Reklama

Přítel mě poprvé uhodil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 18:13
Přítel mě poprvé uhodil

Ahoj, jdu si k vám pro radu. Jsme s přítelem 3 roky, planujeme rodinu a svatbu. Od té doby, co jsme se poznali, se nikdy nestalo, že by mě přítel uhodil nebo mi jen řekl křivé slovo nebo zvýšil hlas. Nikdy. Je to nebo alespoň vždy byl opravdu úžasný přítel. Samozřejmě až na pár much, což máme každý. Nikdy mi ale nijak neublížil a nasili na ženách odsuzuje. Vcera jsme byli na oslave narození moji neteře. Byl tam i můj byvaly přítel, byli jsme spolu 8 let. Bohužel tento můj bývalý přítel, je nyní téměř nejlepší přítel me sestry a jejího manžela. A dokonce se stale stýká i s mojí mamkou, dávají si dárky atd. Takže pro mého nynějšího přítele je to těžké. Na té oslave miminka se ke mě ex naschval nějak moc mel. Obejmul mě a dal pusu, kdyz mě přítel držel za ruku a pak podal ruku i jemu. Zabihal konverzací do dob, kdy jsme byli spolu. Pak se bavil s mym přítelem. Byla jsem akorat v kuchyni, kdyz muj pritel po rozhovoru s nim přiletěl a hodil po mě doutník a klíče od auta. Byl uz asi hodně opily, normálně nepijeme. Ale tady ho kazdy nutil, že na oslavu miminka musí. Ja jsem se po chvili zbalila a sla pesky domu, dohonil mě a začal me různě tahat, že mu dělám naschvaly. Ja jsem utikala domu a on zřejmě dostal nejaky amok. Doma mi začal rvat telfon z ruky, že si pry domlouvam sex s byvalym. Ja mu ho nechtěla dat, protoze jsem chtela byt na telefonu kvuli sestře, která byla po porodu a ma problemy se srdcem. Začal mi kroutit ruce a různě se mnou po pokoji hazet. Byl v nějakém amoku, tak jsem mu jednu strelila, myslela jsem, že se probere, ale místo toho toho mi ji vratil tak, ze jsem si dala do hlavy o krbovou rimsu a rozrazila si spanek. Az kdyz mi zacala tect krev, tak se jakoby probudil a utekl z domu, vzal si auto a ujel neznamo kam. Napsal mi par omluvnych zpráv a od te doby se neozval. Bydlime spolu a ma tady vsechny veci i penize. A ja ted opravdu nevim co mam delat. Necekala jsem, ze by me nekdy uhodil, vzdy se choval jako gentleman. Psala jsem pak svemu ex, jestli mu neco nerekl a on mi odpověděl, ze si hezky pokecali. Ironicky. Nevím jak se teď chovat, hrozně me mrzí a boli co udělal, ale i trestni sazby za spáchání zlocinu v afektu jsou nižší. A on o sobe dle mého ani nevěděl. Na druhou stranu nemohu jen tak mavnout rukou a delat, ze nic. Jak se ted zachovat? Děkuji za rady.

Prosím anonym.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 15.12.16 18:16

Je těžké ti radit, jak se máš chovat k člověku, který tě málem zabil. Ale začala sis…

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 15.12.16 18:19

8o 8o 8o Evidentně mu hodně nesvědčí alkohol a nebo se teprve teď opravdu projevil, těžko říct :nevim: Teď ti nezbyde než čekat, každopádně tě opravdu mohl klidně zabít, uvědomuješ si to? Jaké máš pocity ty?

Chumchalice
Kecalka 146 příspěvků 15.12.16 18:20

Planujete svatbu a rodinu? :think: no tak to bych si to rozmyslela :think:
Asi byste si meli vsichni tri sednout a vyjasnit situaci, nastavit meze atd…
Tezko poradit, ja jen vim, ze fackou to zacina… :?

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 15.12.16 18:25

No tohle je extrémní situace, ty si mu jí pleskla první, bohužel on je ti roven, gentleman negentleman, prostě ti to vrátil. On žárlí a jestli měl upito, tak to je jasný.
Za jiných okolností, bych ti napsala, zabal mu věci…a honem utíkej…ale v této situaci, to vidím trochu jinak. :mrgreen: Bývalí partneři dokážou být pěkné s****, vím o tom svoje…jeden z mých bývalých se snažil s mým dalším vyvolat konflikt, aby se poprali a on ho dostal před vojenského prokurátora :roll:
Přítele bych někde odchytila, důrazně si s ním promluvila, je dost možné, že tvůj bývalý zesměšňoval svého nynějšího a nebo ošklivě pomlouval tebe, kombinace alkoholu způsobila vygradování situace, nejsme dokonalý, jsme jen lidé…
I když někdo je nadčlověk, mého chlapa jsem už párkrát za těch xxx let propleskla a nikdy, opravdu nikdy mi to nevrátil. Je pravda, že co se týče bolestivosti mi udělal už spoutu jiných věcí, ty tedy byly omylem, ale stály za to :mrgreen: :mrgreen: třeba provrtaná ruka vrtačkou 8o
Tvého přítele neznáme a jen ty sama víš, jaký je to člověk, pokud se tedy vůbec dá říct, že někdo zná někoho jiného dokonale :think: tady ti nikdo neporadí, pravděpodobně se tu utvoří dva tábory a ty budou názorově proti sobě a tobě to stejně nijak nepomůže.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 15.12.16 18:28

Takže místo aby jste svému ex řekla, aby Vás neoblizoval, neobjímal a pod…, jste se nechala, tím jste celkem ztrapnila současného přítele. Mobil jste mu na chvilku mohla půjčit, aby se přesvědčil že tam žádný důkaz o nevěře nenajde, raději jste se sním o mobil přetahovala jak kdyby jste něco skrývala, a nakonec jste mu jednu vypálila, což Vy jako žena samozřejmě nepovažujete za násilí na partnerovi. :roll: A vzhledem ktomu že byl opilej, tak se dalo čekat že Vám jí v afektu vrátí, bohužel alkohol potlačuje smysly, takže dal velkou ránu. Váš přítel zřejmě není žádný násilník, prostě si jen nechce nechat s…r..át na hlavu, což se mu nedivím. Smůla že se ženský vždycky cítí za oběť, i když nejsou v právu. Popřemýšlejte nad vším a začněte u sebe. Mě by se taky nelíbilo, kdyby se můj muž muckal s ex, ještě před svojí rodinou, připadala bych si za idiota. Osobně bych nevypálila jen partnerovi (klidně ať by vrátil), ale rovnou tý jeho ex a ta by šanci vrátit nedostala. Jestli Vy máte ve své rodinně tyto „otevřené“ vztahy, počítejte že existují i lidé (Váš přítel) kteří mají tendenci chránit si své teritorium a toto se každému zkrátka líbit nemusí… :nevim: :cert:

Nickyy
Stálice 98 příspěvků 15.12.16 18:28

Iniciatorem jsi byla ty, tudiz bych to zas az tak nehrotila. Byl opily a zrejme velmi rozzureny. Kdo vi, co mu tvuj ex napovidal. Ani se mu moc nedivim a tva facka proste vyvolala jeho reakci, ruply mu nervy a uz to bylo. Samozrejme by se to stavat nemelo, ale to na obou stranach. Spis bych resila ex pritele a co mu napovidal, tohle se nedela.

pannda
Kelišová 6471 příspěvků 31 inzerátů 15.12.16 18:28
@Chumchalice píše:
Planujete svatbu a rodinu? :think: no tak to bych si to rozmyslela :think:
Asi byste si meli vsichni tri sednout a vyjasnit situaci, nastavit meze atd…
Tezko poradit, ja jen vim, ze fackou to zacina… :?

Všichni tři? nemyslíš to vážně…
No, zřejmě bych si svatbu a rodinu nyní nijak neplánovala. Vyfoť si to, co ti udělal, měj to jen u sebe pro případ, kdyby náhodou nevěděl, jak ti ublížil. A nevolej mu, nech ho být, měl by přijít sám, omluvit se a měli byste si promluvit.
Alkohol je svině, na druhé straně ho to neomlouvá. A s ex už nic neřeš, je to debil, když se tak choval a zřejmě dosáhl svého, o to mu asi šlo, nakecat a ovlivnit tvého přítele.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 18:31

Jj, mohl tě zabít. Ale je rozdíl pokud byl v alkoholovém opojení, neomlouvám ho. Někdo začne být agresivní až na neunosnou mez. Jinak chování tvého ex je krajně nevhodné, se choval jak puberťák. Jinak škoda, že jsi neměla nějakou intuici. Já opilé lidi nenávidím, protože nikdy nevis, čeho jsou schopni. Ještě navíc v tomto případě, když byl naštvaný. I pokud by byl střízlivý, tak byste se asi stejně pohádali. A za další nemám ráda, jak druzí lidé nutí do pití. Je to na nic no. Říct příteli, ať nepije, protože hrozí riziko refidivy nebo se rozejdete.

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 15.12.16 18:32

Tri varovni a dost, rozhod.. :)

123Soňa
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 15.12.16 18:36

Hele, já nevím. Každopádně bych svatbu minimálně rok neplánovala. Pak bych viděla, kam se vztah vyvíjí…
Jestli je po alkoholu takhle mimo, určitě by musel tvrdě abstinovat.

nostress
Extra třída :D 12912 příspěvků 15.12.16 18:37
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si k vám pro radu. Jsme s přítelem 3 roky, planujeme rodinu a svatbu. Od té doby, co jsme se poznali, se nikdy nestalo, že by mě přítel uhodil nebo mi jen řekl křivé slovo nebo zvýšil hlas. Nikdy. Je to nebo alespoň vždy byl opravdu úžasný přítel. Samozřejmě až na pár much, což máme každý. Nikdy mi ale nijak neublížil a nasili na ženách odsuzuje. Vcera jsme byli na oslave narození moji neteře. Byl tam i můj byvaly přítel, byli jsme spolu 8 let. Bohužel tento můj bývalý přítel, je nyní téměř nejlepší přítel me sestry a jejího manžela. A dokonce se stale stýká i s mojí mamkou, dávají si dárky atd. Takže pro mého nynějšího přítele je to těžké. Na té oslave miminka se ke mě ex naschval nějak moc mel. Obejmul mě a dal pusu, kdyz mě přítel držel za ruku a pak podal ruku i jemu. Zabihal konverzací do dob, kdy jsme byli spolu. Pak se bavil s mym přítelem. Byla jsem akorat v kuchyni, kdyz muj pritel po rozhovoru s nim přiletěl a hodil po mě doutník a klíče od auta. Byl uz asi hodně opily, normálně nepijeme. Ale tady ho kazdy nutil, že na oslavu miminka musí. Ja jsem se po chvili zbalila a sla pesky domu, dohonil mě a začal me různě tahat, že mu dělám naschvaly. Ja jsem utikala domu a on zřejmě dostal nejaky amok. Doma mi začal rvat telfon z ruky, že si pry domlouvam sex s byvalym. Ja mu ho nechtěla dat, protoze jsem chtela byt na telefonu kvuli sestře, která byla po porodu a ma problemy se srdcem. Začal mi kroutit ruce a různě se mnou po pokoji hazet. Byl v nějakém amoku, tak jsem mu jednu strelila, myslela jsem, že se probere, ale místo toho toho mi ji vratil tak, ze jsem si dala do hlavy o krbovou rimsu a rozrazila si spanek. Az kdyz mi zacala tect krev, tak se jakoby probudil a utekl z domu, vzal si auto a ujel neznamo kam. Napsal mi par omluvnych zpráv a od te doby se neozval. Bydlime spolu a ma tady vsechny veci i penize. A ja ted opravdu nevim co mam delat. Necekala jsem, ze by me nekdy uhodil, vzdy se choval jako gentleman. Psala jsem pak svemu ex, jestli mu neco nerekl a on mi odpověděl, ze si hezky pokecali. Ironicky. Nevím jak se teď chovat, hrozně me mrzí a boli co udělal, ale i trestni sazby za spáchání zlocinu v afektu jsou nižší. A on o sobe dle mého ani nevěděl. Na druhou stranu nemohu jen tak mavnout rukou a delat, ze nic. Jak se ted zachovat? Děkuji za rady.Prosím anonym.

Osobně nikdy neseznamuji manžela se svými bývalými, a ze zásady se vyhýbám takovým střetnutím. Ne že by manžel nějak žárlil, dokonce ani vůbec nepije alkohol, ALE člověk nikdy neví, co takový opilý/á ex někomu nakecá, zvláště pokud se ještě nesrovnal z rozchodem, anebo jen tak ze zlomyslnosti. Proč bych riskovala zbytečné nepříjemnosti. Další věc je, jak tvůj přítel reagoval. Těžko říci, jestli to byla žárlivá reakce na to objetí a pusu od tvého ex, podpořené alkoholem, anebo jestli mu ještě dodatečně něco nenakecal.ALE i tak, bych
si osobně velmi rozmyslela, jestli se vdám za člověka, který by mě fyzicky napadl, a dokonce ohrozil na životě. To bych neskousla. Jednou to v sobě má, i když to bylo skryté, ale už bych věděla, že je toho schopen, a to by byl konec.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 18:39

Ja sem mu ji dala, protoze na mě jecel, ze si domlouvam sex s jinym a porad me nekam hazel. Nikdy nemel duvod me podezirat, do telefonu může kdykoliv a cokoliv. Vi, že ho miluji a nepodvedla bych. S ex jsem se rozesla ja a opravdu se mi ani nelíbí, spíš je mi protivný. Rady, že jsem mu měla nechat telefon mi přijdou úplně mimo. Nejsem nesvepravna, aby mi násilím bral telefon. Tohle je prostě přes čáru. A za toto bych se rvala, i kdyby mi měl urvat ruce. :nevim:
Jinak toto vse se opravdu stalo poprvé. Pritele si myslím znam velmi dobre. Bydlime spoluvic jak dva a pul roku a jsme partneři, ale i nejlepší přátelé. Počkám až přijde a uvidím. Diky.

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 15.12.16 18:41

Podle mě mu i ex něco řekl, jakmile jsi odešla, plus alkohol apod.. :nevim:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 15.12.16 18:43

No, jestli je ti ex protivný, neměla ses nechat od něho políbit a obejmout, ale dát to jasně najevo. Bůhví, co příteli nakecal, alkohol k tomu a fantazie už pracovala. To ho ale neomlouvá, že tě uhodil.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama