény ve filmech a videich, představuju si i různe sexuální scénáře, ale kdyz prijedu za přítelem, tak proste nic, do ničeho se mi ani nechce :nevim:

Uživatel je onlinesamá práce
Závislačka 2891 příspěvků 26.06.19 08:26

No jo, motýle. Já bych řekl, že v hledáčku už je jinej. A tady už je pověstné hledání chyb. Mu to řekni, ať může pichat jinde, zde už je to zbytečné. ;)

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 26.06.19 08:33
@samá práce píše:
No jo, motýle. Já bych řekl, že v hledáčku už je jinej. A tady už je pověstné hledání chyb. Mu to řekni, ať může pichat jinde, zde už je to zbytečné. ;)

nemusi to tak byt…Proste zacnou byt jako spis kamarad, kamaradka a hotovo…

Radu nemam a sama jsem nikdy nenasla zpusob, jak tu chut na druheho vratit, kdyz se ztratila :nevim:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 26.06.19 08:41

Ja na tyhle skolni vztahy neverim, vim ze to nekomu vyslo, ale ty uz ted citis, ze to neni ono. Ve 22ti premyslet o sexu z povinnosti? Co budes rikat za dvacet let?

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 26.06.19 08:52

Tohle není dobrý :think: sex je ve vztahu hodně důležitý a mít ho od 20 jen z povinnosti? Jak dlouho myslíš, že to vydržíš?

Popokatepetla
Závislačka 3399 příspěvků 26.06.19 08:56

Pokud se v tomhle věku musíš k sexu přemlouvat, co bude, až přijdou děti a ten opravdový stereotyp? (myslím tím vztahy po 20 a více letech…). Osobně bych to ukončila. A kdoví, třeba vás osud nakonec ještě svede dohromady.

dickys
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 1 inzerát 26.06.19 09:17

Byla jsem v podobné situaci. Vztah od 16 let, v 19 jsem šla na vejsku, ale jezdila jsem domů i v týdnu, když to šlo, víkendy vždy. Bydleli jsme spolu, opravdu jsme si hodně rozumneli. Bohužel jsem ho ale začala vnímat spíš jako bráchu, úplně mě přestal vzrušovat. trochu z toho vinim i HA… No rozešli jsme se v mých 23 letech na můj popud. Jo, bolelo to hodně, než jsem se z toho dostala, trvalo to asi rok. Byly i nějaké pokusy o návrat, ale prostě už to nešlo. Rozchodu nelituju, neumím si představit žít takhle až do důchodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 09:18

Ahoj já jsem byla v podobné situaci a víš co mi pomohlo??? Změňte prostředí, nesexujte spolu jen v posteli, běžte do přírody, do lesa, do kukuřičného pole, v noci na hřiště když budete mít nad sebou hvězdy, je to takové vzrušení…je spoustu takových míst kde to dělat :mrgreen: v posteli je to takový stereotyp… uvidíš, že takovéto,,poznání" vás v tomto sblíží :hug:

Ravedd
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 26.06.19 09:22

Sex není všechno ale ve vztahu je strašně důležitý. A když už teď si to neuzivas tak co bude za pár let. Buď zkusit sex nějak ozvlastnit pokud na to kyvne a nebo jít od sebe. Nejsem zrovna příznivce takových vztahů už od školy, jasně někdy to vyjde ale to jsou spíš výjimky. Neměli jste šanci poznat jiný lidi :nevim:

Konarko
Stálice 91 příspěvků 26.06.19 09:28

V žádném dlouhodobém vztahu, nejde udržet pořád, takové to šimrání v břiše, jak na začátku. Tím, že nejsem ve tvé pozici a mám jen tolik informací, kolik jsi uvedla, tak říkám, že důležitější než vášeň, je právě to, že máte pevné základy a můžete se na sebe spolehnout. To se dnes hledá těžko. Je to hodnota, kterou spousta párů nemá. Nemáš lehké rozhodování.

teerax
Ukecaná baba ;) 1609 příspěvků 26.06.19 10:27
@Konarko píše:
V žádném dlouhodobém vztahu, nejde udržet pořád, takové to šimrání v břiše, jak na začátku. Tím, že nejsem ve tvé pozici a mám jen tolik informací, kolik jsi uvedla, tak říkám, že důležitější než vášeň, je právě to, že máte pevné základy a můžete se na sebe spolehnout. To se dnes hledá těžko. Je to hodnota, kterou spousta párů nemá. Nemáš lehké rozhodování.

hm, ale to si rovnou může člověk najít dobrého kamaráda z rozumu, na kterého je spoleh, má dobré vlastnosti, podpoří atd :nevim:
podle mě to taky ale neni všechno a něco „víc“ by tam být mělo. Přitahovat by se měli lidi i po letech, jinak to je fakt spíš kamarádství, spolubydlení a to málokomu stačí. Pak se nedivim, že nevěry a podobně. :nevim:
Mě by to třeba taky vadilo a čím mladší, tím víc.

LaPaloma
Závislačka 2949 příspěvků 26.06.19 10:33

Přišel čas to skončit. A je to tak dobře, protože nemáte ani jeden nijak moc zkušeností. Pokud bude dobrá konstalace hvězd, tak se za pár let znovu potkáte. Anebo ne.
Ale nezůstávej s někým, koho z 50% nechceš.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 26.06.19 10:41

@Konarko já souhlasím s @teerax :palec: jako jasně ta vášeň už třeba není taková ale mít sex co mě nebaví je o ničem natož když jsou fakt mladí, pro někoho třeba sex není tak důležitý ale pro většinu lidí je a když to neklape v sexu tak to narušuje i všechno ostatní

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama