Přítel mě terorizuje

Anonymní
16.9.11 22:50

Přítel mě terorizuje

Omlouvám se za anonym,ale snad pochopíte.
S přítelem jsem přes tři roky,děti nemáme a nějakou dobu už pozoruju,jak se přítel příšerně chová.Já jsem mírné povahy,taková hodná utápnutá blka,která si nechá všechno líbit a přítel toho začal nějak zneužívat,nebo si prostě jeho chování neumím vysvětlit.Začal vyvolávat hádky,je nesnesitelnej…
Je to tak měsíc,co jsem jednoho dne přišla z práce s tím,že jsem na chalupu koupila maso na grilování.Přítel se na mě obořil,že jsem se ho ani nezeptala,jestli on vůbec grilovat chce.Bylo mi to líto,protože na chalupě grilujeme skoro pokaždý.Tak jsem mu řekla,že jsem nevěděla,že na to potřebuju jeho svolení a že můžu grilovat sama s mámou a on at se dívá třeba na televizi.
Týden na to,mi vynadal,že jsem měla koupit něco na grilování a proč jsem jako nic nekoupila,že on by chtěl grilovat.
Včera se stalo toto:Vrátila jsem se z práce ve čtvrt na 8 večer a přítel se mě už mezi dveřma ptal,jestli půjdeme do kina.Já na to že můžeme a začala jsem si vybalovat kabelku a nákup.Načež se chlap oblík a beze slova zmizel.Myslela jsem,že na mě čeká před domem,tak jsem se rychle najedla,oblíkla se a chystala se vyrazit.Srazila jsem se s ním ve dveřích a prej kam jako jdu.Tak jsem mu řekla,že jsem myslela,že půjdeme do toho kina.„Tak to máš smůlu,bud jídlo nebo kino,jsi musela jíst,tak jsme to nestihli“.Byla jsem jako opařená a ironicky mu řekla,že se mu hrozně omlouvám,že jsem si dovolila se najíst a že on byl celý den doma,tak měl plno času,ale já byla celý den v práci a chtěla jsem se najíst.Tak mi řek,že v tý práci stejně hovno dělám a jen se tam válím.Vůbec nechápu,co se stalo,proč se chtěl hádat,proč je tak zlej.řekla jsem mu,že do kina můžeme jít i pozdějš,že hrajou i večer a on mi odsek,že ten film naco chtěl jít(muži v naději)hráli jen v těch 19:40.Snad mu ale proboha muselo být jasný,že když chodím z práce ve čtvrt na 8,že to absolutně nemůžeme stihnout.Nechápu,proč si se mnou teda nedal sraz přímo u kina? :nevim: Dnes ráno jsem na jeho stole našla program kin a zjistila,že ten film hráli i od 22 hod.což on mi včera zapřel.
Jsem z jeho útoků už unavená,úplně se bojím,co si na mě zase vymyslí,co vyvolá za hádku.Proč se tak chová?Jsem z něj zralá na psychiatra a přemýšlím o rozchodu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6926
16.9.11 22:55

:think: No nevím, nemá přítel nějaké myšlenky na rozchod??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2855
16.9.11 22:56

ahoj…já nevím co na to říct…ale já bych si to vysvětlila asi tak,že někoho má…a tento teror používá na to,aby si se rozešla ty s ním…jednou se mi to taky stalo a fakt to tak bylo…ale nevím, může být za tím cokoliv… :-( Každopádně ti přeju pevné nervy,já pak jen brečela a brečela a nevěděla jsem co dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
16.9.11 22:58

A přítel do práce nechodí? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.11 23:01

Já se ho už několikrát ptala,jestli je ve vztahu spokojenej a on mi řekl,že jo.Ptala jsem se ho i na to,jestli se nechce teda rozejít,že mě jeho chování bolí a ubližuje mi,že takhle nechci žít.To taky nechtěl.Mě přijde,jako kdyby se v tom nějak vyžíval.Je opravdu protivnej,nesnesitelnej,zlej… :cert: Mě to vyčerpává a hrozně mrzí.Tuhle jsem to už nevydržela a řekla mu,že je jako starej protivnej jezevec a at se jde už zahrabat pod zem,protože ty jeho nálady jsou příšerný :twisted:
Včera jsem si v koupelně musela několikrát opláchnout obličej studenou vodou,abych to vůbec vydýchala :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
656
16.9.11 23:03

A chodí do práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.11 23:04
dana59 píše:
A přítel do práce nechodí? :nevim:

Je osvč a tento týden byl doma,protože měl všechnu práci hotovou

• Nahlásit
  • Citovat
7584
16.9.11 23:05

Buď někoho má a chce se rozejít nebo se chce jenom rozejít nebo je to tyran. Vyber si, co ti vyhovuje líp.

Nenechala bych si to líbit. Sakra nenechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
16.9.11 23:07

myslím, že si takového chlapa nezasloužíš :-( teď ještě nemáte děti, rozchod by bolel, ale přebolel… :hug: Takoví chlápci jsou horší a horší a jak ženská „stárne“, klesá v jeho očích a tím zrácí sebedůvěru…to nemáš zapotřebí!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Typuju toho tyrana a možná manipulátora? :nevim: Je mi do breku

• Nahlásit
  • Citovat
7192

Máš kam jít? Jestli jo, sbal si věci a jdi. Nemusíš hned natrvalo. Na týden, dva, uvidíš, co to s ním udělá. Ale myslím si to samé, co holky, buď někoho má a snaží se tě od sebe odeštvat, nebo je to jenom tyran a v tom případě to bude jenom horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
weruuunka
16.9.11 23:09

Poslala bych ho do pr..le. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
55859
16.9.11 23:10

Myslím,že to je TYRAN a bude se to jen a jen stupnovat…
psala jsi,že jsi taková „utápnutá blbka“ a on toho využívá…
Třeba to kino.....proč si nešla teda sama???
Nemusíš si to nechat líbit…
a nemusíš s ním být.....závazky nemáte a hlavně…zasloužíš si mnohem víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.11 23:14

ženskou nemá.žádná by s ním nevydržela :mrgreen: On takovej nebýval,byl milej,pozornej,byla s ním legrace…Ale stárne tak je protivnej.Hrozně mě to mrzí,je mi to neuvěřitelně líto.A možná jančí,protože mu klesá testosteron.On už se se mnou nedokáže ani normálně bavit.Hned po mě vyjíždí,zvyšuje hlas,odsekává.Jako tuhle v autě si něco psal do notýsku,ptám se ho,co to má a on mi takovým nepříjemným hlasem odsek,že tužku a papír.Začaly mi hned téct slzy a říkám mu"aha,děkuju za vysvětlení" :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
398
16.9.11 23:14

buď ráda, že nemáte děti a upaluj od něj. Co s takovým! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie