Přítel mě přestal milovat, ale čekáme spolu miminko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
47
17.11.21 00:04

Přítel mě přestal milovat ale čekáme spolu miminko

Ahoj, potřebovala bych znát vase názory. Čekáme miminko jsem v 39tt. Před těhotenstvím bylo vše super s partnerem opravdu jsme se milovali a byli jsme šťastní vše nám fungovalo sex byl skvělí několikrát i 2× denně. Trávili jsme spolu každou volnou chvíli. Jsme teda oba dost mladý mě je 20 a jemu 22. Představovali jsme si společnou budoucnost.Ale ještě jsme spolu nebydleli. Pak jsem neplánovaně otěhotněla ale společně jsme se domluvili že to společně zvládneme a necháme si ho (on chtěl miminko už předtím než se to stalo) a zhruba do 3měsíce těhotenství bylo vše v pohodě partner říkal rodičům jak je hrozně rád že zrovna se mnou čeká miminko že si se mnou rozumí tak jak ještě s nikým. Pak se stal jakýsi zlom. Začal travit spoustu času na dílně a auto se pro něj stalo prioritou. Dříve jsme spolu sedávali večer dávali si pivo a u toho i několik hodin povídali samozřejmě tohle přestalo a přestali jsme spolu i tolik komunikovat (přestal komunikovat i s rodiči úplně se uzavřel do sebe) já řešila bydlení a snažila se vše zařizovat on nejevil absolutní zájem akorát mi pořad opakoval že času je dost vůbec mi s ničím nepomáhal. Do toho všeho se mnou přestal spát (do teď spolu nespíme) prý nemá náladu ani chuť ani čas na to aby se mnou spal že prý sex nepotřebuje (prý ani s nikym jiným) upřednostňuje spánek před sexem. Když jsem se ho ptala jestli nemá jinou tak mi to vždy vyvrátil že nemá že neví proč by to měl dělat a v tom mu asi věřím to by k němu nesedělo. Mezi námi vymizela všechna intimita už mě ani neobejme nedá pusu to mi taky řekl že mi tu pusu ani dávat nechce.Do toho všeho se mnou přestal travit čas (že ho prý nebaví se mnou sedět doma u televize). Do teď nebyl schopny se k mě nastěhovat (je hrozný mamiňáček a mamahotel mu vyhovuje).Teď mi oznámil že už mě nemiluje a že mě bere jako kamarádku. Prý za to nemůžu že už mě nemiluje že jsem nic neudělala že ví že se snažím že se mu něco stalo ale že neví co že na to nemůže přijít. Že mě má rád ale jenom rád a záleží mu na mě o dítě se chce starat chce s nim travit čas že mě v tom nehodlá nechat samotnou na malou se i hrozně těší v tom problém není. Tak jsem se domluvili že tomu necháme volný průběh a čas po porodu se k nám nastěhuje a uvidíme jestli se mezi námi něco změní když budeme mít zase společnou “věc” co dělat. Nebo jestli něco změní i to že se mnou jde k porodu? Má opravdu bordel v hlavě a není schopny si to srovnat co vlastně chce sám to uznal. Já k němu pořad něco cítím i když se ke mě nechoval úplně nejlíp posledních pár měsíců. Budu hrozně ráda za každý váš názor už jsem opravdu zoufalá takoví nebyval byl přesně opak toho jak se chová teď nevím co se mohlo změnit. Myslíte že by to mohlo být zase dobré? Omlouvám se za sloh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
98
17.11.21 00:20

Budeš to mít sama s děckem těžké.
On si asi uvědomil, že mu skončil bezstarostný život. Záleží jen na něm, jak se zachová. Z jeho chování odhadneš, co bude, tedy nebude dál…
Smutné, když jsi mu věřila 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.11.21 00:25

@Born66 o malou se starat chce to si nemyslím že bude problém. Jenom nevím co se mohlo stát mezi námi dvěma ale jsem rada že to chce aspoň zkusit a že náš vztah hned nezahazuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.11.21 00:27

@Born66 když by si přeci uvědomil že mu skončil bezstarostný život tak nebude jevit zájem o malou… ale že by to změnilo něco mezi námi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
17.11.21 00:28

Děti nemají mít děti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
17.11.21 00:30

Změnil se, když jsi otěhotněla. Nyní slibuje, že se bude starat. Zase může změnit názor. Vím že píšu hnusně, jen v životě se vše mění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
17.11.21 00:31

Jste mladí, myslím, že si to sedne. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.11.21 00:32

@Takco děkuju doufám v to :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
17.11.21 00:33
@Mína91 píše:
Děti nemají mít děti :nevim:

To jsem čekala, že tohle někdo zase napíše, paní chytrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
17.11.21 00:37

@Barry1997 Nechat si naštěkat do boudy ve 20, co jako na to chceš říct? Ani spolu nežili… A nechoď na mě s tím, že dříve to bylo normální. Dnes je svět úplně jinde. A paní chytrou si strč za klobouk :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.11.21 00:37

@Born66 zase když ho vidím s jeho malým bráchou tak vím že bude dobrý tatínek není to vůl aby se o svoji dceru nestaral to on zase umí být zodpovědný. Vím že to vypadá že se ho pořád zastávám ale opravdu to není špatný člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.11.21 00:43

@Mína91 nepsala jsem to sem aby jste mě soudili že jsme ještě děti atd. problémy ve vztahu mají i starší páry nevím co náš věk má společného s našimi problémy ve vztahu. Myslím že v jakémkoliv věku se problémy ve vztahu objevují a věk s tím opravdu nesouvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
17.11.21 00:52

@Tess6378 Nikdy mimčo vztah nenapravilo. To si zde můžeš přečíst spoustu příběhů…
Pokud bude chtít, můžeš s ním žít bez Lásky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
17.11.21 00:54

@Tess6378 Ano, samozřejmě mají problémy i starší páry. Jenomže ve 20 na dítě nejsi (očividně) zralá a ten tvůj už vůbec ne. Navíc skutečnost, že jste spolu nežili (tedy neznali jste se) je opravdu recept na průšvih. A to i kdyby vám bylo 30. Ale to teď nevyřešíš, pozdě.

Ale i tak přeji hodně štěstí tobě i miminku. Kéž by tvůj kluk dostal rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.11.21 01:03

@Mína91 s tím že nejsem na dítě dost zralá si dovolím nesouhlasit všechno jsem si zařídila sama a na malou se opravdu těším. Přítel už to bohužel tak dobře nezvládl. Samozřejmě že by bylo lepší s miminkem počkat ale stalo se. Ano vím to že jsme si spolu nezkusili ani bydlet a v podstatě jsme byli společně hozený do divoké řeky.
Děkuju. Budu doufat že dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat