Přítel mě psychicky i fyzicky týrá

Anonymní
13.2.20 15:49

Přítel mě psychicky i fyzicky týrá

Prosím o radu..Mám přítele cca půl roku..že začátku to bylo krásný..ale poslední 3 měsíce je to hrůza a já už nevím jak dál..prot l pije každý den, je potom velice agresivní a poslední dobou i za střízliva..děláme spolu v práci a jezdíme stejným autem..pár dní zpátky mě uhodil a já jssem se sbalila a odjela.. prosil mě ať se vrátím, že se mi omlouvá atd. Nezajímalo mě to..Omlouvám se za pravopis. Píšu rychle a z posledních sil. Přemýšlela jsem i o návštěvě psychologa, hledám na internetu pomoc, i když vím že nejlepší řešení je odejít od něj..ale hrozně se ho bojím..bojím se že mě zase uhodí a skončí to špatně.. když se napije dokáže udělat strašný scény které se hodně stupňují..několikrát jsem chtěla volat policii ale bála jsem se že mě z koupelny uslyší..může mi někdo poradit jak se mám sebrat a nejbezpečnějším způsobem odejít? Prosím.. žádná žena se mlátit nemá..tuto větu jsem mu řekla také, ale řekl mi že příště dostanu víc..jsem už zoufalá. nevím co dělat ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1
13.2.20 15:53
@Anonymní píše:
Prosím o radu..Mám přítele cca půl roku..že začátku to bylo krásný..ale poslední 3 měsíce je to hrůza a já už nevím jak dál..prot l pije každý den, je potom velice agresivní a poslední dobou i za střízliva.. ponižuje mě, nadává mi, využívá mě finančně, je nevděčný a zlý když se mu něco nelíbí, já už opravdu nevím co dělat..děláme spolu v práci a jezdíme stejným autem..pár dní zpátky mě uhodil a já jssem se sbalila a odjela.. prosil mě ať se vrátím, že se mi omlouvá atd. Nezajímalo mě to..Omlouvám se za pravopis. Píšu rychle a z posledních sil. Přemýšlela jsem i o návštěvě psychologa, občas mám šílené myšlenky.. hledám na internetu pomoc, i když vím že nejlepší řešení je odejít od něj..ale hrozně se ho bojím..bojím se že mě zase uhodí a skončí to špatně.. když se napije dokáže udělat strašný scény které se hodně stupňují..několikrát jsem chtěla volat policii ale bála jsem se že mě z koupelny uslyší..může mi někdo poradit jak se mám sebrat a nejbezpečnějším způsobem odejít? Prosím.. žádná žena se mlátit nemá..tuto větu jsem mu řekla také, ale řekl mi že příště dostanu víc..jsem už zoufalá. nevím co dělat..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 15:54

Rodina a nebo kamarádi, na které se můžeš obrátit máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4042
13.2.20 15:55

Pozvat nějakého muže z tvé rodiny, ať ti pomůže sbalit věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 15:57

Rodinu mám, ale nechci je do toho zatahovat..svěřila jsem se kamarádovi, dohodly jsme se na,, tajném heslu,, když by bylo nejhůř..

• Nahlásit
  • Citovat
821
13.2.20 15:58

Ihned pryč. To bude už jenom horší. Když tě bude obtěžovat, pokaždé zavolej policii, ať jsou z toho záznamy. Nebo zavolej na bílý kruh bezpečí
https://www.bkb.cz/…maci-nasili/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4042
13.2.20 15:59
@Anonymní píše:
Rodinu mám, ale nechci je do toho zatahovat..svěřila jsem se kamarádovi, dohodly jsme se na,, tajném heslu,, když by bylo nejhůř..
:zed: :zed: :zed: ale Ty máš odejít DNES a n2 čekat na nejhorší 8o :,(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 16:00

Nejhorší je, že i když mám kolikrát vztek na sebe jak jsem hloupá a říkám si že už si nenechám ubližovat a ponižovat se atd. A jsem pevně rozhodnutá..tak za chvíli přijde pocit že je mi ho hrozně líto, protože on nemá rodinu ani moc přátel a finančně na tom taky není zrovna nejlíp. Nemohu se toho zbavit a trochu mi to brání v tom od něj prostě nadobro odejít..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 16:01

Ale jak už jsem psala..jsem už vyčerpaná, hlavně psychicky :(

• Nahlásit
  • Citovat
4042
13.2.20 16:02

Jsi b. lbá. nedá se to napsat jinak. Asi si neuvědomuješ, že ti může jít o život. Doufám, že nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2777
13.2.20 16:02

Řekni nějakému kamarádovi, známému, rodině, ať jdou s tebou do bytu. Sbal si věci a odejdi. Pokud si tohle dovoluje po půl roce, tak to musí být pěknej magor. Nevěř slibům, že to už nikdy neudělá, ten toho nikdy nenechá. Uteč hned, dokud je čas. Ukonči s ním kontakt, pokud tě bude otravovat, tak to vše nahlaš na policii. S takovým magorem není žádný život a přece se nenecháš mlátit. To bys byla úplně blbá. Hodně štěstí a hned odejdi. Pokud je schopen ublížit i za střízliva a ikdyž je opilej, tak to je prostě násilník a nezmění se. Dej vědět, jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12099
13.2.20 16:06

Odchod. Pokud nevíš jak, tak se mrkni na návody které daly dohromady další ženy, co byly v podobné situaci jako ty.

https://www.stopnasili.cz/…nostni-plan/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
13.2.20 16:06

Musíš říct o pomoc nějakým chlapům-tátovi, strejdovi, kamarádům. Ty ať jsou u toho, až se budeš balit. Uvidíš, že takovej ha.jzl co si dovolí na holku, se bude před těma chlapa a bát a klepat. Tihle jsou právě největší slaboši. Udělej to ale hned, neprodlužuj to. A hlavně už se k němu nevracej, určitě bude slibovat, omlouvat se, ale bylo by to za chvíli stejný. Hodné sil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 16:07

Všem moc děkuji za to že jste napsali..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 16:08
@Ou píše:
Odchod. Pokud nevíš jak, tak se mrkni na návody které daly dohromady další ženy, co byly v podobné situaci jako ty.https://www.stopnasili.cz/…nostni-plan/

děkuji moc, určitě se kouknu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama