Přítel mě přivádí k šílenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 09:00
Přítel mě přivádí k šílenství

S partnerem jsem 8 let, máme dvě děti…a mým největším zklamáním ve vztahu je jeho nespolehlivost, konkrétně nedochvilnost. Do vztahu jsem šla i přesto, že jsem o tomhle věděla, ale jak se říká růžové brýle a možnost, že se to změní. Nezměnilo a předělání k obrazu svému už jsem dávno vzdala.
Ono se to spíš zhoršuje, někdy se stane, že na něj i hodinu čekám na smluveném místě a on teprve končí v práci, ale teď už to není jen o mě..Dětem se zamyká školka v 8 (je otevřeno od 6) a on je přiváží v 8:10 kdy už učitelka drží klíče a chce zamknout, prakticky za ty 2 roky čeká už jen na něj…Do práce by měl chodit na 8, když děti nejdou do školky je to klidně půl 10, s tím, že ho od 8 budím aby vstal a šel něco dělat.

Dnes přišel s tím, že má v práci problém, protože se neuvolnil včas v práci kvůli mě. Musela jsem na chirurgii, tři dny mu říkám, uvolni se, dej jim vědět, že nepříjdeš..a on jim volá v ten den ráno, že nemůže přijít? :zed: :zed: já se jim teda ani trošku nedivím. On to komentuje s tím, že ho vyhodit stejně nemůžou, je jich málo…chápete? dala bych mu v tu chvíli ránu.

a takhle bych mohla pokračovat, je toho na mě už faaakt hodně a nevím co s ním :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2749 příspěvků 5 inzerátů 23.01.18 09:05

Jsou povahove vlastnosti, ktete se nezmeni, nebo spis jsou lide, kteri je nechteji zmenit. Co s tim? Asi nic, bud si tim budes otravovat zivot a vztah, nebo si reknes, ze by treba mohl hrat automaty a Toto je lepsi, nebo se rozvedes.

Emimin7
Kelišová 7247 příspěvků 23.01.18 09:07

Jojo, tohle je v povaze. Já to taky nemůžu vystát.

Kamkam
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 23.01.18 09:08

Domluvit mu zřejmě nestačí… Tak co ho zkusit vyléčit tím, že na to dojede? Domluvit se s učitelkou (aby o tom nevěděl), že prostě zamkne a on si bude muset poradit s dětmi. Samozřejmě pokud se taková situace dá nějak vyřešit… Atp. někde na něj cekas/te, dát mu čtvrt hoďky a odejít…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 09:09

Právě proto s ním jsem, on je jinak hodnej, děti miluje..a říkám si, že by mohlo být mnohem, mnohem hůř. Teď to píšu v největším nasr*ní, potřebuju to prostě jen ventilovat, abych se nezbláznila..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 09:11

@Emimin7 já jsem právě vždycky úplně nepříčetná, on to ví, že mi to vadí a stejně vylepší skore na +-10 minut

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 09:17
@Anonymní píše:
S partnerem jsem 8 let, máme dvě děti…a mým největším zklamáním ve vztahu je jeho nespolehlivost, konkrétně nedochvilnost. Do vztahu jsem šla i přesto, že jsem o tomhle věděla, ale jak se říká růžové brýle a možnost, že se to změní. Nezměnilo a předělání k obrazu svému už jsem dávno vzdala.
Ono se to spíš zhoršuje, někdy se stane, že na něj i hodinu čekám na smluveném místě a on teprve končí v práci, ale teď už to není jen o mě..Dětem se zamyká školka v 8 (je otevřeno od 6) a on je přiváží v 8:10 kdy už učitelka drží klíče a chce zamknout, prakticky za ty 2 roky čeká už jen na něj…Do práce by měl chodit na 8, když děti nejdou do školky je to klidně půl 10, s tím, že ho od 8 budím aby vstal a šel něco dělat.

Dnes přišel s tím, že má v práci problém, protože se neuvolnil včas v práci kvůli mě. Musela jsem na chirurgii, tři dny mu říkám, uvolni se, dej jim vědět, že nepříjdeš..a on jim volá v ten den ráno, že nemůže přijít? :zed: :zed: já se jim teda ani trošku nedivím. On to komentuje s tím, že ho vyhodit stejně nemůžou, je jich málo…chápete? dala bych mu v tu chvíli ránu.

a takhle bych mohla pokračovat, je toho na mě už faaakt hodně a nevím co s ním :oops:

Ahoj, manžel měl ten " samý " problém.. a pak když už přišel zase pozdě a já myslela že ho snad zabiju, jsem se prostě nasra**.. a když jsme meli jednou se sejít ( na placenou večeři ).. tak jsem prostě nepřišla. Nezvedla jsem telefon.. prostě jsem hodila ignor. Večer přišel nasrane* úplně šíleně a říká - kde si sakra byla? A já : doma.. a on ; dyť jsme měli zapalcenou večeri. A já ; no a co? A on úplně málem infarkt.. pak jsem to udělala ještě párkrát a od tý doby se to nestalo ani jednou..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 09:20
@Kamkam píše:
Domluvit mu zřejmě nestačí… Tak co ho zkusit vyléčit tím, že na to dojede? Domluvit se s učitelkou (aby o tom nevěděl), že prostě zamkne a on si bude muset poradit s dětmi. Samozřejmě pokud se taková situace dá nějak vyřešit… Atp. někde na něj cekas/te, dát mu čtvrt hoďky a odejít…

Souhlasím s tímto příspěvkem.. a ještě bych udělala to že bych jako učitelka řekla že prostě děti už přijmout nemůžu. ( Prostě ukecej učitelku ať ti pomůže ). A hold třeba párkrát děti nepůjdou do školy ale doma mu to peklo v podobě scény asi bude vadit :lol:

Limi123
Závislačka 2628 příspěvků 23.01.18 09:21

Muj partner to take dela, jsem s nim uz 12 let, celou dobu ho preucuji a je to uz o dost lepsi. Porad chodi pozde, ale na dulezite veci (treba svatba pribuznych) uz prijde vcas.

Zacatek akce mu rikam, ze je obvykle o hodinku drive, nez ve skutecnosti je. Ale je to tedy o nervy!!!

Je to vlastnost, uplne ji nepredelas, ale da se to systematickou praci na nem zmirnit, alespon u nas to tak bylo.

Rano bych ho nebudila, se skolkou bych se domluvila, ze na nej proste cekat nebudou, on se v tom jednou vykoupe a priste si da pozor.

V praci ho ocividne do ted nevyhodili, tak bych take neresila. Muj partner take chodi do prace casto o hodinu pozde, na 11, kdyz tam maji byt do 10. Neresim :-)

pajisek90
Závislačka 2502 příspěvků 23.01.18 09:21

Mám doma něco podobného, jen asi v menší míře. Já jsem jeho pravý opak. Všude chci být včas i za cenu, že budu muset chvili počkat. Jenže díky němu chodíme všude pozdě. A já to nesnáším
Každopádně jsme spolu 12.let a já už si začínám konečně trošku zvykat. Když volá, že vyjíždí z práce a je za tři minuty doma, ať jsem připravena, že musime někam hned zajet, vím, že mám minimálně 20-30minut čas ;-)

Limi123
Závislačka 2628 příspěvků 23.01.18 09:24
@pajisek90 píše:
Mám doma něco podobného, jen asi v menší míře. Já jsem jeho pravý opak. Všude chci být včas i za cenu, že budu muset chvili počkat. Jenže díky němu chodíme všude pozdě. A já to nesnáším
Každopádně jsme spolu 12.let a já už si začínám konečně trošku zvykat. Když volá, že vyjíždí z práce a je za tři minuty doma, ať jsem připravena, že musime někam hned zajet, vím, že mám minimálně 20-30minut čas ;-)

Hehe, to je, jako bych to psala ja :-D

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 23.01.18 09:26

Mám to podobné :roll:..
Neříkám že přítel je úplně spolehlivý taky mě nechá čekat ale vždy doma nikdy by mě nenechal čekat venku nebo když sem s ním na něčem domluvená tak to tak je. Ale bohužel je to v povaze nu :roll: :zed:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 23.01.18 09:29
@pajisek90 píše:
Každopádně jsme spolu 12.let a já už si začínám konečně trošku zvykat. Když volá, že vyjíždí z práce a je za tři minuty doma, ať jsem připravena, že musime někam hned zajet, vím, že mám minimálně 20-30minut čas ;-)

Přesně tak jak kdybych to psala já ale u mě je to kolikrát i hodina :lol: ale vždy napíše že už je na cestě nebo vyráží :mrgreen:

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 23.01.18 09:29

Zakladetelko s tím nic moc neuděláš. Buď ho zkusíš v nějaké situaci vymáchat, ale spíš si myslím, že to po něm steče jako ta práce nebo školka.
Mám v okolí několik takových tipů a zatím jsem na nic nepřišla. Jednou se třeba chytili za nos, ale nedochvilnost se stejně opakuje.
Nicméně tě obdivuju, já nedochvilnost těžce kousám.

Marthi
Kecalka 184 příspěvků 23.01.18 09:31
@Anonymní píše:

a takhle bych mohla pokračovat, je toho na mě už faaakt hodně a nevím co s ním :oops:

Mluvíš mi z duše. Je to jako bych to psala já! Úplně přesně. Nejhorší na tom je, že když je domluvený s nějakou cizí osobou, tak čas dodrží, nechápu. Jinak taky mu říkám, že až ho vyhodí z práce, ať se pak nediví. Ale zas mi doma pomáhá jak může, je super táta.. jen ta nedochvilnost. Takže se vždy uklidňuji, že každý jsme nějaký. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama