Přítel mě týrá, nikdo mi nevěří

Anonymní
13.2.21 13:26

Přítel mě psychicky tyra , nikdo mi nevěří

Přítel mě psychicky tyra, několikrát mi kroutil ruce, jednou mě chytl pod krkem, hodil mě na kočárek, a praštil mě loktem do oblečeje s tím že je jsem se praštila sama a na loket mu vbehla. Když se naštvu a řeknu mu to zapira to, a řekne že lžu. Na internetu jsem našla že může mít jaké si výpadky když je agresivní ale jistě vím že jsem si to nevymyslela. Dělá ze mě blázna, pomlouvá mě hnusně u své rodiny a přátel. Půjčila jsem si nabíječku kterou sem mu po té vrátila a od té doby poslouchám že kradu. Nejhorší je že cokoliv se stane tak za vse mohu já a je mi to vtloukano do hlavy. Ignorujeme mě, je na mě zlý i na veřejnosti. Nevím co mám dělat…mám malou dceru. na dříví nemám dobré vztahy a na azylak či tak odejít nemohu protože by mi malou sebral. Prosím poraďte mi někdo co mám dělat už nemůžu dál :'( nejhorší je že to vidí malá které jsou dva roky. Jednou jsem zažila že se mi postavil a malá do něj stékala a kopala a mě obymala. Bohužel u jeho rodiny jsem nejhorším přitom jsem nikomu nic neudělala.
Prosím o normální rady, l..dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
13.2.21 13:32

Jak dlouho tohle trvá? Začalo to už před dítětem nebo po?
S takovým chlapem bych nebyla ani za nic. Přemýšlej, co můžeš udělat. Máš nějaký příjem? Najít si brigádu, našetřit si, vypadnout. Pomoct by mohla tvoje rodina, určitě se zády neotočí. Každopádně já bych vymyslela úplně cokoli, jen abych se od takového agresora dostala pryč i s dítětem…

• Citovat
  • Nahlásit
elibro
13.2.21 13:33

Na azylácích jsou úplně běžně mámy s dětmi. Nesebral, neměl by jak. Zvlášť, když budeš trochu chytrá a na ospod přineseš pár důkazů jeho výstupů, vylíčíš to tam… Ospoďačky tuší, že na azyl se s dítětem neutíká z nudy…
Připrav se, seber se a běž.

Navaž kontakt s ospodem.
Podej si žádost třeba do dvou, tří azyláků.
Podbirej si všechny karty, doklady a důležité dokumenty.
Dej dohromady všechny peníze, které máš.
Uteč, když bude pryč.

Netýrá tě jen psychicky, tohle je domácí násilí jak vyšitý.

• Citovat
  • Nahlásit
2462
13.2.21 13:33

Zkus se obratit treba na bily kruh bezpeci, verim, ze poradi, co dal…vzdycky, vzdycky je nejake reseni, jak opustit tyrana, vsechno je lepsi, nez v takovem vztahu pokracovat…tennzacer jsem moc nepochopila, s rodinou nemas dobre vztahy? Jako se svoji? Nejlepsi by bylo, kdybys mohla odejit treba k rodicum, sestre, babicce.., ale pokud nemas nikoho, jiste i azylovy dum ke reseni, nevim, proc by ti mel dceru vzit, mozna, ze ti tim vyhrozuje a manipuluje, to ale muze lhat, abyses bala, spis je dost jiste, ze lze, nemuzou ti dote vzit jen tak. Tak co nejdrive zavolej do mejake organizace, jiste ti poradi…kam jit a jak to bude s ditetem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
13.2.21 13:34

A obrať se na svoji rodinu. Pomlouvat tě může, ale jestli jsou rodiče aspoň trochu normální, budou věřit tobě. A třeba i podají pomocnou ruku.

• Citovat
  • Nahlásit
14992
13.2.21 13:56
@Anonymní píše:
Přítel mě psychicky tyra, několikrát mi kroutil ruce, jednou mě chytl pod krkem, hodil mě na kočárek, a praštil mě loktem do oblečeje s tím že je jsem se praštila sama a na loket mu vbehla. Když se naštvu a řeknu mu to zapira to, a řekne že lžu. Na internetu jsem našla že může mít jaké si výpadky když je agresivní ale jistě vím že jsem si to nevymyslela. Dělá ze mě blázna, pomlouvá mě hnusně u své rodiny a přátel. Půjčila jsem si nabíječku kterou sem mu po té vrátila a od té doby poslouchám že kradu. Nejhorší je že cokoliv se stane tak za vse mohu já a je mi to vtloukano do hlavy. Ignorujeme mě, je na mě zlý i na veřejnosti. Nevím co mám dělat…mám malou dceru. na dříví nemám dobré vztahy a na azylak či tak odejít nemohu protože by mi malou sebral. Prosím poraďte mi někdo co mám dělat už nemůžu dál :'( nejhorší je že to vidí malá které jsou dva roky. Jednou jsem zažila že se mi postavil a malá do něj stékala a kopala a mě obymala. Bohužel u jeho rodiny jsem nejhorším přitom jsem nikomu nic neudělala.

Se zranenimi jsi u lekare byla? Na policii jsi fyzicke napadeni a ublizeni na zdravi oznamila? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64252
13.2.21 14:21

Když půjdeš na azylak, dítě ti nikdo nesebere. Od toho ty azylaky jsou. S takovým magorem bych nebyla ani minutu navíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
13.2.21 14:30

Pryč od nej, když ne kvůli sobě, tak kvůli dítěti! Vždycky je nejaka možnost! A podívej, tady se nás hned našlo tolik co ti věří a říkají to samé… Když zůstanes, bude jen hůř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
13.2.21 15:08

Nečetla jsem ostatní příspěvky. Možná už tu tacrada byla. Okamžitě vyhledat pomoc na OSPOD, intervenční centrum, poradnu pro oběti domácího násilí. Odkud jste? V někzterých městech mají výborné programy pro oběti DN.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20830
13.2.21 15:21

Rychle pryč od takového sm.r.ada. Ten si hojí svoje ego na ženách a lépe Ti bude s holčičkou někde jinde.
První bod zavolej na OSPOD.
Druhý na linku bezpečí a na policii.
Zkontaktuj rodiče, pokud je nemáš tak nejbližší příbuzenstvo.
Natáčet si, co Ti říká, jak se k Tobě chová.
Co nejkratší dobu být s ním. Když můžeš hned, tak opravdu odejdi.
Věci, které chceš mít ssebou, tak si schovej u kamarádek, kdekoli jinde, jen ne doma.
Peníze, co nejvíce, také schovat někde na jiném místě. Potom si pro ně dojdeš bez strachu, že Ti je někde vyčmuchá.
Přeji hodně odvahy a určitě Ti to dobře dopadne.
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11048
13.2.21 15:36
@Anonymní píše:

Klid, malou ti nesebere, jen ví, že se bojíš aby se tak nestalo, tak nikam nejdeš. Podívej se na stránky azylových domů, najdi si kontakty, napiš tam nebo zavolej. Tohle lepší nebude a jistě nechceš aby v tom ta malá vyrůstala. Nebude to jednoduché ale dáš to neboj. Jen nechápu, že ti nikdo nevěří, když je na tebe zlý i na veřejnosti :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12622
13.2.21 15:45

Kontaktuj Bílý kruh bezpečí, tohle sama nezvládnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 19:23

Makej do azyláku. Nejlépe do jiného okresu! Chudinka malá. Já mámu bránila celé dětství a fakt nechtěj vědět, co to s tím dítětem udělá, jak mu to zničí život. Až zas bude agresivní, volej policii, nech udělat zápis, řekni, že se ho bojíš že o všem rozhoduje (co budete jíst, dělat, kupovat)… V azyláku ti pomohou sepsat všechny papíry, ubytování tam není drahé. Prosím udělej to kvůli malé. Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2311
13.2.21 19:26
@Anonymní píše:

Rady jsi už dostala, tak já jen dodám, konej hned. Než Tě to semele až k rezignaci. Hodně sil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
13.2.21 19:27

Ahoj, dceru ti nesebere, pokud půjdeš na azylak, neboj. Můžeš taky zavolat policii, oni ho na deset dní vykážou z bydliště, ty máš zatím čas zajít do nějakého intervenčního centra. Jinak bych také kontaktovala bílý kruh bezpečí, oni ti poradí. Azylové domy jsou i pro matky s dětmi, takže se neboj. Doporučuji vyfotit modřiny, jít s tím k lékaři, ať o tom máš zprávu, pak na něj můžeš podat trestní oznámení a ospod i soud k tomu přihlédne při řešení péče o dítě.
Je mi to moc líto, zažili jsme to jako děti s mámou, trvalo šest let, než se odhodlala odejít. V azylovém domě jsou sociální pracovnice, budou s tebou situaci řešit. Bydlení, finance, později práci, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat