Přítel mě obviňuje z nevěry kvůli cizí fotce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
1.10.21 10:20

Přítel mě obviňuje z nevěry kvůli cizí fotce

Ahojky, často sem chodím pro radu do starých diskuzí, ale teď jsem se rozhodla napsat sama. Jde o to, že teď s přítelem procházíme krizí (jsme spolu rok, ale na vše sme šli moc rychle), tak zkoušíme bydlet zase každý sám a jen se spolu scházet jako na začátku. Dneska mě ale probudila nehezká zpráva kde byla erotická fotka zadku a k tomu napsáno jestli si dělám srandu, ať mu vůbec nezvrdím, že to nejsem já a že je konec. Ta fotka byla z příběhu jak je na instagramu a bylo to z účtu mého bývalého kamaráda, s kterým jsem dřív něco měla (samozřejmě jsem ještě mého přítele ani neznala). Nikdy bych ho nepodvedla, ale on si myslí své (uznávám, že na fotce je hodně podobná postava, ale já to nejsem). Nevím jak mu to vysvětlit, protože jemu by taky nevěřil, kdyby mu to vysvětlil, že jsem to nebyla já. Zažila jste určitě některá obvinění z nevěry, ale jak mu ukázat pravdu… když nic nechce slyšet a má jasno. :,(
Budu ráda za každou radu :srdce:
Miri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23484
1.10.21 10:23

Radu? Vykašli se na to, po světě běhá dost chlapů, co se nechovají jako kreténi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
1.10.21 10:24

Nevysvětlovala bych nic :mrgreen: Vždyť je to úplně trapný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.21 10:24

Odejdi od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
1.10.21 10:27

8o Nemocnej žárlivec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33701
1.10.21 10:28
@Meiomi píše:
Ahojky, často sem chodím pro radu do starých diskuzí, ale teď jsem se rozhodla napsat sama. Jde o to, že teď s přítelem procházíme krizí (jsme spolu rok, ale na vše sme šli moc rychle), tak zkoušíme bydlet zase každý sám a jen se spolu scházet jako na začátku. Dneska mě ale probudila nehezká zpráva kde byla erotická fotka zadku a k tomu napsáno jestli si dělám srandu, ať mu vůbec nezvrdím, že to nejsem já a že je konec. Ta fotka byla z příběhu jak je na instagramu a bylo to z účtu mého bývalého kamaráda, s kterým jsem dřív něco měla (samozřejmě jsem ještě mého přítele ani neznala). Nikdy bych ho nepodvedla, ale on si myslí své (uznávám, že na fotce je hodně podobná postava, ale já to nejsem). Nevím jak mu to vysvětlit, protože jemu by taky nevěřil, kdyby mu to vysvětlil, že jsem to nebyla já. Zažila jste určitě některá obvinění z nevěry, ale jak mu ukázat pravdu… když nic nechce slyšet a má jasno. :,(
Miri

Myslím, že těmhle typům…chorobným žárlivcům…to nevysvětlíš, i kdyby ses postavila na hlavu… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17071
1.10.21 10:30
@Meiomi píše:
Miri

A až uvidí v nějakém pánském časopise prsa, která se mu budou zdát podobná Tvým, tak budeš přemýšlet, jak se obhájit, že ses nenechala fotit…?

Jsi normální? 8o

Najdi si normálního partnera a ne takového šaška… To si sama sebe tak málo vážíš, že si takové chování necháš líbit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
1.10.21 10:30

Tak už jste byli napůl cesty od sebe, tohle byl jen další krok, vůbec bych ho neřešila a našla si někoho normálního

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
1.10.21 10:31

Vůbec bych se neobtěžovala něco vysvětlovat. Věřit ti nebude tak jako tak. Prostě tě chce dostat do pozice, že se budeš omlouvat a podlejzat. Když už jste se od sebe tak hezky odstěhovali (což je samo o sobě hooodně divné), tak pokračujte v těch krocích zpět a jděte od sebe. Chorobný žárlivce nebrat.
A jestli si z něj chceš udělat prču, stáhni si někdy fotku malýho pinďase a pošli mu jí s tím, že to si snad dělá srandu, tohle posílat tvojí nejlepší kamarádce! :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
1.10.21 10:31
@free333 píše:
Myslím, že těmhle typům…chorobným žárlivcům…to nevysvětlíš, i kdyby ses postavila na hlavu… 8)

Není to poprvé no. Ale nejhorší na tom je, že je jinak úžasnej, proto to chci zachránit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
1.10.21 10:33

A co chceš vysvětlovat, když nechce nic slyšet a má jasno? Řekla bych mu, že někoho, kdo mě obviní bez důkazů na základě nějaké náhodné fotografie ve svém životě nepotřebuju. Chová se jako blb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33701
1.10.21 10:33
@unuděná píše:
Vůbec bych se neobtěžovala něco vysvětlovat. Věřit ti nebude tak jako tak. Prostě tě chce dostat do pozice, že se budeš omlouvat a podlejzat. Když už jste se od sebe tak hezky odstěhovali (což je samo o sobě hooodně divné), tak pokračujte v těch krocích zpět a jděte od sebe. Chorobný žárlivce nebrat.
A jestli si z něj chceš udělat prču, stáhni si někdy fotku malýho pinďase a pošli mu jí s tím, že to si snad dělá srandu, tohle posílat tvojí nejlepší kamarádce! :mrgreen: :mrgreen:

To je super nápad, s tou fotkou malinkatého bimbáska, kam na ty nápady chodíš, směju se v práci nahlas… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
1.10.21 10:35
@unuděná píše:
A jestli si z něj chceš udělat prču, stáhni si někdy fotku malýho pinďase a pošli mu jí s tím, že to si snad dělá srandu, tohle posílat tvojí nejlepší kamarádce! :mrgreen: :mrgreen:

Právě sem umřela :,DDD Moc si mi zlepšila náladu :) Docela i uvažuju, že to udělám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
1.10.21 10:35
@unuděná píše:

JO! :lol: Na hruby pytel hruba zaplata. Nic bych mu nevysvetlovala, vzdyt je to na palici. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4884
1.10.21 10:36

Evidentně hledal záminku, jak se definitivně rozejít a jeho mozeček nic lepšího nevymyslel. Tohle není vážný obvinění, prostě jen výmluva.

Příspěvek upraven 01.10.21 v 10:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat