Přítel mě posílá na potrat

Anonymní
2.6.20 10:42

Přítel mě posílá na potrat

S přítelem jsem 5let, řekla bych normální vztah. Chtěli jsme se oba posunout, mluvily jsme o miminku a tak jsme to zkusili. A podařilo se. Přítel obrátil, jak v chování, tak i v názoru, že ho nechce, a posílá mě na potrat. Po týdnu se semnou rozešel. ( Je nám 30) jsem v 6tydnu. Nějak nevím co mám dělat, mimi chci. Jen se ptám, zda to některá zažila, jak se to dá zvládnout, co dítě, které nevyrůstá s tatínkem..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
160
2.6.20 10:49

Jestli se na dítě opravdu cítíš a seš si jistá že to zvládneš sama, na bývalýho kašli. Třrba začne mít zájem až se malé narodí a pak už záleží jen na tobě, jak moc si ho pustíš zpět do života. A dítě není zábrana k tomu aby sis nemohla najít někoho jiného. Táta není ten, co dítě zplodil, ale ten, co dítě vychoval 👍 takže pokud to po finanční stránce, zázemí atd zvládneš, soustřeď se na to malé a na někoho kdo uteče, se vykašli, to potom není chlap. Hlavně když jste dítě plánovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9916
2.6.20 10:53
@Anonymní píše:
S přítelem jsem 5let, řekla bych normální vztah. Chtěli jsme se oba posunout, mluvily jsme o miminku a tak jsme to zkusili. A podařilo se. Přítel obrátil, jak v chování, tak i v názoru, že ho nechce, a posílá mě na potrat. Po týdnu se semnou rozešel. ( Je nám 30) jsem v 6tydnu. Nějak nevím co mám dělat, mimi chci. Jen se ptám, zda to některá zažila, jak se to dá zvládnout, co dítě, které nevyrůstá s tatínkem..

Co je to za chlapa, který se takto zachová, ještě když dítě chtěl. Snad tak zareagoval jen v tom šoku, kdy asi nevěřil, že se dočkáte tak rychle. Ale pokud máš zázemí a finančně to utáhneš, což si myslím, že ve 30 bys mohla, tak na potrat nejdi. Ale rozhodnutí je samozřejmě na tobě a nikdo tě nemůže nutit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6972
2.6.20 10:57
@Anonymní píše:

No jasný vždyť je potrat brnkacka :nevim: jednou pán chce a jednou nechce.Taky bych ho poslala na nějaký zákrok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
2.6.20 11:03
@Anonymní píše:

Nevyzrálý sobeček. Jestli je to tak, že řekl, že se opravdu chce stát otcem, nechala bych ho chvíli vydýchat situaci. Třeba mu dojde, ze je blbec a k dítěti se přihlásí. Jestli dítě chceš, tak se postaráš, aby mělo to, co má mít. Nebudeš první ani poslední, bohužel. Ideální to není, ale ve 30 by měl být člověk dostatečně způsobilý převzít zodpovědnost za své činy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
@Annabela11 píše:
No jasný vždyť je potrat brnkacka :nevim: jednou pán chce a jednou nechce.Taky bych ho poslala na nějaký zákrok

Třeba na přerušení chámovodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112

Finální rozhodnutí je na tobě, ale já bych na potrat nešla. Pokud máš zázemí, finančně bys to zvládla a máš třeba i podporu v rodině, že by ti v nejhorším pomohli, tak bych nechodila. Nikdy nevíš, jestli nebudeš mít komplikace a jestli budeš moct mít ještě dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
2.6.20 11:04

@Annabela11 souhlas, takového bych rovnou poslala na vasektomii :cert:. Zakladatelko, to dáš. Měla bys podporu rodiny? Třeba i jeho rodiče by mohli mít o vnouče zájem. Je to dřina i ve dvou, ale nebudeš první ani poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16384
2.6.20 11:05

Dítě bych si nechala a tomu ichtylovi udělala vasektomii rezavou kudlou… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
807
2.6.20 11:09

Máš kam jít? Utáhneš sama bydlení? Jídlo? Nájem? Zálohy na služby? Náklady na miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3720
2.6.20 11:11

Dite si nech a od vseho si schovej uctenky, zaplati ti pulku vybavicky. Pak bude platit alimenty, urcite to zvladnes. Pokud to bylo planovane tak urcite mas zazemi, neco nasetreno a on praci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
2.6.20 11:19
@Russet píše:
Třeba na přerušení chámovodů.

Jo. A bez anestezie :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.20 11:23

Děkuji moc ☺️ on řekl, že si chce užívat, že si uvědomil, že nejsem vhodná partnerka :(. Rodinu mám super, ale nebydlíme u sebe. Bydlím sama, jde to zvládnout v baráku samotná? Pořád mám obavy, co když mi bude špatně..:( nejsem zvyklá si říkat o pomoc, někoho otravovat:( ale i tak jsem asi rozhodnuta si toho drobečka nechat.

• Citovat
  • Nahlásit
9916
2.6.20 11:32
@Anonymní píše:
Děkuji moc ☺️ on řekl, že si chce užívat, že si uvědomil, že nejsem vhodná partnerka :(. Rodinu mám super, ale nebydlíme u sebe. Bydlím sama, jde to zvládnout v baráku samotná? Pořád mám obavy, co když mi bude špatně..:( nejsem zvyklá si říkat o pomoc, někoho otravovat:( ale i tak jsem asi rozhodnuta si toho drobečka nechat.

Po 5 letech vztahu si uvědomil, že nejsi vhodná partnerka. Aha, tak to je teda fakt ubožák a hrozný kok*t, jinak to nejde. Miminko v baráku zvládneš a neboj se říct o pomoc, když ji budeš potřebovat. Finančně ti bude muset stejně on pomáhat, je to i jeho dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9640
2.6.20 11:40
@Anonymní píše:

To je blb. Po pěti letech si uvědomil, že pro něj nejsi ta pravá? No, tak hlavně že chtěl dítě a když se zadaří tak zbaběle uteče. Schovávej si všechny účtenky, až budeš pro mimčo nakupovat výbavičku, kočár atd, i za vitamíny. Polovinu ti musí proplatit a po porodu si zažádej o alimenty na dítě, i na sebe. Máš na to nárok, jakko neprovdaná matka, do dvou let dítěte. To zvládneš neboj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama