Přítel mě přestal vzrušovat

Anonymní
18.8.20 19:02

Přítel mě přestal vzrušovat

Zdravím, mám asi problém, že kterého nevím jak ven.
S přítelem jsme spolu 4 roky a za 2 měsíce se nám narodí miminko. Před těhotenstvím jsme spolu spali normálně, všechno nám klapalo jak v posteli tak v osobním životě.
Jenže pak jsem otěhotněla. Celé první 3 měsíce jsme prozvracela a bylo mi strašně špatně. Na nic jsem se necitila a přítel mě nenutil. Po těchto 3 měsících, kdy mi bylo zase lépe jsem už ale zpátky nenašla chuť s přítelem spát. Přestal mě během těch prvních 3 měsíců přitahovat. Momentálně spolu spíme asi 1 za týden, ale vždycky musí začít přítel.
I přes to, že začíná on ja ale necítím žádnou touhu se s ním vyspat :nevim: začala jsem to brát spíše jako povinnost.
Mrzí mě to, protože před těhotenstvím nám všechno v posteli klapalo. Zlom nastal až v prvním trimestru, který jsem celý prozvracela. Nejvíce mě mrzí to, že mám pocit, že přítel to ze mě i už vycítí, že se mi do toho úplně nechce přitom sama nevím proč. :nevim:
Vypadá dobře, stará se o sebe. Není to žáden špindira ani nic podobného. Ani tento zlom neměl žádný vážný důvod. Opravdu to přišlo samo během 3 měsíců.
Měla jste to taky tak nějaká? Zlepšilo se to po porodu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14001
18.8.20 19:20

Hormony, no. Buď mají tehule chuť pořád nebo vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
18.8.20 19:23

Hormony jak je řečeno vysse buď jak itrzeny že řetězu nebo vůbec..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
18.8.20 19:26

To přejde, asi ne hned, ale přejde. Hlavně aby přítel nezačal kvůli tomu vyšilovat a nechal si vysvětlit, že to není trvalý stav :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
18.8.20 19:29

Ale to je v těhotenství normální tohle.. Hormony no.. A bude hůř.. :mrgreen:.. Zas to přejde časem.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.20 19:39

Měla jsem to taky a po porodu se to nezlepšilo. Už mě prostě nikdy nepřitahoval. Snažila jsem se to roky ještě řešit, ale skončilo to rozvodem.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
373
18.8.20 19:45

Máme dvě děti a cítím to samé. Akorát já těhotná nejsem a po druhém porodu už víc jak 5let :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
943
18.8.20 19:54
@Anonymní píše:
Měla jsem to taky a po porodu se to nezlepšilo. Už mě prostě nikdy nepřitahoval. Snažila jsem se to roky ještě řešit, ale skončilo to rozvodem.. :nevim:

Tak ta pritazlivost je podle mne taky o chovani toho muze k zene. Pokud ona ma pocit, ze ho nepritahuje, tak to z jeji strany taky brzy vymizi. Musi se na to davat pozor, jsou to malickosti, ale pokud vymizi, tak se lidi odcizi. Pokud se me manzel tyden nijak edotkne, i kdyz sex mame, myslim tim dotyky pres den nebo v posteli mimo sex, tak jsem nesva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.20 19:58

@Josefuna tohle u nás problém není. Přítel se ke mě chová opravdu pěkně, hladí mě, chytá mě za ruku, dává mi často i pusy na čelo :lol: večer mě zas hladí ve vlasech. Je všímávy, starostlivý :nevim: opravdu to prostě vymizelo v začátku těhotenství. První trimestr mi bylo celý strašně špatně, tak jsem to priklanela k tomu. Ale ani potom se to nezlepšilo. Před těhotenstvím bylo všechno naprosto v pořádku

• Citovat
  • Nahlásit
4717
18.8.20 20:04

V prvním těhotenství jsem to měla stejne. Po porodu, po šestinedělí jsme byli jak králíci. Akorát jsem pak zas za 2 měsíce otěhotněla, takže opět stejná situace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11736
18.8.20 20:07
@Anonymní píše:
@Josefuna tohle u nás problém není. Přítel se ke mě chová opravdu pěkně, hladí mě, chytá mě za ruku, dává mi často i pusy na čelo :lol: večer mě zas hladí ve vlasech. Je všímávy, starostlivý :nevim: opravdu to prostě vymizelo v začátku těhotenství. První trimestr mi bylo celý strašně špatně, tak jsem to priklanela k tomu. Ale ani potom se to nezlepšilo. Před těhotenstvím bylo všechno naprosto v pořádku

Nedavej si to za vinu. To je priroda. V dobe ovulace je telo nachystano na styk a oplodneni. V tehotenstvi naopak. Telo ted neovuluje, uz ma splneno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
943
18.8.20 20:09
@Anonymní píše:

To je normalni, ze v tehotenstvi to takhle mas. Clovek je i nervozni, boji se porodu, nevi, co ho ceka atd. Treba az budes mit velke bricho, tak ani sex chtit nebude, a pak po porodu uvidis, jestli se to zmeni. Ted je zbytecne to dopredu resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
18.8.20 21:52

Já su těhotná po druhý a po druhý prostě po sexu vůbec netoužím :nevim:. Nechce se mně, nebaví mě to, prostě to nepotřebuju, naopak je mně to nepříjemný, manžel naštěstí taky moc nechce co to jde vidět :D. Až se narodí malé, budeš zase jen kojit a unavená.. :roll: to k tomu prostě patří.. začne se to měnit nejdřív půl roku po porodu.. normálně si s ním o tom promluv, že to není ním ale těhotenstvím a hormonama. Pochopí to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama